Кауфланд 19

  • 112 893
  • 745
# 360
Аз ходих в понеделник вечерта и мокри кърпи нямаше..само 2 празни кашончета.
Изключително ме дразнят с това, че не зареждат редовно стоката от промоциите.
По Коледа търсих едни бисквити от специалния ми каталог и като питах една служителка, тя ми се скара..как съм питала в неделя за стоката, ясно било че няма да я има.. Обясних и че каталога е до края на месеца и тогава смекчи тона и каза да търся. Търсих ама нямаше нищо! Както и да е, бисквитите не бяха жизнено важни, но отношението бе потресаващо!
Виж целия пост
# 361
За паркет не трябва да се ползва пАра.
Ама каква пара, това е вода.
Виж целия пост
# 362
Някой пробва ли тиганите? При нас има доста и вчера им се чудих, не ми се сториха леки, пише че са произведени в Словения  newsm78
Виж целия пост
# 363
Къде седят покривалата за масата за гладене и има ли въобще в Кауфланд  newsm78
Виж целия пост
# 364
Някой взимал ли е сокоизстисквачка ? Много се чудих снощи и не посмях да взема,чух че ги връщали много хора.
Виж целия пост
# 365
Лятото май имаше недоволни от нея
Виж целия пост
# 366
Аз ходих в понеделник вечерта и мокри кърпи нямаше..само 2 празни кашончета.
Изключително ме дразнят с това, че не зареждат редовно стоката от промоциите.
По Коледа търсих едни бисквити от специалния ми каталог и като питах една служителка, тя ми се скара..как съм питала в неделя за стоката, ясно било че няма да я има.. Обясних и че каталога е до края на месеца и тогава смекчи тона и каза да търся. Търсих ама нямаше нищо! Както и да е, бисквитите не бяха жизнено важни, но отношението бе потресаващо!

Това е България какво се учудваш?  ooooh! Където и да отидеш може да ти се троснат!!!
Виж целия пост
# 367
Днес ходих за препарат срещу мухъл, но не намерих. Видях само срещу мухъл в банята, а на мен ми трябва за стена в сухо помещение. Аз ли просто не съм го намерила, или не зареждат такъв в Кауфланд?
Виж целия пост
# 368
Днес ходих за препарат срещу мухъл, но не намерих. Видях само срещу мухъл в банята, а на мен ми трябва за стена в сухо помещение. Аз ли просто не съм го намерила, или не зареждат такъв в Кауфланд?
Ние имаме същия проблем с мухъла ....не че те отчайвам но едва ли ще намериш по магазините,къде ли не сме търсили но мухъла пак си излиза ....Няма спасение !Ако откриеш нещо което да си доволна пиши и обещавам да почерпя  bouquet bouquet bouquet
Виж целия пост
# 369
Ще пиша. Връщам се от Лидл-питах жената, която работеше там в съответното отделение-там препарат за мухъл изобщо не предлагали. ooooh! Tired
Виж целия пост
# 370
Аз съм чистила мухъл с обикновена белина.  Peace Беше инцидентно и сега се старая да проветрявам повече стаите.  Peace
Виж целия пост
# 371
Днес ходих за препарат срещу мухъл, но не намерих. Видях само срещу мухъл в банята, а на мен ми трябва за стена в сухо помещение. Аз ли просто не съм го намерила, или не зареждат такъв в Кауфланд?
Ние имаме същия проблем с мухъла ....не че те отчайвам но едва ли ще намериш по магазините,къде ли не сме търсили но мухъла пак си излиза ....Няма спасение !Ако откриеш нещо което да си доволна пиши и обещавам да почерпя  bouquet bouquet bouquet

Засега се спасих от мухъла на малка, външна стена.
Първо го напръсках с препарат за стаи от Кауфл. Май Астониш се казваше.
После сложихме вътрешна изолация с гипсокартон, някакви мазила, шпакловки и отгоре майстора боядиса с боя против мухъл. Тази  зима и точица не се е явявала.
Проветряването не винаги върши работа. Цял живот проветряваме често, но от както в стаята сложихме ПВЦ дограма и мухляса.
Виж целия пост
# 372
Ще пиша. Връщам се от Лидл-питах жената, която работеше там в съответното отделение-там препарат за мухъл изобщо не предлагали. ooooh! Tired

Зареждат на определен период от време. Пролет и есен покрай седмицата за чистота ако не се лъжа. Виждала съм два вида със сигурност.
Виж целия пост
# 373
Имате ли впечатления от тенджерата под налягане на Бергнер? Колебая се и бих се радвала, ако някой сподели мнение за нея
Виж целия пост
# 374
Днес ходих за препарат срещу мухъл, но не намерих. Видях само срещу мухъл в банята, а на мен ми трябва за стена в сухо помещение. Аз ли просто не съм го намерила, или не зареждат такъв в Кауфланд?
Ние имаме същия проблем с мухъла ....не че те отчайвам но едва ли ще намериш по магазините,къде ли не сме търсили но мухъла пак си излиза ....Няма спасение !Ако откриеш нещо което да си доволна пиши и обещавам да почерпя  bouquet bouquet bouquet

Засега се спасих от мухъла на малка, външна стена.
Първо го напръсках с препарат за стаи от Кауфл. Май Астониш се казваше.
После сложихме вътрешна изолация с гипсокартон, някакви мазила, шпакловки и отгоре майстора боядиса с боя против мухъл. Тази  зима и точица не се е явявала.
Проветряването не винаги върши работа. Цял живот проветряваме често, но от както в стаята сложихме ПВЦ дограма и мухляса.

С ПВЦ сме Laughing преди и при нас нямаше нищо.
За 2 дена изби мухъла и е точно над прозореца.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия