
Щом сте казали да им е честито на Пламеновците отново!
Янче, ми то там не беше студено - 7-12 градуса през деня.
Обичайно през зимата било 4-5 градуса, но тази година декември е твърде топъл.
Ирландия е синоним на дъжд, зелено, пасища с овце....
Е, дъжд ни валя само един ден
За наш късмет бяхме избягали от снега и минусовите температури на по-топло

Днес ще ми е ден за пазар - тръгвам по магазините, за да купя всичко необходимо за празниците и да избегна навалицата в следващите дни.
Менюто ми е почти готово /от години приготвям почти едни и същи неща за Бъдни вечер и Коледа/
Но пък още никакви сладки не съм правила, така че и това предстои
Лусиии, браво на теб, сериозна си за фитнеса!
Фурийка от утре ще е щастливка, ще се върти край гостите, каква по-голяма радост от това да се прибере детето ти
Мими

Борянка, Фло, наспахте ли се, продължили сте снощи седянката

ПП Път на Гъбката и се връщам да чета
Ето и Шпунц, гушки от мен








