Лидл 95 - Започва да става все по-коледно

  • 104 518
  • 764
# 285
Здравейте!
Може ли да се връща продукт без причина?
Бяхме взели касовия апарат за игра на малката, но не ни хареса. Мога ли да го върна срещу касовата бележка?
Виж целия пост
# 286
Здравейте мами!
Миналият месец бяха пуснали в Лидл мъжки шал яки /може да греша в наименованието/, може да предпазват и лицето до очите или като шапки бяха... или е термо бельо с качулка....не пазя брошурата. Май беше към скиорските облекла или при термо бельото  Thinking , не помня. Молбата ми е, ако някоя от вас е закупила този артикул или се сеща за какво говоря, може ли да ми каже как точно е наименованието му, за да се обадя на телефона, ако могат да ми го издирят?
Виж целия пост
# 287
Здравейте!
Може ли да се връща продукт без причина?
Бяхме взели касовия апарат за игра на малката, но не ни хареса. Мога ли да го върна срещу касовата бележка?

Можеш, не си длъжна да обясняваш защо го връщаш. Peace
Виж целия пост
# 288
Здравейте!
Може ли да се връща продукт без причина?
Бяхме взели касовия апарат за игра на малката, но не ни хареса. Мога ли да го върна срещу касовата бележка?

Можеш, не си длъжна да обясняваш защо го връщаш. Peace
Много благодаря за отговора!  Hug
Виж целия пост
# 289
Мен ме отсвириха с паркинга...изчерпан бил. Tired  Ама здраве да е...да се учи детето,че в този живот не всичко получаваш Mr. Green
Виж целия пост
# 290
Здравейте мами!
Миналият месец бяха пуснали в Лидл мъжки шал яки /може да греша в наименованието/, може да предпазват и лицето до очите или като шапки бяха... или е термо бельо с качулка....не пазя брошурата. Май беше към скиорските облекла или при термо бельото  Thinking , не помня. Молбата ми е, ако някоя от вас е закупила този артикул или се сеща за какво говоря, може ли да ми каже как точно е наименованието му, за да се обадя на телефона, ако могат да ми го издирят?

Ако не се лъжа, водеха го ски аксесоар.  Peace
Виж целия пост
# 291
Някой забелязал ли е къде в Бургас има кафе Лаваца? На Трапезица няма Confused
П.С.
Днес си взех от мола Grinning
Виж целия пост
# 292
Мнения за ножовете им?
Виж целия пост
# 293
Здравейте мами!
Миналият месец бяха пуснали в Лидл мъжки шал яки /може да греша в наименованието/, може да предпазват и лицето до очите или като шапки бяха... или е термо бельо с качулка....не пазя брошурата. Май беше към скиорските облекла или при термо бельото  Thinking , не помня. Молбата ми е, ако някоя от вас е закупила този артикул или се сеща за какво говоря, може ли да ми каже как точно е наименованието му, за да се обадя на телефона, ако могат да ми го издирят?


Ако не се лъжа, водеха го ски аксесоар.  Peace
Точно
Виж целия пост
# 294
Този шал-ски аксесоар го има в Люлин пълен кош при намалените.
Виж целия пост
# 295
Благодаря момичета, много сте мили!  bouquet
Една мама  снима брошурата и ми я изпрати-от 28.11 е. Оказа се, че това което издирвам за съпруга ми е термоблузата с качулка. Като се сложи качулката става като маска на лицето. Черна е на цвят. Дали сте я виждали някъде останала?
Виж целия пост
# 296
Моето пък е на 3г. и 4 м. и носи 22,5-23, тъй, че е относително Simple Smile
Днес в Петрич имаше от картонените къщи за оцветяване 5-6 броя, както и преси за кафе /Ернесто е марката/, кафемелачки /Силвъркрест/, както и едно пристанище и едно летище. Пистолети за лепене нямаше, но пък в изобилие пирографи. Огледах малките номера апрески, но за съжаление нищо не беше останало от момичешките. Имаше 1-2 чифта момчешки.

teta75, ти не търсеше ли летище?
Виж целия пост
# 297
Не мац...летище и пристанище купих. Търся пустия паркинг ooooh! ама го нЕмааа
Виж целия пост
# 298
Някой погледна ли плакатите за другата седмица?
Виж целия пост
# 299
Някой погледна ли плакатите за другата седмица?

Отново Deluxe и някакъв сешоар мернах...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия