Лидл 95 - Започва да става все по-коледно

  • 104 509
  • 764
# 255
Хах, "само лидълските" марки се продават и в Немски магазин, TCM, Хит и подобни магазини, съвсем нормално да не искат без касова бележка да се сменя, връща и т.н.
Виж целия пост
# 256
Дали има пънозърнести макарони динозаври в Лидл? Или някъде другаде да сте срещали в западната част на София?

Аз не съм виждала. И пълнозърнести и динозавърски са по "нашата част", щях да съм си взела отдавна. Изобщо някъде има ли такова "чудо"?  Grinning
Виж целия пост
# 257
svetla81 аз коментирам за стока от текущата им брошура, с съответно заведения техен баркод на етикета. Аз исках да върна в рамките на 24 часа - те още имаха същата стока в магазина. Да не говорим, че ме познават по физиономия.
Не съм искала да се разправям, ходих само да попитам дали мога да върна и съм без бележка.
Също казаха, че с разрешение от Управител мога да сменя с същата стока, но мен не ме устройваше заради прескачането в детската номерация.
Трещерица взех ника на цитата, моя грешка  bouquet
Виж целия пост
# 258
Дали има пънозърнести макарони динозаври в Лидл? Или някъде другаде да сте срещали в западната част на София?

Аз не съм виждала. И пълнозърнести и динозавърски са по "нашата част", щях да съм си взела отдавна. Изобщо някъде има ли такова "чудо"?  Grinning
Има в био магазини, но не видях в нета сравнително близо до мен. А цената на доставката е малко повече от макароните!
Виж целия пост
# 259
Благодаря много на отзовалите се Lemy,iveto79,viki_1974  Two Hearts така или иначе нямаме от споменатите магазини в нашия град,ще наминавам вечер от там пък дано уцеля момента.
Виж целия пост
# 260
в близкия лидъл/софия, изток/ кафе лаваца имаше много, никой не го купуваше  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 261
Динозавърски макарони има в редовния асортимент, ако не се лъжа, но не са пълнозърнести Peace
Виж целия пост
# 262
bradata, благодаря.
Виж целия пост
# 263
Сега се сетих, че искам от малките миксерчета  за кафе.
Сигурно вече никъде няма, а до Икеа не ми се ходи.
 Crossing Arms
Виж целия пост
# 264
Сега се сетих, че искам от малките миксерчета  за кафе.
Сигурно вече никъде няма, а до Икеа не ми се ходи.
 Crossing Arms

Не съм виждала да има останали, поне при нас де...но не пречи пък на клиентският им телефон да се попита Peace
Виж целия пост
# 265
Момичета, при коледните неща има ли изкуствен сняг?
Вече има. При фойерверките. Спреят изкуствен сняг е при бенгалския огън и свещи фонтан  Peace
Виж целия пост
# 266
Миналата седмица гледах прахосмукачки за пепел/камина. Сигурно са изостанали от предишни седмици. Някой мнение/опит с тях?
Виж целия пост
# 267
Сега се сетих, че искам от малките миксерчета  за кафе.
Сигурно вече никъде няма, а до Икеа не ми се ходи.
 Crossing Arms

По едно време и аз се сетих. Оказа се, че имам.
Виж целия пост
# 268
Момичета, при коледните неща има ли изкуствен сняг?
Вече има. При фойерверките. Спреят изкуствен сняг е при бенгалския огън и свещи фонтан  Peace

Благодаря  Hug!
Виж целия пост
# 269
За 1-годишно бебе с размер на стъпалото 12 см кой номер ботушки от Лидл трябва да се вземат? Почват от 25...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия