Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 615
Ивайло77, принципно можеш да си продадеш вафлите - лятото една госпожа се хвалеше във фейса, че спечелила голямо количество стекове от Присан и ги била продала в собствения си магазин. Чиста печалба, както се казва  Simple Smile Но това не означава, че ги е спечелила по нечестен начин.
Виж целия пост
# 616
Интересен метод за зареждане със стока  Laughing
Виж целия пост
# 617
На пъзела от чупа днес не ми отчита, че е направен. Някой с подобен проблем?
Виж целия пост
# 618
На пъзела от чупа днес не ми отчита, че е направен. Някой с подобен проблем?
И при мен не става. Откривам предметите, но до там  Peace
Виж целия пост
# 619
На пъзела от чупа днес не ми отчита, че е направен. Някой с подобен проблем?
Да, и при мен не отчита.
Виж целия пост
# 620
"Леля Евдокия" след месец чакане е вече при мен  Laughing
Виж целия пост
# 621
И при мен не се получава.
Виж целия пост
# 622
Чупа-Чупс играта е с възможно най-лесно направеният сайт затова може да има грешки.
Виж целия пост
# 623
Победители от играта на TBI Bank - http://tbi.cropscloud.com/%D0%BF%D0%BE%D0%B1%D0%B5%D0%B4%D0%B8%D … 0%B5%D0%BB%D0%B8/
Виж целия пост
# 624
pepi_r , моята книга още я няма никаква. С кой куриер пристигна ? Получи ли смс преди това ?
Виж целия пост
# 625
Сутринта получих смс от куриера - Еконт  Peace
Виж целия пост
# 626
И при мен има проблем с играта на Чупа-Чупс.
Виж целия пост
# 627
Публикували са печелившите от играта на Верея във Facebook, мен естествено ме няма Sad
  https://www.facebook.com/Vereia/app/537192506443878/
Виж целия пост
# 628
И при мен не отчита нищо Чупа Чупс.
Виж целия пост
# 629
При мен се получи в Чупа. Не знам дали има значение, с мозила съм. Чак вчера се загледах в запаметените страници и видях играта, изиграх всички наведнъж, не ми даде само последната да изиграя. Сега ми отчете като изиграна и последната криеница

И вав Верея ме няма
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия