.
Но и това нищо не значи, защото млякото всеки път е различно. Ако наистина толкова се тревожиш, измери хемоглобин и хематокрит. В някои не много чести случаи при бебета, родени под 3 кг, не им достига желязо.
Трябва да дойда да помогна с кърменията тогава
Трудно се излиза на глава с мен, работата ми е да споря
Сещам се за скандала, пълно безумие. Тук никой никога не ми е правил дори забележка. Вчера се случи така, че три едновременно кърмехме в кафе в мола с практически панорамна гледка към входа му, а до нас седеше баща с трите си дечица и ни хвалеше, че и на италиански се мъчеше да ни говори.

Трябва да пробутам едно хранене от 100мл минимум. За да сме спокойни.
Или веднага след хубава разходчица.
Първите 7 имат много хубави също. Linusha, страхотен е коледният Боян. Да не навършва 4 месеца по Коледa? 
пропуска дрямката единствено между 18 и 20часа. След това идва направо нощния сън. 
Препоръчани теми