,че от тая Физика направо 
СГГ имаш палчета и от мен
Аз искам утре силно силно да ми стискате палчета да успея да се справя или да ме остави да препиша
на всички
,че от тая Физика направо 
на всички
за теб

грее и е приятно времето.
, че през нощта съм спала около 4 часа. Повече от месец
по около 6 часа.
Не се чувствам добре, обвиних щит. жлеза, но явно не е тя виновна. Искам почивкааа ...
ден!


Сега остана време и за мен - изтягам се на дивана с книжка в ръка
Айде, от мен да мине, няма да ви светя - имам си мини фенерче за очилата
Мъжът ми ми го купи, че да не му светя по нощите 
Ще видим докога ще издържа. 
. Много се радвам за Светли.
Да си ходи вече. И аз да помоля за стиснати палчета /май през целия февруари/, но първото е за 1 февруари. Ами това е от мен. Отивам да се разкрасявам
Вчера се потрудих в кухнята и домакинствах
. Днес е мой ред
На всички много
Взимам си, докато все още има
Дано уредите пътуването до Рим. Какво ще гледате и слушате? От мен имаш силно стиснати палчета. А животът е такъв-като броеница от хубави и не дотам хубави случки. Важното е, че всичко тече, всичко се променя. Дано неприятностите са по-малко и да отминават по-бързо. Все пак и те са нужни, защото ни правят по-силни и по-издържливи. Дано хубавите случки са повече и дъъълго да траят, дълго да топлят душите ни. Живейте на мах момичета, заработвайте си спомени...

? Ти или твоето момче?
За обяд ще правим супа топчета и пържени кюфтета. От няколко дни им се каня на кюфтетата, та чак днес им дойде реда. 

Препоръчани теми