♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 50

  • 71 667
  • 736
# 360
 Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy



https://www.youtube.com/watch?v=Rz4tSMq5D-o
Виж целия пост
# 361
История с неочакван край

Скрит текст:




Младия Баръш Ардуч работи като спасител на плаж в  Анталия.  Вижда в гръб девойка с атрактивно телосложение, която влиза във вода. Баръш бей започва да вика:
 - Момиче, не влизай дълбоко е, ще се удавиш!
Тя се обръща да види кой крещи. А той пак:
- А влизай, влизай! Крокодилите не се давят...

Какво се е случило после историята мълчи, но се знае че това е първата му среща с Гюпсе Озай
hahaha hahaha hahaha hahaha девойката Озай решила малко на гости при семейството да се гмурне  Mr. Green Stop
Виж целия пост
# 362

Следващата серия на 13 януари.
Виж целия пост
# 363
Лека нощ и "сладки" сънища  Twisted Evil Twisted Evil



Виж целия пост
# 364
Добро утро  Hug Hug Hug
да започнем с кафе първия работен ден в новата година  Flutter Flutter


Виж целия пост
# 365
Добро утро!!!  Hug Hug Hug

История с неочакван край

Скрит текст:




Младия Баръш Ардуч работи като спасител на плаж в  Анталия.  Вижда в гръб девойка с атрактивно телосложение, която влиза във вода. Баръш бей започва да вика:
 - Момиче, не влизай дълбоко е, ще се удавиш!
Тя се обръща да види кой крещи. А той пак:
- А влизай, влизай! Крокодилите не се давят...

Какво се е случило после историята мълчи, но се знае че това е първата му среща с Гюпсе Озай
hahaha hahaha hahaha

Да, ама ще води този крокозавър на екзотична почивка (или тя него  Rolling Eyes ooooh!) #Cussing out
Нищо - ние търпеливо ще си чакаме да му дойде "акъл" в главата   Wink Mr. Green


Коте, след тези празници има нужда от едно силно кафе  Hug Hug
Виж целия пост
# 366
Здравейте!
Мамашите очаровани от тези снимки Crazy, явно от сутринта са на руски чай Mr. Green явно кокалчето на крака на Боре за тях е най еротичната гледка Whistling



Еге Peace



https://vk.com/kiralikasktvstar?z=video-97247545_172182300%2Fdbc … -96725873_1203748

Боре какъв е маймун тук hahaha
Виж целия пост
# 367
Голяма пустош тука  ooooh! ooooh!

https://vk.com/wall-96725873_1204261?z=video-96725873_456239500% … e80531c798623aa21
Виж целия пост
# 368
Ето Темпи, нашите са в планината на почивка. Laughing

Виж целия пост
# 369

АХА  smile3506

Скрит текст:

#Crazy #Crazy #Crazy



Зад кадър
А тук Боре обяснява на уше на Елчин, че трябва пак да се жертва за общото благо и да заведе мис чар и бедствие на почивка Mr. Green

Данче, правиш много хубави колажи. newsm10
Виж целия пост
# 370


Нова, от самолета newsm78


У Волкана спрашивают, "закончился ли этот отдых? Вернулся ли?"
Он отвечает, что "да, вернулся. И что сегодня были съёмки, идёт подготовка к свадьбе (ДефОм или СинСед)."
Виж целия пост
# 371
 wavey wavey wavey


Скрит текст:

#Crazy #Crazy #Crazy



Зад кадър
А тук Боре обяснява на уше на Елчин, че трябва пак да се жертва за общото благо и да заведе мис чар и бедствие на почивка Mr. Green


Вай бе  newsm09 верно ли е зад кадър  #Shocked ОХА  Laughing Laughing  и аз да възликна като Тъпото  Joy Joy Joy

 hahaha hahaha hahaha Славенче  Hug Heart Eyes точно това ще да й обяснява  Mr. Green Mr. Green

Данче
  Hug много ми харесват колажите ти  smile3501 smile3501

Сетих, се че в другата тема момичетата обсъждат, как една от рускините се чудела защо на НГ Боре вместо да се радва на компанията на възлюбената си мис Очарование  tooth ами виси в инстаграма   smile3506 newsm12 сигурно в повече му дошла любовта й  smile3505 smile3534

Виж целия пост
# 372


Нова, от самолета newsm78


У Волкана спрашивают, "закончился ли этот отдых? Вернулся ли?"
Он отвечает, что "да, вернулся. И что сегодня были съёмки, идёт подготовка к свадьбе (ДефОм или СинСед)."

аз докато се натуткам да си публикувам поста и то ново 20  Crazy Crazy

ама като му гледам физиономията на Боре - тип повехнала маруля   Thinking голяма почивка на вълната на щастието ще да е била  ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 373

Мамашите пишат , че канал Д имало репортаж от завръщането им, но линк няма,  ами така изпратихме ги и да ги посрещнем са си рекли журналистите Joy




Елчин с официалния тоалет ли пътува hahaha



Вариант 2, само не разбрах тази черна сянка зад Елка на Гупа ли е Sick


 Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 374

Мамашите пишат , че канал Д имало репортаж от завръщането им, но линк няма,  ами така изпратихме ги и да ги посрещнем са си рекли журналистите Joy
Много важни персони “краля и кралицата“ пристигат,баръш и люспа смях





Елчин с официалния тоалет ли пътува hahaha



Вариант 2, само не разбрах тази черна сянка зад Елка на Гупа ли е Sick


 Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия