Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са темите, обсъждани във форума?
Какви са симптомите на умора в краката и ръцете?
Какви тестове могат да помогнат при липса на енергия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са темите, обсъждани във форума?
-
Какви са симптомите на умора в краката и ръцете?
Умората в краката от коленете надолу и ръцете от лактите надолу, характеризираща се като изтръпване, може да бъде свързана с различни здравословни проблеми. Това състояние може да бъде причинено от намалена циркулация, дефицит на витамини и минерали, проблеми с нервната система или други медицински състояния. В този случай е важно да се консултирате с лекар, който да ви препоръча подходящи изследвания и лечение.
-
Какви тестове могат да помогнат при липса на енергия?
При липса на енергия, изследванията, които могат да бъдат направени, включват изследване на нивата на желязо в тялото, както и други кръвни изследвания за изследване на нивата на витамини и минерали. Тези тестове могат да помогнат за идентифициране на възможни причини за липсата на енергия и насочване към подходящо лечение.
-
Какви са възможните причини за ниски нива на плацентарен асоцииран протеин А (PAAP-A) и какви могат да бъдат последствията за бебето?
-
Какви са възможните причини за изолирана аномалия в глезена на бебето и какви мерки могат да бъдат предприети?
Иначе раждането ми предполагам не беше толкова тежко,колкото аз тежко го изживях.Бях в шок след раждането и изпаднах в следродилна депресия.Не можах да се зарадвам на бебенцето си,а трябва и да кърмиш-как да кърмиш след такъв стрес.Не е за мен тази работа
Физически се възстановявах месеци,а психически-още не съм се възстановила.С Татарова тепърва ще говорим по темата с подробности,но аз искам секцио този път.
Да го стягаш.
по едно време с фенер ми гледаше корема 
Мен хем ме е страх, хем си повтарям че ще мине бързо. Страх ме е за бебчо, дали ще съм адекватна след раждането в грижите за него и дали ще съм добра мама
На тази гестационна възраст един час би трябвало да ми е цялото будуване за денонощие, а той снощи си го взе от 12 до 1
И сутринта - пак! Не съм пила кафе, не съм яла шоколад, нищо превъзбуждащо, не знам какво стана...Освен киното, шумът в салона да са го превъзбудили, нали чува вече
но ще свиквам, да я карам по спокойно
да посрещнем 2017 с най-хубавите нагласи и в очакване на най-хубавото събитие в живота ни