Съпруги на военнослужещи - 21

  • 67 971
  • 750
# 480
Хайде Флото рано ранила, палачинки направила, кафе сварила. ( плагиатствам от бабешката тема, ама признат грях-половин грях  Wink )


В София е мръчкаво, но не е студено. Днес мисля да чистя-проза. Да си допия чайчето, да си поговоря с вас и тогава. Гаджето е по-пъргаво от мен, ей го вече бръмчи с прахосмукачката.

ДУНДИ, като видях питането и си казвам-сега ще видиш какво ще ти се случи, ако Дунди те надуши. И изведнаж-бърз и точен отговор Shocked. Е ако щете вярвайте, сама си се разсмях Joy Ами така де, време е за пълна промяна smile3501 Как е бележника на красавицата?

ФЕЙЩИЦЕ как да няма намесен мъж? Алцхаймер ще да е. Да не дава Господ. Ти много стегнато, по военному го раздаваш. Я поседни, пък разкажи какви ги вършиш през деня. За през нощта не питам Wink

ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, гадни са шиечните кариеси. Четкай зъбите отвесно, а не хоризонтално. Действително, от много миене, понякога пациентите си изтриват шиечния емайл ( той и без това в шийките е по-тънък)

ДИМИТРОВА, приятна разходка. Мама все ще намери време да почете. Нали сте ми великодушни-реабилитирана съм Simple Smile

А това е палачинковата торта на Мъничето  Wink


От мен хубав ден.  Hug

Изпревари ме СЕТИ_БЕТИ Simple Smile Само така-бегом към фризьорския салон 4470



Виж целия пост
# 481
Добро утро!

Няма никой, така ли? Видяхте слънце и плъзнахте, а Wink
Хубав ден на всички Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 482
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, изпревари ме с едни гърди. Wink
Ставам, усещам аромат на кафе се носи от нашето военно блокче и веднага се настаних удобно за малко приказки. Е да, ама не. Палачинката, дето вчера ви сервирах така си стои непипната. Sad

В София е мрачно, вали дъжд, така че никъде не ми се излиза. И днес ще се забавляваме у дома. Забавления колкото искате  Mr. Green -ще готвя пълнени чушки и супа топчета, ще гладя, ще поплета.
На вас желая хубав ден Hug
Елате да пийнем от кафето на Дафиновото листенце Simple Smile
Виж целия пост
# 483
ей ме
Виж целия пост
# 484
Охоооо, така значи те глезят теб твоите две момчета. Ами така ще е, след като вчера беше на фризьор и колкото си хубава, още по-хубава си станала. Мама и любима - принцеса!
Виж целия пост
# 485
Ето ме и мен,обичайната ранобудница днес последна Laughing,е Неделя е -простено ми е.
И при нас превалява,но забавления в къщи с двете зверчета колкото искаш
Виж целия пост
# 486
айде, да не си последна Mr. Green
Днес съм като Робокоп - едва се  движа...
В петък ви пазих, в събота до обяд - с децата на ледената пързалка, следобед на една много хард тренировка, вечерта по женски...
Прибрах се рано...сутринта, легнах и след 2 часа малките се измъкнаха  ooooh!
Сега едва гледам, а имам 100 задачи да свърша, че утре съм и на работа...пак  Mr. Green

И вече мога да благодаря на всички за палчетата Hug Купуваме апартамент и сделката е готова...Сега д-то да ми е яко, че колкото неща искам  Mr. Green Дано успеем до месец-два и да се нанесем Simple Smile

Отивам и аз да правя топчета, че съм обещала "супа с малки кюфтенца" hahaha
Виж целия пост
# 487
МЪНИЧЕеее, Хайде да е хаирлия! Честито!!! Да сте много щастливи във вашия си дом, да ви е топло и уютно ( не се и съмнявам, че стопанката ще се справи с това), да има на масата ви хляб и вино, а в сърцата ви да има място за верни приятели.Радвам се много, ама много за вас! Ето, за пореден път се убеждавам, че тук сме се събрали позитивни и добронамерени момичета. Стиснатите палчета помагат.  Simple SmileЕх, че хубава новина като за начало на деня!



 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 488
Добро утро!
sweet_maniche Честито!
 Hug
Виж целия пост
# 489
Ех,че добра новина за добро утро,Мъниче,много любов и щастие да цари в новия ви дом,ЧЕСТИТОО  bouquet
Виж целия пост
# 490
Добър денн и от мен...

Мъничее, много голямо честитоо и от мен, бъдете живи и здрави и много щастие в новия ви  дом.. Ще изневерите ли на Тракия, или тук е пак  bouquet bouquet Честитоо още веднъж..  Hug Hug

Сети, като гледам тази сутрин и при теб е страхотно...  Hug

Днес е неделята в Пловдив, нали знаете, че съм пътешественик.. затова тук спане до късно, правене на закуска - обяд...сега изпращане на ММ наряд и ... за мен малко домакински задължения, после и малко време за мен и таака..
Сега ви оставям да се захващам за  newsm28 newsm79 wash , пък после  typeuu ladyuu Listen
Виж целия пост
# 491
Еха тъкмо откраднах малко време за форума и виждам страхотна новина. Мъниче ЧЕСТИТО. Много да сте щастливи. И както казва Фло - хляб, вино и верни другари  Hug
Виж целия пост
# 492
Мъниче, нека  в новия дом да цари само мир и любов. Да го напълните със смях и красота! Честито!
Виж целия пост
# 493
Благодаря ви Hug

Да се пооправим и ще посрещам гости Hug Ще се радвам на всяка една от вас!

Мис Ю, на Тракия не изневерявам Simple Smile Най-хубавият квартал за живеене е все пак Mr. Green При това - няколко години по ред Simple Smile
Оставаме си на същото място, само етажа сменяме...и посоката, в която слизаме от асансьора Simple Smile
Виж целия пост
# 494
Аууу, чудна новина, мъниче! Hug Много да сте здрави, да се обичате и дълги години да се наслаждавате на дома си! Иии парички достатъчно, за да направиш и да си купиш нещата, които искаш!
Днес беше шопингов ден Sad без крака останах. Не обичам  да пазарувам. Средно доволна съм от пазаруването, но имаше за всеки по нещо, за дребната най много  Party Аз си купих разни джвъчки, че майсторя вече за Великденския базар. Цвети, нищо интересно покрай мен, освен новия член Пухчо/заек си имаме/. Голяма занимавка е. Девойки, оттеглям се рано. Не стойте до късно и почивайте, да сте свежи за утре. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия