За тези, които четат любовни романи №26

  • 89 543
  • 743
# 540
Първа на Hive trilogy  я свърших и съм доста доволна. Започнах втора, малко по-слаба ми е за сега, но съм съвсем в началото, може да се променят нещата. Simple Smile Определено любителите на вамп романите трябва да си я сложат в списъка.
Виж целия пост
# 541
За предпоследната говорим.
Спойлер
Скрит текст:
До края не бяга от имението. Финала завършва с "I do."

А тук как сама се подведох  ooooh!  Бях решила, че това са думи на Чарли. Направо си отдъхнах накрая.

Много големи спойлери за четвъртата от Infidelity:
Скрит текст:
Алтън и Сузана организират парти, на което да обявят годежа на Чарли и Брайс. Нокс и баща му правят план да измъкнат Чарли, приятелката ѝ и майка ѝ от болницата по време на партито. Баща му успя да измъкне майката, но явно Алтън е рабрал за това. Чарли не успя да избяга от имението. Алтън извика някакъв съдия в кабинета си, май един от гостите на приема, заключи Чарли, Брайс и Сузана и започнаха процедура по граждански брак. В последната сцена Брайс казва "Да", съдията се обърна към Чарли, за да я пита, а някой започна да блъска по заключената врата.

Лошото е, че сигурно чак довечера ще мога да започна петата.
Виж целия пост
# 542
Аз на петата видях финала, но преди това не четох нарочно, за да ми е интересна. Много бавно върви четвъртата като действие и стана тегава за превод, а като включим към това и липсата на време...
Алита обяви, че тази година ще излезе книга за Орен и годините, в които е бил в мафията. Само не ми харесва, че Аделайда ще е в книгата, защото ме дразни от самото начало, но ще го преживея.  hahaha
Виж целия пост
# 543
Направо ми прочете мислите – точно се чудех дали ще има нещо ново от нея тази година  Laughing Но за Орен и мафията не ми се чете, ще я пропусна.
Виж целия пост
# 544
Аз обичам мафиотски истории, ако няма много от "маминка" ще я прочета Laughing
Но ми остава и втората от поредицата й "В Светлината", тази година ще имам какво да чета от нея Laughing
Виж целия пост
# 545
Еее, поне Алита се стреми да оправдае маминка. Тъъъкмо й набера - колко е безволева, то пък в следващата глава за нея се окаже, че все пак не е съвсем беззъбо куче. Та се надявам в пета книга маминка да бъде малко по-силна и решителна и да навре Алтън (чумата да го тръшне, дано  Mr. Green) там, дето слънце не огрява.
Виж целия пост
# 546
Еее, поне Алита се стреми да оправдае маминка. Тъъъкмо й набера - колко е безволева, то пък в следващата глава за нея се окаже, че все пак не е съвсем беззъбо куче. Та се надявам в пета книга маминка да бъде малко по-силна и решителна и да навре Алтън (чумата да го тръшне, дано  Mr. Green) там, дето слънце не огрява.

И Брайс, и Брайс чумата да го тръшне.  tooth Той се оказва по-зле от Алтън.
Виж целия пост
# 547
Еее, поне Алита се стреми да оправдае маминка. Тъъъкмо й набера - колко е безволева, то пък в следващата глава за нея се окаже, че все пак не е съвсем беззъбо куче. Та се надявам в пета книга маминка да бъде малко по-силна и решителна и да навре Алтън (чумата да го тръшне, дано  Mr. Green) там, дето слънце не огрява.

И Брайс, и Брайс чумата да го тръшне.  tooth Той се оказва по-зле от Алтън.
+1
Виж целия пост
# 548
Момичета, малко извън и същевременно в темата Grinning
През последните месеци се насъбраха доста книги за проверка дали да влязат или не в списъка с преводите. Следя какво четете, но може да съм пропуснала нещо или да не сме го коментирали в темата. Ако някой е чел нещо от тези заглавия ще се радвам да ми напише някакво мнение за книгата Simple Smile

Обновена снимка
списъка в блога
Само няколко от тях са ми известни. В момента от тях чета Good boy. Съвсем съм в началото, но нещо мудно върви. Някак си не ми задържа вниманието. Може и да е от факта, че имам много други неща, за които да мисля.
Бих препоръчала за превод книгите от серията на Робърт Тиер http://www.goodreads.com/series/167397-storm-and-silence. Първите две са завършени, последната още не е. Всяка седмица публикува по една глава в уотпад от нея. Няма много романтика, но са изключително забавни.

Виж целия пост
# 549
Момичета, малко извън и същевременно в темата Grinning
През последните месеци се насъбраха доста книги за проверка дали да влязат или не в списъка с преводите. Следя какво четете, но може да съм пропуснала нещо или да не сме го коментирали в темата. Ако някой е чел нещо от тези заглавия ще се радвам да ми напише някакво мнение за книгата Simple Smile

Обновена снимка
списъка в блога
Само няколко от тях са ми известни. В момента от тях чета Good boy. Съвсем съм в началото, но нещо мудно върви. Някак си не ми задържа вниманието. Може и да е от факта, че имам много други неща, за които да мисля.
Бих препоръчала за превод книгите от серията на Робърт Тиер http://www.goodreads.com/series/167397-storm-and-silence. Първите две са завършени, последната още не е. Всяка седмица публикува по една глава в уотпад от нея. Няма много романтика, но са изключително забавни.


Точно на тези книжки бях хвърлила око, но не ги намерих онлайн. Подскажи къде да ги намеря, моля  Grinning
Виж целия пост
# 550
Бях ги пускала в предишната тема, мисля.
Виж целия пост
# 551
Момичета, малко извън и същевременно в темата Grinning
През последните месеци се насъбраха доста книги за проверка дали да влязат или не в списъка с преводите. Следя какво четете, но може да съм пропуснала нещо или да не сме го коментирали в темата. Ако някой е чел нещо от тези заглавия ще се радвам да ми напише някакво мнение за книгата Simple Smile

Обновена снимка
списъка в блога
Само няколко от тях са ми известни. В момента от тях чета Good boy. Съвсем съм в началото, но нещо мудно върви. Някак си не ми задържа вниманието. Може и да е от факта, че имам много други неща, за които да мисля.
Бих препоръчала за превод книгите от серията на Робърт Тиер http://www.goodreads.com/series/167397-storm-and-silence. Първите две са завършени, последната още не е. Всяка седмица публикува по една глава в уотпад от нея. Няма много романтика, но са изключително забавни.


Точно на тези книжки бях хвърлила око, но не ги намерих онлайн. Подскажи къде да ги намеря, моля  Grinning
Имаше ги в www.theebookhunter.com. Ако не ги намериш мога да ти ги пратя.
Виж целия пост
# 552
Кошерът ( втора книга) както ми вървеше малко слабо завърши много интересно и с нетърпение започнах последната от трилогията. Simple Smile Все още съм на вълна " препоръчвам я" !

За списъка нещо не мога да схвана за кои книги се иска мнение . Тези с тикове, тези с хиксове, тези без нищо ? Обаче си харесах 1-2 книги и мисля след третата на Кошера да ги започна като стартирам със Scarlet Stone  , много добре ми звучи. Simple Smile
Виж целия пост
# 553
Тези без нищо. Тези с тикове са прегледани, тези с Х или не са публикувани или няма нужда. Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Playing for Keeps  съм я чела, много ми харесва, цялата поредица ми е много приятна, но за съжаление всяка следваща е малко по- безинтересна. Simple Smile  Веселяшки герои,  хилила съм се на някои реплики с глас, погаждат си номера и като цяло линията е такава - врагове се влюбват. Simple Smile
Nine Rules to Break When Romancing a Rake също ми хареса, весела беше, приятна романтична история от ранга на Джулия Куин Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия