
. Тенкю за кафенцето. 
Да си ходи вече тоя януари, че ми дойде байгън вече 

Ще се радвам да си пишем на лични по темата, а "Жана" веднага си я записвам в топ-листата за гледане някой ден. Обожавам театъра, просто не мога да го опиша - винаги се вълнувам, дори от по-малко впечатляващите постановки, мъжът ми ме подиграва с какъв плам преживявам всяко представление
Но... пренася ме в друго измерение, позамисля ме за много неща, а и ме отвлича от битовизмите. А и българският театър е феномен - имаме щастието да живеем в даровита в това отношение страна 
Париж е винаги добра идея. Ние с майка ми ходихме последно през 2008 година, но за там съм готова да опаковам багажа по всяко време - има едно особено очарование в този град, което те кара да се влюбиш. Е, малко арабеските променят пейзажа напоследък, но наистина се надявам този проблем някак и в някакъв момент да се реши, че ми е жал, за Франция ми е жал

Но докато се случи, се налага да поработя - както винаги съм се захванала със 101 неща и не знам кое по-напред да свърша. Имах и заявки за консултации тази седмица, ама с двете дечица - трудна работа. Както и да е - отивам да подпукам студентите с практиките им 
Такива пуберски изцепки, уф ... плаче ми се. Пак ще ставам пъдар и ще трябва да я следя дали и какво е научила. Снощи контрол по физика, за почивните дни ще четем за Великата Френска революция, трябва да я видя и по български как е, че едно лебедче плува в дневника между две 5. По специалните предмети съм абсолютно безпомощна. Лудница.
Бях отпуснала примката, явно не е трябвало. 

. Едно време с мен и брат ми никой у дома не се е занимавал с нас да учи. Ние с нашите деца-само понякога. Сега като гледам синът и снахата са се превърнали в учители. И с по-млади пациенти разговарям и виждам, че където родителите искат все пак нещо да излезе от децата, учат заедно с тях. Е защо да е така???
. Еее, ревнувам.
Пишете за театъра в темата. Споделяйте какво ви е впечатлило, кое ви е харесало. Малко да се постопли ( кога ли ще е това
предстои ни среща с Малък Сечко, а и баба Марта е непредвидима, а април лъжовен ) ще живнем и ще тръгнем да обикаляме театрите. Ако искате да ви включа в нашата бабешка група. Няма да се обидя ако откажете 

такова нещо не помня да ми се е случвало
...преди години, докато все още пушех, ми е замръзвала цигарта за устата - мнооого непроятно чувство 

Единият път - още в селото, а вторият - на една пресечка от къщи, един бакшиш много бързаше и взе, че мина на червено 

Сега си пия кафето с кеф и ви чета 
Разнасях я в слинга, обикаляйки из нас и четейки на таблета, защото листовете ми ги докопваше и късаше 

, аз по-късно ще се включвам по-подробно (то не че не ми прочетохте дългия рапорт, ама
Ще ми е много приятно, а и тъкмо ще намалим броя на измъчените съпрузи, помъкнати от жените си на театър след работа
. За чужбина и аз мн пъти съм се замисляла и все съм си казвала, че тук имам всичко, но като Шейхина мисля, че в БГ изгубихме много от човещината, ценностите и морала. Усещам колко се измъчвам от това да се сблъсква с простотия, злоба и завист. Забелязвам се дори как може да ме трогнат до сълзи малко добрина и човечност, като ги срещна. Затова обичам да чета в темата и да се срещам с момичетата, защото винаги ме зареждат положително. Е това е за сега от мен. Хубав и усмихнат ден.


Препоръчани теми