Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 54

  • 72 361
  • 759
# 420
+още 4 които ги няма  Mr. Green
Виж целия пост
# 421
И мен ме няма  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 422
И мен ме няма,пропуснала съм я тази игра  Laughing

Момичета,подарявам контактни лещи от играта във форума +2.0/+2.75 диоптъра. Ако има желаещи,пишете на лично  Hug
Виж целия пост
# 423
Да не остана по назад, и мен ме няма в DM.
Виж целия пост
# 424
Мен също ме няма в DM!
Виж целия пост
# 425
И мен ме няма в ДМ. Регистрирах и мъжо, ама и него го няма Confused
Виж целия пост
# 426
Момичета,подарявам контактни лещи от играта във форума +2.0/+2.75 диоптъра. Ако има желаещи,пишете на лично  Hug
Не са ли добри? Имах голям мерак да ги пробвам, но тези диоптри не ми вършат никаква работа. Но пък всеки отзив е добре дошъл. Wink

И мен ме няма в ДМ, но не помня дали съм играла.  Joy Joy Joy Често се питам, в колко ли игри не съм разбрала, че съм спечелила?  Laughing  Изобщо не помня къде и в какво съм участвала. По едно време уж си направих списък, но записването продължи 2-3 седмици и после ме домързя.  Mr. Green
Виж целия пост
# 427
Момичета,подарявам контактни лещи от играта във форума +2.0/+2.75 диоптъра. Ако има желаещи,пишете на лично  Hug

Не са ли добри? Имах голям мерак да ги пробвам, но тези диоптри не ми вършат никаква работа. Но пък всеки отзив е добре дошъл. Wink

Меки са,сложих една и я махах 30мин. Не са за мен  Blush
Виж целия пост
# 428
Тaня67 позната история Joy Joy и аз си правех списък къде съм играла за да следя печелившите, а сега правя списък на спечелените награди за да следя кое кога трябва да получа и дали съм получила всичко спечелено  #Crazy
Виж целия пост
# 429
Записвам се при вас с голяма доза карък, от никъде нищо.
Виж целия пост
# 430
Мен също ме няма в DM!
Големи каръци сме всичките значи. Joy

Виж целия пост
# 431
И мен ме няма в ДМ, но пък и аз съм спечелила диск с песни от форумната игра, ще си ги слушаме с детето. Ура! П. П. Понеже гледам от телефона, преброих 9 изтеглени за диска с песните, а е обявено 10. Дали пък още не съм се събудила?

Edit: Събудила съм се и правилно съм прочела.
Ето тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=955393.msg34228721#msg34228721
са 9-мата печеливши, а в първа страница на публикацията е обявено, че 10 потребители ще се радват на албума "Красиви мелодии за деца".
Виж целия пост
# 432
И мен ме няма в играта на dm, но се записвам с две награди от форума - диск с песни и настолен часовник!  newsm44
Виж целия пост
# 433
И нас с майка ми ни няма в ДМ.Как пък един от форума не се похвали newsm78
Виж целия пост
# 434
И нас с майка ми ни няма в ДМ.Как пък един от форума не се похвали newsm78
Списъците са "менте", щом ни няма.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия