Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 525
         Г. Костадинова ,  също спечелих книгата, но и аз не съм я получила още.
Благодаря!  Hug
И аз не съм я получила и още вчера писах мейл до този, на който си пратихме координатите да проверят какво става. Ето отговора им:
Цитат
Здравейте,

Писахме на организатора, за да проверим какво се е случило. Ще Ви държим в течение.
Виж целия пост
# 526
Нааааай-накрая спечелих външна батерия от спаркса, от половин година и отгоре я мъча  Joy
Виж целия пост
# 527
Излезна ли са печелившите на Милка, естествено мен ме няма..
Виж целия пост
# 528
И аз днес чакам Своге,Каменица и essence-козметика.Честити нови награди на всички!Все така успешна да е годината!

Спечелилите от essence са обявени, аз не печеля,може някои от тук да се похвали. Иначе другите още не са обявени. Чакаме и се надяваме  Grinning
И мен ме няма,здраве да е!
Виж целия пост
# 529
От билет детелина на нац. лотария не печеля нищо.
Виж целия пост
# 530
И мен ме няма никъде, между другото днес обявяват и печелившите от играта на Своге.
Виж целия пост
# 531
Как може във всяка игра да има Ивайло-вци поне фамилията ми не е срещана та да не се припознавам. Simple Smile
Виж целия пост
# 532
Печеля ваучер за 50лв за еМаг от играта на Своге  Party
Преди малко получих мейл. Simple Smile
Виж целия пост
# 533
От играта на Делимано някой да чака пратка?  Мама спечели , с моя помощ разбира се, книга.
Току що дойде смс от Спиди .. Книгата ли е?

Май друго не чакам...
Виж целия пост
# 534
От играта на Делимано някой да чака пратка?  Мама спечели , с моя помощ разбира се, книга.
Току що дойде смс от Спиди .. Книгата ли е?

Май друго не чакам...

И аз току що получих смс от Спиди, така че най-вероятно е книгата от Делимано.

Днес спечелих от златните пирамиди 50лв  Joy
Виж целия пост
# 535
Явно и в играта на Своге не печеля. Tired
Виж целия пост
# 536
Печеля ваучер за 50лв за еМаг от играта на Своге  Party
Преди малко получих мейл. Simple Smile
И аз искаммм тъкмо да си взема нов телефон. Simple Smile Лесно ли може да се използва?
Виж целия пост
# 537
Печеля ваучер за 50лв за еМаг от играта на Своге  Party
Преди малко получих мейл. Simple Smile
И аз искаммм тъкмо да си взема нов телефон. Simple Smile Лесно ли може да се използва?

Изпращат код, с който се активира ваучера, и просто го прилагаш като завършваш поръчката в магазина. Simple Smile
Виж целия пост
# 538
Браво, честито. Hug
Виж целия пост
# 539
Направо съм съсипан сега и от Своге, ако не получа ваучер незнам просто какво ще се случва  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия