Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 540
Някой ще качи ли линк към печелившите от Своге?Нещо не успявам да ги открия...
Виж целия пост
# 541
И мен ме няма никъде, между другото днес обявяват и печелившите от играта на Своге.

Ивекс,ти ли си търсеше чинийка от Гурме? Имам една...ако искаш мога да ти я дам,абсолютно непотребна ми е. Simple Smile
Виж целия пост
# 542
И аз сред печелившите от Своге, печеля и един ученически комплект от "Ела, изпей".

Ето ги на Своге, обаче не са ги публикували още всичките, не знам защо, аз получих имейл: http://svogekoleda.bg/winners
Виж целия пост
# 543
В момента ги качват  Praynig
Виж целия пост
# 544
Няма ме и в тези. Остана само ДМ, но там съм с една бележка.  Cry
Виж целия пост
# 545
Няма ме и в тези. Остана само ДМ, но там съм с една бележка.  Cry

DM кога ще обявят печелившите?
Виж целия пост
# 546
И мен ме няма никъде, между другото днес обявяват и печелившите от играта на Своге.

Ивекс,ти ли си търсеше чинийка от Гурме? Имам една...ако искаш мога да ти я дам,абсолютно непотребна ми е. Simple Smile
Благодаря много, но вече имам. Flutter
Брат ми е спечелил от последното теглене.

За протокола няма в Своге.
Виж целия пост
# 547
Няма ме и в тези. Остана само ДМ, но там съм с една бележка.  Cry

DM кога ще обявят печелившите?
Мисля, че на 13-ти се теглят, а след това ще ги обявят. Но не съм напълно сигурна - за всеки случай ще запазя бележката до края на месеца.
Виж целия пост
# 548
Няма ме в спаркс, и в милка, и в своге...
но пък ми донесоха сока Грено  Simple Smile
Виж целия пост
# 549
Направо съм съсипан сега и от Своге, ако не получа ваучер незнам просто какво ще се случва  Shocked Shocked Shocked
Не може навсякъде да печелим. И аз исках поне една награда от каменица, милка или своге от тези игри, но явно няма... Sad
Виж целия пост
# 550
и аз още не съм се разписала с награда за новата година  Mr. Green
Виж целия пост
# 551
Книгата с рецепти за нутрибулет е,да
Иска ли някой от спечелилите да я менкаме за нещо?
 Peace
Виж целия пост
# 552
И мен ме няма в Свогето.  Cry
Виж целия пост
# 553
И мен ме няма в Свогето.  Cry

И мен.  Confused
Виж целия пост
# 554
на мен постоянно ми се размества списъка“ Мисля, че още качват. Няма да проверявам по 10 пъти, ще погледна довечера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия