Лидл 95 - Започва да става все по-коледно

  • 104 514
  • 764
# 270
дъщеря ми е на 2,3 месеца , носи 24  Peace като беше около годинката помня носихме на колев и колев смесените номера 19/20 или 20/21 нещо такова
Виж целия пост
# 271
дъщеря ми е на 2,3 месеца , носи 24  Peace

Тоест, 25 номер би трябвало да са ок? Още не ходи, ако са големички не е проблем))
Виж целия пост
# 272
Тоест, за 1-годишно дете няма номер. Детето на С. Алекс е на 2 години и носи 24 номер.
Виж целия пост
# 273
дъщеря ми е на 2,3 месеца , носи 24  Peace

Тоест, 25 номер би трябвало да са ок? Още не ходи, ако са големички не е проблем))

нееее, би трябвало да са му огромни. Моето е на 1г и 8 месеца и е 22 размер.
Виж целия пост
# 274
Киса  хахаха това ли разбра от написаното  от мен ? Simple Smile)) за 1 годишно дете търси номер 19 , 20 .. едните ботушки май започваха от 19 ако не се лъжа  Sunglasses
Виж целия пост
# 275
За 1-годишно бебе с размер на стъпалото 12 см кой номер ботушки от Лидл трябва да се вземат? Почват от 25...
Аз без да меря на децата обувки не купувам. Изключая Лидл, защото могат да се сменят/връщат. Те всички марки и модели са с различна номерация.
Виж целия пост
# 276
Моето пък е на 3г. и 4 м. и носи 22,5-23, тъй, че е относително Simple Smile
Днес в Петрич имаше от картонените къщи за оцветяване 5-6 броя, както и преси за кафе /Ернесто е марката/, кафемелачки /Силвъркрест/, както и едно пристанище и едно летище. Пистолети за лепене нямаше, но пък в изобилие пирографи. Огледах малките номера апрески, но за съжаление нищо не беше останало от момичешките. Имаше 1-2 чифта момчешки.
Виж целия пост
# 277
Смейте се, смейте се... ами забравила съм, моето бебе порасна и вече е пубер.  Mr. Green

Ботушките са за подарък, помислих, че щом започват от 25 номер, значи това е най-малкият.  Laughing
Виж целия пост
# 278
http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=203083
Ето нещо интересно за единичните бройки от определени артикули, които предлага Лидл. Не е нормално десет минути след отваряне на магазина да липсва, или пък въобще да не се зарежда от него.
Виж целия пост
# 279
Киса, моят бебо е с 13см стелка и му взех 23 н-р апрески от Лидл, исках 24, но нямаше, тези пак му стават, но не съм сигурна дали не му стискат и се съмнявам да изкара цялата зима. Дано съм те ориентирала.
Виж целия пост
# 280
Момичета, при коледните неща има ли изкуствен сняг?

Май не... Rolling Eyes
Днес видях на една от касите,в самото начало на касата по-точно,нареден до бенгалски огън и разни такива...
Виж целия пост
# 281
Благодаря, момичета!
Виж целия пост
# 282
Сега се сетих, че искам от малките миксерчета  за кафе.
Сигурно вече никъде няма, а до Икеа не ми се ходи.
 Crossing Arms
При нас стои едно в коша с намалените продукти. Около 5 лв.Може и на други места да има.
Бяха две, аз взех едното  Mr. Green
Виж целия пост
# 283
Доволни ли сте от гофретника 3 в 1 на Силвър Крест на цена 47лв.? Беше пуснат тази събота.
Първият ми опит за гофрети не беше много сполучлив. Чудя се дали да го връщам или просто аз не съм му хванала цаката.
 Не видях отзиви за този модел и го взех на сляпо.
Виж целия пост
# 284
http://www.pariteni.bg/index.phtml?tid=40&oid=203083
Ето нещо интересно за единичните бройки от определени артикули, които предлага Лидл. Не е нормално десет минути след отваряне на магазина да липсва, или пък въобще да не се зарежда от него.
A така! И кво прайм, с'я?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия