Съпруги на военнослужещи - 21

  • 67 998
  • 750
# 435
Seti Beti, там заплатите наистина са обвързани с минималната заплата и няма начин да не ги повишат.
То още малко и редниците ще взимат минимална заплата, ако нещо не се промени.
Виж целия пост
# 436
На цивилните служители заплатите не са обвързани с МРЗ, но на голяма част (особено тези със средно образование) гравитират около нея. Те и на висшистите са в този диапазон ,което е още по - жалко.... И  понеже няма как да вземат под МРЗ, от 01.01.2017 ги увеличиха с разликата до МРЗ.  Иначе човек като прочете ,ще си помисли за кой знае какво увеличение. ....
Виж целия пост
# 437
Добро утроо, заради студа навън, днес кафето го сервираме на едно по-топличко място..  Hug Hug

Хубав ден от мен!  Heart Eyes

Виж целия пост
# 438
Добро утро Hug
Виж целия пост
# 439
Къде е Емо Чолаков да го питам аз защо ми разправя дивотии по телевизията?  Twisted Evil Какво затопляне, какъв снегояд. -13 е в Пловдив  cold Колата пак не ще да върви на газ. Всичко е в лед. Кучи студ е това.
И мъгла. Еми искам вече малко да се постопли.

 I miss you, искам да съм на тази тераса. И много други работи искам, ама няма. На тръстиката!  hahaha

Приятен ден и дано стане поне малко по-малко студено.
Виж целия пост
# 440
Добро утро прекрасни! Пишете ме и мен днес в отбора на ранобудните.  Simple Smile Станах, направих чайчето, правих компания на гаджето, изпратих го на работа, сложих леща да се вари. След като я сложих се сетих, че една приятелка казва, че на първо число се готви леща. Привличала парите в дома. В края на месеца ще ви кажа така ли е.  Simple Smile

ШЕХИНА, в тази тема не сме случайни. С конкурс сме събирани Wink. Понякога някои минават и заминават - еднодневки им казвам. И не с лошо чувство, разбира се. Може би не им допадаме. Търсят нещо по, по, най. Дано го намерят. И друго казвам-Кой разбира, тук се спира Simple Smile Компанията ни е добронамерена, силно позитивна ( ако не бяхме ние, Димитрова и СГГ, дали щяха да си взимат изпитите, а Mr. Green) Подсказваш ми идея за срещичка. И аз съм се затъжила за вас, ама много студено на вън. Ако искате една събота или неделя да ми дойдете на следобедно гости на кафе с Бейлис и сладки приказки. Помислете си.

МИС Ю хубава гледка, хубава закуска. Благодаря! Hug

ДУНДИ, като не си ми близо да те гушна и да те стопля, ще се опитам с една песничка да направя същото. Simple Smile Момичета, за всички вас:



Спорен ден.

Дописвам. В оперетата дават нова постановка на Андрю Лойд Уебър - Булевардът на залеза. Казват, че е хубава, както и предишните му мюзикъли. И билетите бързо свършват. През февруари ще я играят 3 пъти. Има ли желаещи?



Виж целия пост
# 441
Лелеее I miss you, как искам Да съм там!!!! Дали не е Италия? Или Френската ривиера? Така си представям мечтаната почивка...
Фло, съвсем случайно и аз готвя леща днес. Чакам я да стане, тъкмо и да се вдигне мъглата и ще излизаме.
Виж целия пост
# 442
И на мен така ми се прииска, сутринта сънена, топличко в нас, викам си поне душата да сгреем, вярно само на картинка, ама.. пак е нещо.. и затова и споделих и с вас :*
Виж целия пост
# 443
Благодаря за палчетата bouquet bouquet Днес свършиха работа - чавето завърши семестриално Grinning Но молбата за целия февруари си остава Wink Много неща ми се струпаха и трябва да се свършат. Черпя виртуално, въпреки че държавния предстои
Виж целия пост
# 444
Здравейте и от мен. Мн е студено и сме си у дома. Искам и аз да се затопля, че така е мн депресиращо.
Виж целия пост
# 445
Дафинов лист,честито на чавето ти Grinning,ще си вземе и държавният изпит.
На теб продължавам с палчетата и всичко ще се нареди както искаш ти Hug
При нас днес е топличко,даже вече ходихме на разходка,сега малко сън да зареди батериите бебка,а мама да понатрупа знания през това време и после ако не застудее докато се наспи ще излезнем малко в двора
Виж целия пост
# 446
Здравейте момичета, честит ви Малък Сечко! Днес сутринта беше много студено, но пък слънцето създава илюзия за топлина.
Шехина, в тази тема и аз усетих топлина и още нещо. Иначе защо ще си споделяме толкова лични неща.  Hug Hug Hug
Аз се прибрах преди малко от училище. Писах бележници, смятах успех на класа. Имам 8 отличници и общо 119 шестици за срока в моя клас. Много са ученолюбиви, но и много шумни! Все пак това е началото на пубертета.
Дафинов лист, успех на момчето ти, вижда му се краят! И на теб желая сили, за да преодолееш всички трудности! Сигурна съм, че ще се справиш! Пък дано да дойдеш да се видим някой път.
Фло, аз съм за среща, но да не те натоварваме теб, можем да се видим някъде навън. Записвам се и за мюзикъл
Желая ви приятна вечер!
Виж целия пост
# 447
Добър вечер,

Знаех си, че има скрит смисъл всичко... показвам:



Хайде лека, спокойна и топла вечер от мен  Hug Hug
Виж целия пост
# 448
Добро утроо

И моето кафенце тази сутрин е в подкрепа на твърдението на I MISS YOU Laughing
Виж целия пост
# 449
Добро утро, военни момичета. Пак съм ранобудна Mr. Green
Възползвам се от предложенията на Мис Ю и на Димитрова. Хапвам, пийвам и отлитам. afwitch
Спорен ден. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия