Лидл 95 - Започва да става все по-коледно

  • 104 506
  • 764
# 225
И аз ползвам от техните конци за зъбаци. Моите са в резедава кутийка. Водата им за уста обаче не става....
Точно същите имам в момента, но ги сравнявам с Орал Б Mr. Green Водата за уста е три вида. Едната много ми хареса, но другата изхвърлих в тоалетната
Виж целия пост
# 226
И каква е разликата? Mr. Green

На мен ми е останало нещо от зъболекаря, че бива да са с вакса, но какво точно ми каза, не помня Rolling Eyes
Виж целия пост
# 227
И аз вземам от оранжевите и съм доволна. Тези с ваксата ми разраняват венците.
Виж целия пост
# 228
Ааааа, не ще да е от конците Simple Smile
Виж целия пост
# 229
Благодаря, момичета,  bouquet, ще трябва да се поогледам на следващото посещение в магазина. Ни води, ни конци съм поглеждала, мнооого отдавна купих някаква четка за зъби и паста, вече не помня какви и това е. Докато търсех изображение на конците в гугъл, попаднах на тоя блог, авторката пише, че е доволна от една от водите, като гледам шишенцето, май зеленее newsm78, а другата не била толкова добра - синкава на цвят. Ползвах на Орал Б конци, последния път купих някакви на Астера, нямаше други в магазина, а моите свършиха, никакви не са, някакви тънки........не ми харесват, ще пробвам сигурно и лидълски, нищо чудно накрая пак на Орал Б да си мина. Peace
Виж целия пост
# 230
Ааааа, не ще да е от конците Simple Smile


Аз просто някакси успявам да се нараня с тях, порязвам се. Нали са по-твърди, а тези оранжевите се разпадат на отделни нишки и са ми по-мекички.  Peace
Виж целия пост
# 231
Полите от четвъртък някой купувал ли е?
Виж целия пост
# 232
Здравейте ,да питам преди няколко брошури си спомня че гледам пистолет за силикон.Тогава не обърнах внимание ,но сега ми потрябва.Някой идея дали има останал някъде и на каква цена беше ? Благодаря предварително!
 Беше 20лв (аз се сдобих с него), но бързо се изкупи при нас. Ако и другаде е било така, вероятността да откриеш е малка Rolling Eyes

Шоколадче, благодаря за споделеното за другите коледни кутии Hug
Виж целия пост
# 233
Какво ви е мнението  за светещите глобуси? И каква е разликата между двата вида?
Виж целия пост
# 234
Какво ви е мнението  за светещите глобуси? И каква е разликата между двата вида?

Единственото ми мнение, че купих такъв за 60 лв. Преди 3 мес. от Хеликон. Тогава ми трябваше.
Виж целия пост
# 235
Какво ви е мнението  за светещите глобуси? И каква е разликата между двата вида?
Имаме такъв от 2-3 години. Не се ползва често, тъй като имаме и физикогеографска карта - при нея е по-удобно да намериш нещо. Преди дъщеря ми го ползваше, когато играе - гасеше лампата в стаята и си светеше с него. Когато свети е с политическа карта на света.
Разликата е, че единия е с животни.
Виж целия пост
# 236
Какво ви е мнението  за светещите глобуси? И каква е разликата между двата вида?
Имаме такъв от 2-3 години. Не се ползва често, тъй като имаме и физикогеографска карта - при нея е по-удобно да намериш нещо. Преди дъщеря ми го ползваше, когато играе - гасеше лампата в стаята и си светеше с него. Когато свети е с политическа карта на света.
Разликата е, че единия е с животни.

Благодаря! А други я с какво ли е?
Виж целия пост
# 237
Какво ви е мнението  за светещите глобуси? И каква е разликата между двата вида?
Имаме такъв от 2-3 години. Не се ползва често, тъй като имаме и физикогеографска карта - при нея е по-удобно да намериш нещо. Преди дъщеря ми го ползваше, когато играе - гасеше лампата в стаята и си светеше с него. Когато свети е с политическа карта на света.
Разликата е, че единия е с животни.

Благодаря! А други я с какво ли е?
С физикогеографска и политическа карта е нашия. Другия е с с животни.
Виж целия пост
# 238
И този с животните е с  физикогеографска и политическа карта... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 239
Здравейте!Наскоро мернах резервни глави на ел.четките за зъби-някаква марка на Лидъл-стават  ли за четки на ОРАЛ Б?
Благодаря!





Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия