За тези, които четат любовни романи №26

  • 89 535
  • 743
# 720
Завърших "Не можеш да се скриеш"...екшъна беше до самия край и убиеца се оказа изненада! Heart Eyes
Мислех си, че тази нощ ще се спи, но преди малко успях да сваля другата книга от Карън Роуз "Защото ми принадлежиш" и ще я започвам! Желаещите да им я пратя да дават мейли!  Peace
Виж целия пост
# 721
Аз искам ,искам bouquet
Виж целия пост
# 722
Аз днес с Парцалената принцеса се занимавах .. Въх, мъри боже много изнасилена цялата работа .. адските претенции за драма, обаче изобщо не може да ме грабне .. някак съшито с бели конци .. твърде много пороци и демони на глава от населението на твърде малка площ .. то хубаво семейни проблеми, амаааа не може 20-Тина годишни пичлемета да са назобани като културисти-ветерани и да са минали през всички знайни и незнайни грехове .. почнах го и ще дочета поредицата /ако я издадат цялата на български/, но ще си е от чиста проклетия .. чакам Буук джънкитата да пуснат Омразния съквартирант в пдф и започвам нея да си оправя вкуса .. за принцесата 5/10 с бонуса ..
Виж целия пост
# 723
Завърших "Не можеш да се скриеш"...екшъна беше до самия край и убиеца се оказа изненада! Heart Eyes
Мислех си, че тази нощ ще се спи, но преди малко успях да сваля другата книга от Карън Роуз "Защото ми принадлежиш" и ще я започвам! Желаещите да им я пратя да дават мейли!  Peace
Аз също моля да ми ги изпратиш на leovita@abv.bg .
Благодаря! bouquet
Виж целия пост
# 724
Изпратих книгата на всички желаещи! Peace Аз още не съм я започнала...
Изчетох на бързо втората кратка книжка за братята Маккензи "Томас" и "Френската прислужница" от Сабрина Джефрис...идеално кратки четива преди лягане!
Днес ще започна Карън Роуз, ако ми остане време! Решила съм преди Оскарите да изгледам всички номинирани филми и ми остават 4, засега това ми е приоритет! Joy
Виж целия пост
# 725
Чудя се дали да не започна тази http://www.goodreads.com/book/show/27833807-ruthless. Издадена е и втората книга от поредицата.
Виж целия пост
# 726
Първата казват, че е много добра, втората не толкова.
Иначе днес излезе втората от поредицата Dirty money.
Виж целия пост
# 727
Хриси, защо не качиш книгата някъде и не пуснеш линк тук, вместо темата да се превръща в "Търся ел. книга"?
Виж целия пост
# 728
Аз съм официално на вълна "Алтън чумата да го тръшне!"
 Хахахаха Не ми е особено интересна 4-та книга, но заради доброто на човечеството ще я довърша. Бяхте казали, че не бяга от имението до края на книгата а? Simple Smile В пета надявам се се е измъкнала?
Виж целия пост
# 729
И Брайс, де  Mr. Green

Сега се пробвам с Егоманиакът – https://www.goodreads.com/book/show/32848471-egomaniac ПРеди това пробвах друга, зарязах я, тази става. Както и подозирах, след африканската трудно нещо ще ме впечатли. Май трябваше да сменя стила.
Всъщност, освен wa_wa някой друг чел ли я е? За Егоманиакът питам.
Виж целия пост
# 730
Аз! Аз! Става, но не очаквай чудеса. Simple Smile Приятна е, надали ще я повторя. Просто не е кой знае какво. Simple Smile

Започни Scarlet stone   Whistling
Виж целия пост
# 731
А, мерси  Simple Smile Значи ще продължа да упорствам. Хареса ми моментът с паролите на телефоните им. Като цяло е забавна. А Скарлет Стоун ми е в списъка и ѝ се чудех, но имам съмнения, че е малко по-нестандартна. Или бъркам  Rolling Eyes  Трябва ми настроение за такава.
Виж целия пост
# 732
Хахахахахаха обичам, когато чета мнения за книгите от списъка с предстоящи заглавия, за да реша финално дали ще се превеждат или не Mr. Green

Изневяра
Скрит текст:
и аз на инат я довършвам, ама превода  Joy
Виж целия пост
# 733
А, мерси  Simple Smile Значи ще продължа да упорствам. Хареса ми моментът с паролите на телефоните им. Като цяло е забавна. А Скарлет Стоун ми е в списъка и ѝ се чудех, но имам съмнения, че е малко по-нестандартна. Или бъркам  Rolling Eyes  Трябва ми настроение за такава.

Съвсем стандартна си е Simple Smile Просто е интересна, там където една стандартна би приключила, тази продължава още толкова. Simple Smile Има обрати, новости и т.н.  , хубава история е и завършва добре. Не е някоя трагедия, споко Simple Smile
Виж целия пост
# 734
Нямам представа как да кача книга, така че да може да си я свалите затова ви я пращам по мейлите!  Blush
Извинявам се  Blush
Вчера прочетох на Тара Хайланд "Сладка заблуда", но не съм впечатлена! Героинята беше адски дразнеща, упорито се беше отдала на саморазрушение, секс за една нощ, пиянства...а чак накрая се разбра причината за държанието й! ooooh! Любов имаше в последните 20% от книгата...заинатих се и я прочетох за един ден, но скоро ще бъде забравена! Peace
Опитвам се да намеря цялата поредица "Гадже за една седмица" но намирам само 2 книги "Втори шанс" (явно втората) и Дрю и Фейбъл завинаги...може ли някой да ми изпрати първата, нали са 3? hristina_tserovska@abv.bg  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия