Снежец тихичко вали,вали , АПРИЛче в коремчето ни спи - Тема 9

  • 51 391
  • 741
# 450
gingerina, весело изкарване и да си починеш  Hug
belinda, чак ме не хвана яд  Laughing И моя взе да рови вече насам-натам да търси подаръци Simple Smile
miss, за кошчето както обясних и преди, държа да става на рамата на количката. Така че ще си ползвам пак това, което си имам. За след това си изброила в общи линии най-добрите марки, напролет ще трябва да купувам ново и вероятно ще поръчам Britax от амазон.
Виж целия пост
# 451
Ох, значииииии...като изляза в майчинство, хващам ви за ушите, пазаруващите по интернет, да ме научите кое, какво, що...Много съм смотана. Имам регистрации уж навсякъде, ама като опре до пазаруване - или ме хваща нервата, докато разгледам, или нещо друго и...така и не се научих! После в магазина - купя същото, ама по-скъпо. Пусти навици...
Виж целия пост
# 452
Теди, и аз съм от обичащите да чета и да знам какво се случва. Някакси, дори и да пише глупости и грам да не се отнася до мен или състоянието ми в случая, но се чувствам по-добре.
А за ровенето и търсенето на подаръците, както се казва детска им работа Simple Smile Като се замисля, не помня как разбрах, че няма дядо Коледа/Мраз, но много обичах да тършувам и аз.
Днес влизам в 6 месец. И по този повод си подарих възглавница за бременни, която после става и за кърмене. Викам си, аз ако се помотам още малко, то ще дойде време да раждам.
Виж целия пост
# 453
Аз от доста време вече спя с възглавница, но не за бременни, а обикновена. Но е голяма и става хем да я гушнеш, хем да си подпреш корема, хем да метнеш едно краче отгоре. Несравнимо по-удобно е Peace Ако трябва да съм честна, аз и небременна обичам да си прегръщам разни неща, докато спя - я завивката, я мъжо Laughing
Виж целия пост
# 454
Момичета, отбивам се да ви пожелая весело изкарване на празниците. Аз вчера бях на преглед, всичко е наред с беболинката. Малко по-дребна си върви, но важното е че е здрава. Моя хемоглобин е паднал от 160 на 124 за 10 седмици, но засега няма да пия добавки. Продължавам си витамините, но като приключа опаковката няма да купувам нова, че нещо не ме кефят тези витамини. Ще си карам на магнезия и по-разнообразно хранене. Това е от мен Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Здравейте и от мен!  Heart Eyes
Аз съм по-добре, пия си антибиотика. Само кашлицата ми остана, но и тя ще мине. Бебчо днес ме рита много отсрани в дясно  Grinning Иначе вчера бях при моята АГ и го видяхме (нейният ехограф не е много хубав, но все пак..  Grinning) В 24 седмица съм и каза, че бебчо тежи 670гр. На 29 трябва да ходя в Благоевград при друг лекар за да следим тази кистичка, за която ви обяснявах преди, така ми каза проф. Марков. Надявам се всичко да е наред.
Весели празници, мамчета! Бъдете здрави и усмихнати bouquet bouquet
Виж целия пост
# 456
Здравейте мамчета bouquet
Аз съм най-щастливата жена на света. Любимият мъж се прибра преди два дни и ще прекараме заедно празниците. Грабнахме се с детето от Варна да го посрещнем на летището в София и веднага след това обратно, цялото това с автобус и малко ни дойде в повечко и на двете, но няма по голямо щастие от това да сме всички заедно. Днес ще се отдам на готвене цял ден, малката ще ми помага, ще си видим къщата и довечера ще наредим подаръците под елхата, камината ми пука...еееех Grinning
Мъжът ми донесе първите дрешки за бебето от Англия, няколко бодита и комплектчета за новородено, много сладки. Щях да го убия, забележете, купил е също !!! дънки!!! за новородено Laughing, както и цяло гащеризонче с ританки с наметало супермен #Crazy Дъщеря ми каза "Ами какво бе, мамо, бебето трябва да е модерно"  Rolling Eyes Laughing
Прекрасни празници ви желая, не се нервете на роднините, радвайте се на любимите си хора Heart Eyes
Виж целия пост
# 457
Ех, Примера, стопли ми душата Heart Eyes Все така да се обичате и да сте винаги щастливи заедно ви пожелавам Hug И една прекрасна Коледа Hug

За шантавите подаръци мисля, че сестра ми държи първенство. Когато родих първия си син, се прибра от Кипър с два, ДВА!!! куфара с плюшени играчки!!! Големият игра с тях, малкият игра с тях, раздавахме и още имаме един кош Joy Явно и бебето ще намаже...Освен това ми донесе уникално красиво РОЗОВО пухено зимно якенце за възраст 0-3 месеца, с кожички по ръба на качулката - абе, красота, ама за зимно момиченце, а аз родих момче през август Mr. Green

Наспах се като мечка. Станах в 10 и се чувствам съвсем различен човек. Значи, умората ме мачка мене.
Виж целия пост
# 458
Primera, радвам се, че сте заедно. Да си изкарате едни прекрасни празници.
Относно дрехите за бебета и деца - аз харесвам такива като за големи хора, но в умален вариант. Особено момченцата с ризки, дънки и панталончета са супер готини, като малки пичове  Laughing

Аз от няколко дни съм с ужасни болки в кръста. Май Теди препоръчваме онова мазило Траумил С. Ще взема да си го купя, защото много ме боли. А на всичкото отгоре днес трябва да поприготвя това - онова за Бъдни вечер, ама ще впрегна милото да помага.
Виж целия пост
# 459
Момичета, сигурно сте навили сърмите вече Simple Smile Хубава, топла и чудна вечер ви желая с близките ви и обичани хора! За всички тези празници са ни по-специални.
Виж целия пост
# 460
Момичета, отивам да сядам наготово на маса Simple Smile Пожелавам ви светли празници на всички, много любов и само си представете как за другата Коледа всичко ще е различно, защото ще сме повече в семействата Simple Smile Ние сме най-големите щастливки!  Hug
Виж целия пост
# 461
Весела Коледа!
Пожелавам на всички много приятни мигове със семействата ви, много любов и много подаръци
  Grinning santa2

Primera, Честити придобивки! Много е хубаво че сте заедно по празниците, направо ме сгря отвътре с тази картинка  Heart Eyes
Dimitrina, Радвам се че и ти се оправяш  Simple Smile
Purple, Май като тебе се срещаме по рядко, повечето не обичат да четат за здравни теми, защото по скоро ги тревожат. Аз пък се успокоявам когато съм по информирана, пък дори да не се отнася за проблем който имам  Simple Smile
Мис Юли, това мазило е доста слабо по мое мнение, изобщо не усещам ефект от него. Но пък е хубаво като за масажен гел, а масажчето така ме успокоява.... Heart Eyes  Пробвай ако искаш, може пък при теб да има по голям ефект Simple Smile
Да ви кажа за сагата с нашите подаръци, моят подарък тръгнах да го скривам във същата стая в същия шкаф, където и ММ беше сложил моя подарък. Само отворих шкафа, видях подарък, сетих се че е за мен, и затворих шкафа  Laughing ... Та моя го скрих в съседния шкаф  hahaha Снощи в 12:00 ММ стана и се забърза към въпросната стая, ама и аз след него  Laughing и избухнахме в един смях примесен с коледното "ХО-ХО-ХО" ... Ох много се смяхме.
Подарих му акумулаторна отверка на Бош, толкова си я хареса че си я мъкне със себе си навсякъде сега, като малките деца Joy Зарежда я в спалнята, на нощното шкафче, сутринта беше с него на масата докато закусва... сега в хола пред ТВ пак с нея  Joy
Аз пък бях му споменала че искам да си взема нова ел. четка за зъби - та това ми е подаръка + едно тролче / джудже което да ме пази от кошмари и лоши сънища (над леглото го слагам)  Grinning Иска му се да ми помогне със спането моя  Grinning
Виж целия пост
# 462
Благодаря ви момичета bouquet
Весели празници на всички. Нека сте благословени и вие и семействата ви! Heart Eyes
Виж целия пост
# 463
Весела Коледа, момичета!
Аз намалям сладкото, че снощи не спря да дивее дребното. От къде толкова енергия бре....
Виж целия пост
# 464
Весела Коледа, момичета!
Аз намалям сладкото, че снощи не спря да дивее дребното. От къде толкова енергия бре....

Моят снощи такова двойно салто направи, че чак ме стресна. Все едно се опита да се изправи на крака в корема ми, докато аз бях легнала и тъкмо заспивах  Grinning Направо ми измести целия корем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия