Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 630
Оправили са я, сменили са местата на скритите предмети и вече отчита.
Виж целия пост
# 631
Донесоха котешкото легло мацата лежи до него не и харесва май.
Виж целия пост
# 632
 Joy
Легни ти.
И аз го чакам с нетърпение, въпреки че съм сигурна, че Топче няма да го одобри.
Виж целия пост
# 633
Joy
Легни ти.
И аз го чакам с нетърпение, въпреки че съм сигурна, че Топче няма да го одобри.
Иначе е хубаво легълцето
Виж целия пост
# 634
В СВА има скреч карти при покупка на цигари Мерилин. Тъкмо ги разпределяха по касите, като се канех да плащам, спечелих запалка. Имаше награда билет от лотарията и още една, която не запомних
Виж целия пост
# 635
В СВА има скреч карти при покупка на цигари Мерилин. Тъкмо ги разпределяха по касите, като се канех да плащам, спечелих запалка. Имаше награда билет от лотарията и още една, която не запомних
И в един квартален магазин, тип Аванти, видях че я има същата игра. Трябва да кажа на баба ми, че тя пуши Мерилин, да си иска скреч картите  Grinning
Виж целия пост
# 636
В СВА има скреч карти при покупка на цигари Мерилин. Тъкмо ги разпределяха по касите, като се канех да плащам, спечелих запалка. Имаше награда билет от лотарията и още една, която не запомних

Наградите са запалка, лотариен билет и шоколад. При нас ги има е някои магазини за цигари и алкохол.
Виж целия пост
# 637
Първа награда за годината - ваучер на стойност 50 лв. за ресторант от vkusnotiiki.bg  newsm44 newsm44 newsm44
Виж целия пост
# 638
Ееее, ами тези, които не пушим.   Crossing Arms Laughing
Виж целия пост
# 639
Дойде книжката на Делимано за Нутрибулета.  Във фолио е и нямам намерение да я отварям. Все ще се намери някой да я иска . Има и подарък -  настолен календар за бюро   на Дормео със снимки на бебета

 Joy
Виж целия пост
# 640
Донесоха котешкото легло мацата лежи до него не и харесва май.
Вече е фен и го използва  Peace
Виж целия пост
# 641
В СВА има скреч карти при покупка на цигари Мерилин. Тъкмо ги разпределяха по касите, като се канех да плащам, спечелих запалка. Имаше награда билет от лотарията и още една, която не запомних

Сега пък трябва да пропуша. Joy Joy
Виж целия пост
# 642
И аз вчера видях играта на цигарите, но като питахме казаха, че им свършили наградите и не можах да си пробвам късмета.  Crossing Arms
Тая година още нищо не съм печелила! #2gunfire
Виж целия пост
# 643
Аз пуша, но точно тези не, ще карам приятелки да си търсят скреч карти, наградата естествено за мен. Joy
Виж целия пост
# 644
Аз ги пуша по изключение. Сега на лафка нямаше от моите цигари, нямаше и на касата в СБА, че ми беше най-близо да напазарувам и те тъкмо разпределяха картите по касите, та взех. Даже наградата ми донесоха от друга каса.

И аз имам СМС от Спиди, за възглавницата от Дормео ще да е.

Кой казахте, че разнася наградите от Гурме?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия