Съпруги на военнослужещи - 21

  • 67 977
  • 750
# 465
Привет, дами. Виждам, че скоро няма коментирано на тази тема, но бихте ли ми казали някакви мнения за "Картела". За там трябва ли ни карта или можем да се обадим няколко дни преди да отпътуваме? През юни как е времето там, в смисъл студено ли ще е горе за този сезон или е приятно?
И още нещо... никъде не мога да го открия на Гугъл картата, не ми излиза и на gps-a, има ли някакъв ориентир до там?
Ако не е това мястото, моля да ме насочите къде да прочета мнения. Благодаря.
Виж целия пост
# 466
Здравейте и от мен.Днес намерих обхват и свободно време и ето ме при вас.Фло да ти отговоря на въпроса-баба и внучка се гледат и то толкова добре,че като се върна не ме отразява особено и не иска да пуска баба си да тръгва.А относно мойта работа още си чакам и до кога незнам.За Картела не мога да поногна,там единствено не сме ходили.Лек ден от мен и приятни почивни дни за всички.
Виж целия пост
# 467
Здравейте момичета!
От днес съм официално в зимна ваканция. А и Цецка Цачева обещала образованието да им е приоритет, както и двойно увеличение на заплатите. Тогава ще има да ми завиждате.  Joy Joy Joy
Образованието е приоритет на всички политически партии, докато не дойдат на власт. Но пък младите хора след това ще си отмъстят за пропуснатите години в училище....Тъжно ми е...
Дунди, честито на офицерския кандидат! Да работи още дълго в системата. Ако трябва, ще  търсим тук звездички.
Аз сега ще започвам да готвя. Нашият младеж се прибира след успешно взети изпити и след една седмица доброволно включване в нарядна група. Служи съвестно момчето. И все пита баща си колко парички ще получава после?
Фло, аз съм омъжена вече 20 години и ми е тъжно, че тогава не сме познавали, за да имам чаши!!!
Мис Ю , мъжете се чувстват добре без обвързване. Ти се вземи в ръце и действай. Имаш и началник на твоя страна!
Стискам палци на Димитрова , трябва да го шашнеш този професор! Ако знае, че имаш и две деца....
Гушкам ви всички!
Виж целия пост
# 468
Картела е на прохода Превала, между язовирите Батак и Голям Беглик. Наблизо няма нищо интересно. Просто това е една вила по пътя. На мен лично там не ми хареса. Става за купон с компания. През лятото имаше много комари, наблизо има блато. Но може да се ходи по язовирите. Широка поляна е божествено място.
Виж целия пост
# 469
Момичета приключихте ли работната седмица? Аз след обяд си почивах, плетох, слушах любимите си руски песни. Ако плетката ми можеше да пее, кой знае какъв концерт би се получил Simple Smile

ДИМИТРОВА, вярвам, че и този изпит ще вземеш, както всички останали. От нас имаш дружната ни подкрепа fingerscrossed

ДЖУЛИ, щом баба и внучка се разбират, какво по-хубаво от това. Така и ти ще си спокойна. А баткото как се справя с училището?

Мисля си за Сесил и по-точно за нейното момченце. Дали свикна Тео в яслата, или е на бабин дом?

ЛУННО ЦВЕТЕ, кога сте се "бракували". Представям си колко ти е хубаво сега, когато и момчето ви си е у дома. Заслужил си е отпуската! Мъжко момче е. Спомних си, че и нашия син беше чистил в казармата някакви канали и за награда получи 3 дни отпуска. Както казват, друго си е в цивилизацията Simple Smile

СТОЙКОВИ 2015, не мога да помогна, но в компанията ни винаги има момичета, готови да помогнат! Имаш голям късмет. Ето, Дунди ти отговори Simple Smile

ДУНДИ,  Wink

Изчезвам усмихната Simple Smile А познайте защо.
Виж целия пост
# 470
За някои работната седмица може и да е приключила, ама за мен не е... Утре сутрин в 9:00 ще свърши и за мен hahaha

Сигурно се досещате, че съм през телефона, та пак ще забравя половината от това което щях да пиша ooooh! Whistling

Дунди, да са му честити пагоните на твоето момче!
Минава ми и на мен една мисъл напоследък, да мина още 5-6 км северно... Ще го видим, че сега на друг огън се пържа Crazy

Димитрова, теб те запомних - на 9.02 ще стискам палци Simple Smile Тогава се очертава и аз да имам нужда... Ще я видим какъв заек ще изскочи от храстчето.

Мис Ю, Дунди вече ти е казала Simple Smile Това упражнение го правих, когато баткото трябваше да тръгва на градина. Точно в 5 РПУ си подадох документите. От там се взех ЛК, но за книжката трябваше да ходя до КАТ - когато сменяш областта, ти изисквали досието от старата област и е малко тромава цялата процедура - около месец след ЛК си взех и книжката.

 newsm78 Знаех си, че не мога да запомня всичко...

Аааа, Фло, аз моя мъж точно с палачинки го спечелих Joy...или излъгах...или пък тай мен newsm78 ...Както и да е, де Simple Smile Мисълта ми беше, че едно от нещата, които с гордост казвам, че мога да готвя са палачинките Simple Smile И палачинки торта правя Hug

И един въпрос... Някой знае ли при смяна на настоящия адрес, какъв е срока за подаване на информация в ГРАО newsm78
Виж целия пост
# 471
Мъниче, регистрацията я сменяш в общината, служба ГРАО, т.е.автоматично се променя веднага. И веднага можеш да си вземеш удостоверение. Иначе книжки се получават само в КАТ. Можеш да подадеш документи в районното, но за получаване си се разхождаш.
За местенето на север, ами хайде, действай.
Лунно цвете, ей това си е ваканция, с децата около теб. Аз чакам дзвера да си дойде и да видя бележника.
Фло, ще има ли снимки от срещата?
И аз съм от телефона... Мразя да кълва по туй чудо.
Виж целия пост
# 472
Аз пък от телефона ползвам пълната версия и все едно съм на компа.....Всичко се вижда....

И аз съм ваканция. ...и нямаме срочни оценки....така че и бележника ни е безинтересен. ... Laughing

И сесията мина. ..абе пълен кеф....

Дунди, честито на твоя мъж! Все така само напред и нагоре!

Тео не е син на Сесил, а на Мириел. .... Wink
 Тия дни прочетох темата " Има ли военни тук" - боже  какъв наплив за войници ,какви връзки....а днес не могат да намерят желаещи...

Да допълня за Картела-интересът е минимален ,но и легловата база е малка. Може и с карта , може и на свободно. Сигурно е студено през юни ,май е на 1600 м. , а може и повече.  Запомнила съм ,че е на високо.

Харесва ми затоплянето. ...
Виж целия пост
# 473
Ехо, явявам се само за кратък отчет - Фло, ходих на зъболекар tooth Утре ако имам време ще попиша повече. Лека вечер  smile3524
Виж целия пост
# 474
Голяма съм чешматка. Мислех си за Мириел, а пратих Тео при Сесил Wink Къде е Фейщицата дето казва, че знам всичко и никога не греша? Ако го приемете като неволна грешка, имиджа ми е спасен Wink

ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, какво ти правят по зъбите? Не вярвам, че изглеждаш така  toothИзползваш ли това, което ти се полага по Здравна каса? Тази година ни се полагат по 3 процедури и 1 преглед. Потребителската такса е 2.90. прегледа е 1.80, една пломба или вадене е 4.00 лв. За децата се заплаща само 1.80 за преглед. Пломбите са безплатни, ако се лекува пулпит на млечен зъб се плаща от родителите 4.60, ако в пулпит на постоянен зъб се доплаща 12. 30. Сигурно ги знаете тези неща, но за всеки случай. Понякога пациенти ми съобщават, че някъде са им казвали други цени. По-високи, разбира се #2gunfire

ДУНДИ, всички наши срещи с бабите се документират. Компромати, колкото искаш. Имаме си албум и там качват снимките. За зла беда преди няколко месеца нещо се случи, и изчезнаха много снимки. Наложи се да сменяме паролата. Жалко за изчезналите снимки. Маце, каква е тази промяна в теб? Много любезна си станала Mr. Green Пиша сега това и пак се усмихвам Simple Smile

МЪНИЧЕ, ти ли ще ни пазиш тази нощ? Аз ще завия момичетата, а ти загаси електриката.

Хайде, лека нощ и до утре. Hug

 
Виж целия пост
# 475
Фло, Абе едва се сдържах, но днес реших да съм любезна.  Mr. Green
Виж целия пост
# 476
Явявам се по служба. Гушвам ви и ви завивам. Hug
Фло, Naughty тука има намесен мъж. За туй си разсеяна. Ще разследвам утре, сега лека да ви е!
Виж целия пост
# 477
Добро утро Hug

През седмицата не мога да стана, сега пък не мога да спя, ааааааааааа Tired
Фло, нищо сериозно не ми правят - имам шиечни кариеси или както там се казва. Изтъркала съм си венците от миене на зъбите Wink Но аз съм си страхлива и си искам упойка. Аз сега ще изразходвам това, което ми се полага от миналата година /добричък е докторът, смили се над мен/.
Какво друго да ви кажа - работа, много работа. Колежката е болна и направо #Crazy
Сега ще се правя на Пепеляшка, а довечера ще имам гости. Чакам го това топлото, че ми писна тази обстановка навън - планини от лед и мръсотия. Ами това е от мен. Желая ви усмихнат ден Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 478
Добро утроо,гледам едно слънчице се усмихва през прозореца,ние днес сме в пълен състав и май ще направим една разходка,макар че трябва да  smile3529,но ще си отделя малко време да се порадваме на слънчицето че то сега е рядкост Laughing
Фло,прощаваме ти разсейването и грешката Hug
Виж целия пост
# 479
Дафинов лист, мен пък повече ме е страх от упойката, отколкото от зъболекаря  Mr. Green и ако не ме боли много предпочитам да търпя вместо иглата с упойката.
Ние сме добре, радвам се, че се позатопли, но навън още е трудно излизането с количка. Днес съм на фризьор, малко и аз да се поглезя.  Blush
Хубав ден ви пожелавам!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия