Мъниче да пускаме ли палцитее?
Трудно е, понякога не виждам изход, но както казва Фло - няма да е все така. Буквално усещам положителната енергия, която ми пращате
. Патенце, за теб специално огромна
. Знам какво усещаш и как се чувстваш. И на нашата улица ще изгрее слънце
/вярвам в това, нищо, че понякога ми потъват гемиите/.
Прегръдките винаги помагат и никога не са в повече! Айде, завивам ви и духам ламбите. Да спите, утре сте на работа .



А когато се сбъднат, споделете, та и ние да се радваме и да се заредим отново! 


След Добро утро на Димитрова, чета Лека нощ на СГГ и се пуля 



Обещах си да не пиша във форума по принцип (поради факта, че съм бивш, но наблюдателен рекламист
. Не си падам по грозното във всичките му форми, уви.
), а аз поработвам и съм перманентно уморена
Фло, ти наистина дразниш с тоя сън! 
Няма да скрия, че наистина в тази тема се усеща положителната енергия - явно успяхме да се съберем все позитивни хора, които се подкрепят в трудни моменти и споделят радостта си в хубавите!
Препоръчани теми