КГБ = Клуб на Готините Баби - 174.

  • 66 167
  • 734
# 165

 Айша, разсмя ме с коментара за Пламен! Joy Я го строй в две редици и да почерпи! Joy
Виж целия пост
# 166
Янке, няма шанс. Той си знае само рожденния ден с племето, друго не признава.
Жабката, лек път утре!
Виж целия пост
# 167
Миличка Римарче, много топли прегръдки и целувки за Деня! hug Two Hearts
Дано се сбъдне най-горещото ти желание!  Praynig
И да бъдеш много здрава и честита!  newsm10 smile3502 Tada
Виж целия пост
# 168
Малко късно, но все пак още е днес.
 Римарче, честит Рожден ден! Пожелавам ти сърце пълно с любов, усмивка на лицето и блясък в очите! Бъди жива и здрава!

Луси,  моите адмирации за красивата и навярно много вкусна баклава! Моля, обясни как правиш сиропа и как я заливаш, за да не се вирнат  краищата на горната кора? Те това го не знам как става и баклавата ми винаги става "Къдрава".

Днес в моята къща ,освен децата, сина и снахата, е идвал само един от моите ученици. Не знам как да го тълкувам.
А за тези, които имат имен ден, да им е честито!
На всички  ЛЕКА НОЩ!!!
Виж целия пост
# 169
Здравейте за днес, момичета!
Аз бях малко в разход,  после докато изчета написаното от снощи и сега бързам докато не си е отишъл денят, ама не успях! Cry

 Честит Игнажден! Нека Св. Игнатий помага на вас и семействата ви!

Честит рожден ден, Римар! С пожелание за много здраве, щастие, любов!  newsm59

Честит имен ден на всички именници! Със здраве името си да носите! smile3525

На всички, които ми казаха добре дошла - Благодаря! Добре заварила! friendship

K.A.G., можем да не чакаме пролет, питай, там съм в стихията си! Laughing

Гъбке, здравей!  Освен наше село друго такова има ли? no

Не стига, че бързах и не успях да се вместя във времето, ами кой знае какво натиснах, че трябваше втори път да пиша. Banghead Banghead
Лека нощ!
Виж целия пост
# 170

 Добро утро, дружки!
Заповядайте на кафе:

                 

 При нас вчера заваля и има точно толкова сняг!
Виж целия пост
# 171
Добро утрооо.
Янче, благодаря за кафенцето, но предпочитам моето да си го пия на топличко, по възможност-в кревата....
Днес  влизам в БГ Мамма пак с нужда - търся коледно ястие, което да може да се транспортира и претопля лесно. По възможност различно от пържоли, а и те се ядат на момента и са толкова банални....
Казвайте, ако имате идеи, а аз ще се поразровя из темите.
Виж целия пост
# 172
Добро утро!
При нас е зимна приказка.Снега не е много, но е достатъчно, за да е красиво.
Доби, наистина е много приятно, чакането на детето. Само дето дните ще минат неусетно.
Айша, служебните пари не се броят за даване.
Луси, баклавата ти е, като за коледна картичка. Майсторица си голяма.
Иха и твоите сладки № 1.Нали е клюкарчето ФБ, така се запознах и тях.
Шпунц, твоята полазничка малка- Михаела, е най-сладката полазничка.Баткото и каката, хубавци с носиите.Пак в клюкарчето ги зърнах.
Светалчо, с умиление четох, за твоите сладури.Колкото и малко да познавам теб и ТМ, ген има, но и средата и възпитанието си казват думата.
Да не ми се сърдят не споменатите, за тях  HugНещо много съм приказлива, тази сутрин.
Сложих в скороварката едно телешко, с много зеленчуци.Преди да отида на работа, то ще е готово.
С това ще Ви поздравя:



На ранобудните, Дидия, Янчето и Дидимити, оставям удоволствието, да поднесат-чай,кафе и закуска.
Виж целия пост
# 173
 Джили, като каза в кревата да не стане като във вица:

 Закуска в кревата, обяд в кревата, вечеря в кревата....мислите романтика?!....нееее.....дископатия! Joy
 Пожелавам ти да не е това причината!

 А по повод германеца, дето ни навестява от време на време е днешния виц на деня:

 Влиза възрастна дама в аптеката и пита:
 - Имате ли ацидиум ацетилосалицилум?
 - Аспирин ли искате?
 - Да бе, все забравям как се казва Joy

 Фури, с тази песен ме върна години назад Hug
Виж целия пост
# 174

Добро утро ! Бъдете мили и добри и по вода да ви върви! Щастлив ден !


РЕЦЕПТА ЗА ЩАСТИЕ : Радвай се на всяка дреболия и игнорирай всяка простотия

Снощи и аз сиропирах баклавата . Луси , твоята изглежда много добре. Аз ли съм смотана или има някакъв майсторлък в рязането на баници – страшно ми е трудно. Изисква ми много физическо усилие ? Използвам уж най-острите ножове , но пак ми се инати . Аз направих баклавата по туските рецепти – с много масло /700гр/ и гъст сироп. Спазих принципа кори : захар : вода = 1: 1 : 0,5 . Корите (сръбски) не се накъдриха отгоре

Джили , първото което се сетих – капама /ако трябва рецептата,ще ти я кажа/ , но все пак зависи и с какво ще се транспортира – кола , самолет???

Янче , тенкю за кафето Hug

Фурийче , зареди ме с настроение рано сутринта с музикалния поздрав Hug
Виж целия пост
# 175
Добро утро! Янче, Фури, Джили, Иха  Hug
До кафето на Янето да сложа и чайче, за загрявка в тази хладна сутрин  Simple Smile



Аз обаче съм на кафе и смях Янче  Joy Joy

Вчера беше голямо хайманосване,  но  най-важното свърших всички набелязани задачки.
Дори навън обядо-вечеряхме  Blush
Прибрахме се късно, и както бяхме понамръзнали, бързо-бързо ни се доспа.
А какъв сняг ни валя по едно време - красота, но за малко, нищо че успя и да побелее земята

За днес ви пожелавам много хубав и радостен ден!
Виж целия пост
# 176

 Hug Hug Hug Прииска ми се да споделя с вас тази наслада за душата....


Виж целия пост
# 177
МИЛА МЕРИ ПОПИНЗ , ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !
БЪДИ ЗДРАВА , ЩАСТЛИВА , ОБИЧАНА И ВСЕ ТАКА МЛАДА И КРАСИВА!
БЪДИ ВСЕ ТАКА ЛЮБЯЩА МАЙКА И БАБА- ЗАКРИЛНИЦА И ГРИЖОВНИЦА. ТВОРИ И СЪЗДАВАЙ МНОГО КРАСОТА!

Виж целия пост
# 178

Добро утро! Някъде снежно, някъде студено, а някъде и топло - при Кари, например. Жабчето вече иде на студено днес.  Laughing

Днес още една наша дружка има повод за черпене.

Мери, честит рожден ден! Да си здрава, все така креативна, талантлива и раздаваща любов и красота около себе си! Наздраве!




На всички останали прекрасен ден и предпразнични забавления!



Виж целия пост
# 179
Добро утро ранобудни момичета! Hug
Благодаря за кафето и чая!
Яне,Доби!

Честит рожден ден Мери!
Бъди здрава,усвихната и спокойна!
Да си обичана ,уважавана и като една фея вълшебница да продължаваш да твориш красоти! Hug bouquet
Наздраве!

На снежните момичета -завид,завид Grinning Hug

Роска-баклава като за изложба Hug
И аз така я напязвам.Научи ме една позната бг туркиня,за което съм и благодарна.
Баклава правя за НГ,а за Коледа тикненик.В петък ще го правя.
Днес се захнащам с нещо,което ако се получи ще го постна Grinning

Алфея -радвам се,че имам "градска".  Grinning

А аз защо не съм видяла сладките на Ихичка? Къде са? newsm78
На Жабката-лек път!
На всички пожелавам спокоен ден , изпълнен с приятни занимания!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия