Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са впечатленията от книгата „Блести, не гори“ на Ел Кейси?
Какви са препоръките за криминални и любовни романи?
Какви са впечатленията от книгата „Въздухът, който дишаме“?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са впечатленията от книгата „Блести, не гори“ на Ел Кейси?
-
Какви са препоръките за криминални и любовни романи?
-
Какви са впечатленията от книгата „Въздухът, който дишаме“?
-
Какви са впечатленията от книгата „След като паднем“?
-
Какви са впечатленията от книгата „Само една нощ“?

Сега съм се хванала за единствения светъл лъч надежда под формата на Патрик и отказвам да чета такива черногледства
. Както се жертва заради "Този мъж"? Аз обичам да знам какво става. С удоволствие прочетох за Патрик.
на Патрик

Ако не са вашите преводи не знам какво бих чела! Вчера нищо не си харесах в книжарницата, освен 2 книги от поредицата "В смъртта" на Нора Робъртс, но не ги взех! Отпадат и "Кралете на бърбъна"щом не е излязла цялата поредица и ми остава да си чета само "Омразният съквартирант"...Но си признавам, че Изневяра я спрях след втората книга и все нямам сили да започна третата! Като ви слушам какви драми са, особено в четвъртата книга просто не знам кога ще я продължа!