То още малко и редниците ще взимат минимална заплата, ако нещо не се промени.


Колата пак не ще да върви на газ. Всичко е в лед. Кучи студ е това.
Станах, направих чайчето, правих компания на гаджето, изпратих го на работа, сложих леща да се вари. След като я сложих се сетих, че една приятелка казва, че на първо число се готви леща. Привличала парите в дома. В края на месеца ще ви кажа така ли е. 
. Понякога някои минават и заминават - еднодневки им казвам. И не с лошо чувство, разбира се. Може би не им допадаме. Търсят нещо по, по, най. Дано го намерят. И друго казвам-Кой разбира, тук се спира
Компанията ни е добронамерена, силно позитивна ( ако не бяхме ние, Димитрова и СГГ, дали щяха да си взимат изпитите, а 
Момичета, за всички вас:
Днес свършиха работа - чавето завърши семестриално
Но молбата за целия февруари си остава
Много неща ми се струпаха и трябва да се свършат. Черпя виртуално, въпреки че държавния предстои
,ще си вземе и държавният изпит.


Препоръчани теми