Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 675
Аз може и да не съм го пробвала, но малката седи в момента на него и рисува, по-късно може и аз да го пробвам. Laughing Joy

Това е последната награда, която чакам, време е за нови такива. Whistling
Виж целия пост
# 676
Току-що пристигна и легълцето от Гурме, котарака абсолютно никакво внимание не му обърна, само го подуши и дотук. Сега лежи до мен, оставих го, за да се "опознаят". Знаех си аз, че ще стане така.
Освен да те посъветвам да прочетеш какво си писала на Ивайло преди 2-3 дни. Wink Лягай в леглото!  Laughing

Видях си името в списъка за кърпа+чукче на Фантастико, но не нямам имейл. Има ли друг без имейл? Много вероятно е да съм "изяла" някоя буква при регистрацията. Клавиатурата ми прави номера и уж всеки път проверявам написаното, но се случва и да не забележа грешките. Sad Ще преживея и без наградата, но ме е яд на себе си. Sad
Таня67, и мойте хора нямат мейл,явно има само списък засега ...заради преспите ще да е Wink
Виж целия пост
# 677
Наградите на Каменица ще ги разнасят тип топ. Не знам дали да се радвам. Знам само,че пак ще трябва  да звъня аз да си я търся, че нещо са ми несериозни  последните месеци..
Виж целия пост
# 678
Запис от мен с ваучер за 20 лева за бистро - пицария Вино Вино.
Виж целия пост
# 679
Някой може би ще се познае Simple Smile

Виж целия пост
# 680

Мен ме няма  Crossing Arms
Виж целия пост
# 681

Да, ама не. Здраве да е.
Виж целия пост
# 682
Няма ме, не съм изненадана. Laughing
Виж целия пост
# 683
Мен също ме няма, но не съм сигурна и на 100 % дали участвах, помня, че си го бях наумила,ама дали се регистрирах...  hahaha
Виж целия пост
# 684
Фантастикото теглили и от предишни неспечелили да не ви казвам кооолко много чаши и други джунджурии  събрах  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 685
Май и мен ме има във Фантастико няколко пъти ама да видя с кой мейл съм  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 686

Една съименничка е спечелила...тъкмо се зарадвах и видях, че не съм аз Grinning
Виж целия пост
# 687
За кулинарите
http://gotvach.bg/konkurs
Виж целия пост
# 688
И една литературно-кулинарна игра:
http://ivinela.bg/knigi/6-kniga-s-avtograf
Виж целия пост
# 689
Момичета, Чупа на 09-ти ли теглят печелившите?
Не мога да отворя сайта и няма как да видя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия