Косопад - 10 тема

  • 202 138
  • 776
# 375
Дори в разни чисто информативни сайтове си пише, че себореята води до косопад. Може би не при всеки, но оказва влияние на косъма. Зависи и колко е тежка, моята беше най вече по линията на косата отпред и отзад, не съм имала удебеляване на кожата или нещо подобно, а само много ситни пъпчици, придружени със сърбеж.

Като се мажех с това лекарство, ефектът, поне при мен, беше почти незабавен и разбира се на мен на 4-тия ден ми писна да се мацотя, но е важно да се продължи, защото има период на ремисия.
След това се мазах с лосиона на Ревалид и пиех Макси Хеър (все още го пия) и ефект имаше, а сега се мажа със Себомакс на Биотрейд, сравнително нов продукт, добре загрява скалпа и след 3 месеца ще се разбере дали има ефект. Паралелно правя маски с масло от ему и след всяко миене на влажна коса впръсквам лосиона против косопад на Alterna Caviar. Като изхабя целия този арсенал и ако няма ефект, какъвто ми се иска, поръчвам Регаин.
Виж целия пост
# 376
От шампоана Себомакс на Биотрейд получавах ужасяващи сърбежи.Отново ти благодаря за информацията 😋
Виж целия пост
# 377
Възможно е, знам, че е доста изсушаващ, не съм го ползвала.
Иначе това е един гел от същата серия във формата на писалка, съдържа капсаицин (веществото на лютите чушки) и се предполага, че подобрява кръвообръщението в скалпа и "събужда" космените фоликули, ползвам го от едва 5 дни сутрин и вечер и не мога да дам отзиви засега, освен че пари доста.  Peace
Виж целия пост
# 378
Figs, изчетох твоите по-стари мнения.  Hug
При теб има ли някаква промяна оттогава до сега? Ако да /искрено се надявам да е ДА/, от какво според теб се е повлиял косопада?

Късно отговарям  Embarassed, извинения.
Зверовитият косопад преди много години, беше следствие на хормонален калабалък. Спря след дълго пиене на разнообразен букет от противозачатъчни  Sick Confounded
Миналогодишният, за който си прочела вероятно, спря след прием на калций и магнезий....
Edit: поизтрих
Виж целия пост
# 379
Уффф  Sick
Надявах се на друг отговор  Sad
Аз вече дори се замислям за тежката артилерия - ригейн. Набарах едно момче в ОЛХ, че продава гръцки и май, май ще правя поръчка...
Виж целия пост
# 380
Уффф  Sick
Надявах се на друг отговор  Sad
Аз вече дори се замислям за тежката артилерия - ригейн. Набарах едно момче в ОЛХ, че продава гръцки и май, май ще правя поръчка...

Sharpy, за колко го продават?
Виж целия пост
# 381
    jenn_kata - Др. Брощилова
Виж целия пост
# 382
Уффф  Sick
Надявах се на друг отговор  Sad
Аз вече дори се замислям за тежката артилерия - ригейн. Набарах едно момче в ОЛХ, че продава гръцки и май, май ще правя поръчка...

Sharpy, за колко го продават?
60 лв е броя. Аз вече поръчах и го чакам в понеделник.
Виж целия пост
# 383
А този от бг сайта, не става ли? Имат и промоция за 3 месеца, в нов вид- пяна
Виж целия пост
# 384
Не съм го използвала и не мога да дам мнение.
Виж целия пост
# 385
Не съм го използвала и не мога да дам мнение.
Sharpy, а той си е конкретно за жени?
Виж целия пост
# 386
Не ви препоръчвам пяната.
Виж целия пост
# 387
Не съм го използвала и не мога да дам мнение.
Sharpy, а той си е конкретно за жени?
Да, за жени е - 2%
Има и за мъже, и за жени. Аз за начало поръчах женският.
Виж целия пост
# 388
Не ви препоръчвам пяната.
Хм, и на мен така ми се струваше, защо Ондайн? Новите са все пяна Confused
Виж целия пост
# 389
Не ви препоръчвам пяната.
Хм, и на мен така ми се струваше, защо Ондайн? Новите са все пяна Confused
Пяната я има откакто го има и лосионът. Първо, защото повече от половината отива по пръстите и косата, а не по скалпа и второ, 2% е недостатъчно за видим ефект. Пари на вятъра.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия