
Снощи яде в 0:00, 3:00 и 6:00, после много стабилно в 10:00. Аз гледам винаги да поддържам млеконадоя и бирените изпълнения и почти винаги й стига едната гърда, редувам ги. Вечерта суче и от двете. Ако е гладна още след час се събужда сама и продължава пира 

Сардиния е на първо място по продължителност на живота в Европа и на едно от първите в света...възможно е свекървата да ме надживее
На 20.12. ще ни пристигнат и ще снимам резултата. И ние решихме това да са подаръците
Ето това е да си споделяме идеи и да си подобряваме живота
Дойде и новият ни пояс, който е до 3 год. възраст и освен за ваната става и за морето, и за басейн.
Венчета ще поръчам от Forget-Me-Not по съвет на приятелка.
, ще ни помислят , че сме превъртяли сигурно, както и всички се познаваме в града .
Още малко търпение и ще свикне и сама ще иска да я приспиваш със сукане. Бебето вече е по-силно и за пет минути може да изсуче цялата гърда при добро желание.
Ама като не съм в София...ще пращам сестра ми да ходи.
и да има мляко, иначе сигурно ще е забавно
Хайде и ние с 5 и 1/2 хранения и сега я друскам навън...да си почина
. Сега сигурно чак след баня ще се склони. Спа от 12 до 15 ч , сега играе на гимнастиката . Аз исках да отидем на разходка ама до късно спа и вече ще става студено Препоръчани теми