КГБ = Клуб на Готините Баби - 174.

  • 66 167
  • 734
# 150
Добро утро, мерси на ронобудните за кафето и чая, Дидия, Яне  Hug
Щом сте казали да им е честито на Пламеновците отново!

Янче, ми то там не беше студено - 7-12 градуса през деня.
Обичайно през зимата било 4-5 градуса, но тази година декември е твърде топъл.
Ирландия е синоним на дъжд, зелено, пасища с овце....
Е, дъжд ни валя само един ден
За наш късмет бяхме избягали от снега и минусовите температури на по-топло  Joy

Днес ще ми е ден за пазар - тръгвам по магазините, за да купя всичко необходимо за празниците и да избегна  навалицата в следващите дни.
Менюто ми е почти готово /от години приготвям почти едни и същи неща за Бъдни вечер и Коледа/
Но пък още никакви сладки не съм правила, така че и това предстои

Лусиии, браво на теб, сериозна си за фитнеса!

Фурийка от утре ще е щастливка, ще се върти край гостите, каква по-голяма радост от това да се прибере детето ти  Laughing

Мими  Hug

Борянка, Фло, наспахте ли се, продължили сте снощи седянката  Grinning

ПП Път на Гъбката и се връщам да чета

Ето и Шпунц, гушки от мен
Виж целия пост
# 151
Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бяха публикувани 18 нови отговора.
Е сега вече ми счупихте главата, девойки мили! Кога успяхте 18 поста да изпишете!!! Браво!

Та, добрутро, значи, и отивам да чета с кеф.

 newsm76 Heart Two Hearts Heart Eyes
Виж целия пост
# 152
Добро утро !

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН , РИМАРЧЕ !
Бъди здрава и щастлива ! Радвай се на скъпите ти същества и нека и те да те радват винаги ! И повече пътешествия!


Днес е хубав празник –Игнажден! Да ви е хубаво на душите и да се веселите! Спазвайте поверията за този ден! Щом Янка казва  ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН на Пламен-ите на Марина и Айша и синът на Светла Огнян

В момента имам приятна емоция и не ми е до мъдрости : Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тази сутрин , като дойдох в офиса, бях приятно изненадана и заинтригувана. На бюрото си намерих много хубав разопакован подарък (? Предполагам , че е за мен?) , но няма никакъв надпис и нишан? Работното ни време е малко шантаво. Аз съм от 8ч до 16ч , а синът благоволява да дойде поне в 11ч , но стои до 19ч. Та получаването на този подарък е станало в “негово време” , т.е след като съм си отишла. В момента не искам да му се обаждам /бубичката може да спи/ и ще се въоръжа с търпение до идването му. Проверих във всички кошчета за боклук , но никъде не намерих някаква опаковка. Версиите ми са две – или е от моето другарче от темата или е от някоя фирма , с която работим. Все ми се струва , че е първи вариант. А сюрпризът е – мнохо хубава коледна къщичка , заедно с дворче с композиция от истински цветя , аржентинско вино и бонбони “Ferrero” .Всичко е много стилно и класно . Но чуденката ми остава.....

КО` сте праИли нощеска  Heart Eyes– хортували , изписали цял роман. Е , и аз казвам ,че хубави хора са ми влезли в...душата

Доби , завид , завид. Това е една от мечтаните ми дестинации
Виж целия пост
# 153
Игнажден!
Ами  че ВИЕ, момичета любими, първи ми полазихте в дома! Какво по-хубаво - късметлийки, паралийки, хубосийки, все добри момичета!
Ха да сте живи и здрави!

Виж целия пост
# 154

Добро утро, ранобудни и поспаливи прекрасници!


Настроението е предпразнично усеща, приготовленията на финалната права. Аз започнах рано, ама още не съм завършила. Надявам се да стане тези дни.  Laughing

Римарче, да си жива и здрава, щастливи години с любимите ти хора!





Честит Игнажден! Честито на имениците!

Добре дошла на Алфея!

Джилка, трябвало е да дадеш пощенския код, по него се ориентират пощальоните. Доколкото знам като няма код отиват в Централната поща и оттам ги разпределят. Не съм убедена, но май е така. Дидимите може да помогне.  Heart Eyes

Момичета, имайте търпение, сега е натоварено по куриерските служби, ще се заразвате и вие.  Heart Eyes

Борянчице, и аз смятам, че има ротация в темата ни, и точно това е чудесно!  Heart Eyes

Момичета романтични души, тази сутрин стиховете са специално за вас!


Скрит текст:
Станка Пенчева

Каквото и да се случи-
сутрин рано се вдигай
(дори цяла нощ да не си мигнала),
среши се старателно и красиво,

оправи старателно леглото си копривено,
старателно опъни маската на лицето,
една брошка сложи -
да не прозира сърцето ти.

Не е задължително да си усмихната.
Но въздишката скрий -
дори най-тихата.
И влез в деня си навита като пружина,

изправена, обтегаема, несъкрушима.
Върши своята работа, без да се жалиш
(дори ако почваш пак от началото).
Учи се от котките -

падай все на краката си......
Додето се свърши денят ти кратък,
развърти се пружината и безпощадно
гилотината на месеца

над главата ти падне.
Сега си свободна.
Ако искаш вий като куче.
Ако искаш - мълчи.

Но, каквото и да се случи,
пред очите на утрото - любопитно злоради,
на нозете си падай,
на нозете си падай !



Виж целия пост
# 155
 Embarassed Embarassed Embarassed Не е само Фло , дето забравя да си изпрати написаното .  EmbarassedТоку-що видях , че е останало още нещо неизпратратено :
Доби , завид , завид. Това е една от мечтаните ми дестинации
Но като чувам какво става по света – Турция , Германия , Йордания (отвлечени 10туриста) , нещо малко се стягам /засега/
Доби , заповядай , чакам те  Hug

И аз завидях на Грети , за хубавия концерт. Много добре си представям вълнението и – като моето на концерта на Андре Рийо и онзи ден на Тоника и Рикие Повери . (Дори не се сдържах и потанцувахме с ММ, спомняйки си младостта) Сигурно съм стара баба , но много харесвам музиката /и текстовете/ от “наше време”

Всъщност влязох отново в темата , защото видях , че и СВЕТЪЛ4О има имен ден (Злото да я забрави)
ДА Е ЧЕСТИТА , ЗДРАВА , ВСЕ ТАКА ОДУХОТВОРЕНА И ПРИЯТНА! ДА ЧЕРПИ С ШЕПИ ОТ ЛЮБОВТА НА БЛИЗКИ И ПРИЯТЕЛИ !


       Маринче , Hug
Виж целия пост
# 156
Ам`чи пак съм аз . Heart Eyes

 Само да кажа , че е разконспириран подателят на подаръка - От една благодарна архитектка , която работеше при нас.
Виж целия пост
# 157
Честит Игнажден на всички празнуващи днес. Да са живи и здрави!

Римарче, честит рожден ден. Да ти пожелая много здраве и пари. Защото има ли човек здраве, всичко друго с пари се купува. С една дума - да ти е леко сърцето и тежък джобът  bouquet

Виж целия пост
# 158
Ехеее , писали , писали .... цЕла нощ.  Mr. Green
Фло-то рими ми е наредила. Благодаря ти , дружке.  Heart Eyes Hug
Фури , то к'во топло да донеса?! То тук вчера и днес е студ , дъжд и вятър.
Щом печка пуснах да се грея , значи е студено 12Т.  Crazy
Ноооо , като съм вече в Бг ще си стане пак топло , а аз на студ. Laughing
Но до 4 януари ще изтрая , пък и с кола се движим , та много , много няма да усетя студеното.  Grinning
Трябва да изляза да поръчам за утре няколко шоколадови кроасана ,
всяка година това ми е заръката. Обожават ги.  Grinning
За кафепиене се глася , но пък и дедко очаквам да се обади да го прибирам от Барселона...
та ще го видим к'ви ще са плановете в движение.  Mr. Green
Виж целия пост
# 159
ЧРД, Руми!
Бъди здрава, бъди щастлива, бъди усмихната на твоя празник!!!

Честит имен ден и на всички, които празнуват днес!!!


Много писали, малко запомнила  Laughing
Само да кажа на Иха и Фло, че извареното тесто се приготвя с извара. След като се поинтересувахте ми светна, че може да се тълкува различно според ударението  Grinning
Жабче, не остана  travel
Виж целия пост
# 160
Благодаря на всички за хубавите пожелания и за вниманието ! Бъдете и вие живи и здрави! Наздраве! cheers
Виж целия пост
# 161
Ето ме, здравейте.
Снощи четох, сега дочетох, но сигурно ако почна да ви изреждам посписъчно ще имам пропуски, затова само ,,акцентите'' от прочетеното ще спомена....

Започвам с рожденичката -
Мила РИМАР, пожелавам ти здраве и още повече щастливи моменти с близки и приятели![/b

Именниците днес - СВЕТЪЛЧО ( кой спомена, че и тя има имен ден....) Огняновците и Пламеновците -
Живи и здрави и късмета да е винаги с вас.

За пропуснатите празници ( запомних АНЖЕЛКА и РАДИЧКА-СЛАДИЧКА) в домовете ви - най-добри пожелания.

На новата ни дружка Алфея - добре дошла и да ти е уютно тук.

Вече си имам подарък от другарче - сърдечно и благодаря!!!
 
Благодаря и на Мамси за идеята и реализацията и.

Сигурно пропускам да коментирам много неща, но свободното ми време отдавна свърши.

Хубава вечер на всички, лек път утре на Жабка и наздраве на рождениците.

Виж целия пост
# 162

Добър вечер !

Хайде дядо Коледа последно преглежда списъка за подаръците... Grinning


Моята баклава вече е залята , сега се напоява и ще чака консуматорите за Коледа .


Ставам да слагам вечерята !
Приятна вечер момичета !
Прегръдки ! Hug Hug
Виж целия пост
# 163
Ей,фукли ,дано не остана някоя  без подарък от другарче,май не всички се похвалиха,а аз макар да не съм от тях как Сийке,нещо не  събрах две и две.не  всички се изфукаха май...Аз направих списък за последните покупки ,ясно че гостите ще бъдат посрещнати подобаващо ,после  ще видим какво Кой по път ,кой  в безпътица ,празнуващи и  очакващи,пристигащи и заминаващи...всякакви ще има тези дни.Някои  с подаръци за Коледа,други за Нова година ,а  най-послушните и за двете.
Поздрав на именниците днес.Пламен ,Светлето ,всякакви огньове    да горят дълго и  красиво.Да  топлят близки  и приятели.
Виж целия пост
# 164
Добър вечер на Игнажден!
Кой първи влезе при вас? При нас - никой, дори и блоковите касиерки ги няма. Иначе вторник сноват по етажите.
Не взех пари днес, но дадох. Те пък служебни - сигурно не се брои.
От днес денят започва да расте с по 1минута.  newsm68
Честито на именниците!  Wine Glass
Пламен не си признава за имен ден, сумти строго като чу да почерпи.  Cry
Римар, честит  рожден ден! Пожелавам ти здраве, щастие с близките и пътешествия с дружките!  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия