За тези, които четат любовни романи №26

  • 89 543
  • 743
# 525
За Патрик:
Скрит текст:
Опитва се. Закара я на среща с Нокс в един хотел под предлог, че я води в болницата при майка ѝ, но Брайс май я хвана, че лъже. Искаше да бие Брайс, защото го заподозря, че я е удрял, но тя отрече. Засега се държи много положително  Simple Smile


П.П. Изключила съм си личните съобщения, затова пиша тук.
Скрит текст:
Аз очаквам малко бебе Нокс от това посещение. 100 пъти се помайва за хапчетата си. Но това ще е във 5та книга вероятно. Само преположих докато четох 4та
Колко ми хареса 13 от Имортълс, мммм.. Главната е патица, очевидно щом е магьосница, но Дакиецът беше уникален. Отдавна не бях спирала да си представя някой герой и да си помечтая.
Сега ще метна следващата, върколак, че умопорачен.
Виж целия пост
# 526
Тц, Красе, въобще не те прочетох  no  Сега съм се хванала за единствения светъл лъч надежда под формата на Патрик и отказвам да чета такива черногледства  Smile
Виж целия пост
# 527
Хм... а евентуално - кратки спойлерчета  Praynig.  Както се жертва заради "Този мъж"? Аз обичам да знам какво става. С удоволствие прочетох за Патрик.
Виж целия пост
# 528
Чети и ще видиш как свършва 4та, аз бях с отворена уста!
Елиа, от списъка съм чела само на Сара Маклийн книгата и беше забавна. Гледам някои са зачеркнати, в тях има добри попадения. Още чакам продължениeто на Hard rules!
Виж целия пост
# 529
Момичета, аз затова писах - повечето от вас четете на английски. Може накратко да разказвате за дадена книга и да препоръчвате за превод. Или да споделяте за вече прочетени книги (включени в списъка или не), които не са ви харесали. Не винаги високият рейтинг означава интересна книга. Леко съм скептична към такива класации - нещо като филмовите награди. Суперлативи от критиците, а не винаги филмът си струва.
Виж целия пост
# 530
За Патрик:
Скрит текст:
Опитва се. Закара я на среща с Нокс в един хотел под предлог, че я води в болницата при майка ѝ, но Брайс май я хвана, че лъже. Искаше да бие Брайс, защото го заподозря, че я е удрял, но тя отрече. Засега се държи много положително  Simple Smile


П.П. Изключила съм си личните съобщения, затова пиша тук.
bouquet bouquet bouquet smile3501 на Патрик
Виж целия пост
# 531
Яна, всъщност рейтингите в Goodreads са точно от читатели, такива каквито сме и ние тук. Тъй като там мненията естествено са много повече, чисто теоретично рейтингът там би трябвало да е по-меродавен от мненията в скромния ни форум. А иначе си съвсем права, че високият рейтинг там не означава, че книгата непременно ще ти хареса. За мен рейтингът е само насочващ и ми помага да се ориентирам в морето от заглавия. Ако трябва да съм честна, от доста време дори и тези рейтинги не следя, а каквото milenaka каже 😀.

ПП. Бях пропуснала инфото за Парцалената принцеса. Благодаря. Бих я препрочела с удоволствие на български.
Виж целия пост
# 532
Да, предпочитам да се осланям на мненията на момичетата, пишещи тук. Просто за толкова време някак сме се напаснали, просто знаем с кого имаме сходни вкусове, кое би ни харесало, кое - не. А и разчитам на кратките резюмета,които правят, на обсъжданията на сюжет и герои. Това ми помага да се ориентирам.
Виж целия пост
# 533
Да, предпочитам да се осланям на мненията на момичетата, пишещи тук. Просто за толкова време някак сме се напаснали, просто знаем с кого имаме сходни вкусове, кое би ни харесало, кое - не. А и разчитам на кратките резюмета,които правят, на обсъжданията на сюжет и герои. Това ми помага да се ориентирам.
направо ми взе думите от устата, точно по същия начин се чувствам и аз Peace
Виж целия пост
# 534
Чудя се дали да започвам "Кралете на бърбъна"! Завършена ли е историята, въпреки че е част от поредица или е с отворен край? И най-важното има ли хепи енд? Благодаря предварително, забравила съм какви ви бяха впечатленията за тази книга...  Peace
Виж целия пост
# 535
В последните дни прочетох "Кой би повярвал" на Сюзън Елизабет Филипс и "Дявол през зимата" на Лайза Клейпас. Общо взето, харесаха ми. Имах нужда от нещо романтично. Сега подхванах "Скандал през пролетта" на Клейпас. Харесвам и стила, та ми върви с лекота...
Виж целия пост
# 536
Моето предложение към преводачите - Paper princess (The Royals #1), Erin Watt . Не я видях в списъка, на мен лично много ми допадна, а и вече беше коментирана тук положително.

И трите от серията Royals ми харесаха, само първата не е достатъчно.

Цитат
Чудя се дали да започвам "Кралете на бърбъна"! Завършена ли е историята, въпреки че е част от поредица или е с отворен край? И най-важното има ли хепи енд? Благодаря предварително, забравила съм какви ви бяха впечатленията за тази книга...  Peace
Цитирай   •

Не е завършена, за тази година единственото, което чакам е  третата част. Много я харесах.
Преведена ли е Consequences  Алита Ромиг? Това как го изчетох на едни дъх не е истина.
Харесвам Рейчъл Гибсън, не знам какво е преведено на бг, но приликата със СЕФ е повече от натрапваща се, в добрия смисъл.
Виж целия пост
# 537
"Последствия" на Алита ни е в списъка, но челите знаят колко е обемиста и ще я превеждаме вероятно есента.

Иначе It ends with us ще се превежда от издателствата, преведена ни беше половината книга и я спряхме.
Зачеркнатите заглавия не всички са отпаднали, а за повечето имаме изградено мнение и са в списъка. "Hard rules" е страхотна, но за съжаление авторката се превежда от нашите издателства и не се наемаме за момента да я превеждаме, точно заради случая "Грозна любов" и "It ends with us".

Краси, ако не си чела Honor (май ти я бях споменала преди това) виж и нея. Скоро излиза втората, а първата много ми хареса на мен.

Обнових снимката с тикчета, че да не изглежда все едно сме ги махнали  Joy
http://prikachi.com/images/352/9031352A.jpg
Виж целия пост
# 538
"Последствия" на Алита ни е в списъка, но челите знаят колко е обемиста и ще я превеждаме вероятно есента.

Иначе It ends with us ще се превежда от издателствата, преведена ни беше половината книга и я спряхме.
Зачеркнатите заглавия не всички са отпаднали, а за повечето имаме изградено мнение и са в списъка. "Hard rules" е страхотна, но за съжаление авторката се превежда от нашите издателства и не се наемаме за момента да я превеждаме, точно заради случая "Грозна любов" и "It ends with us".

Краси, ако не си чела Honor (май ти я бях споменала преди това) виж и нея. Скоро излиза втората, а първата много ми хареса на мен.

Толкова съм ви благодарна, че ви има! Heart Eyes Ако не са вашите преводи не знам какво бих чела! Вчера нищо не си харесах в книжарницата, освен 2 книги от поредицата "В смъртта" на Нора Робъртс, но не ги взех! Отпадат и "Кралете на бърбъна"щом не е излязла цялата поредица и ми остава да си чета само "Омразният съквартирант"...Но си признавам, че Изневяра я спрях след втората книга и все нямам сили да започна третата! Като ви слушам какви драми са, особено в четвъртата книга просто не знам кога ще я продължа!  Sad 
Виж целия пост
# 539
Аз понеже само ви чета тайно и си спомням преди няколко страници говорихте за Black Swan Affair
by K.L. Kreig https://www.goodreads.com/book/show/30236300-black-swan-affair?a … ;from_search=true
Та стана ми интересна книгата и бих се радвала да има превод.
Моите искрени благодарности на Ellah за всички прекрасни преводи  newsm51
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия