Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 690
Момичета, Чупа на 09-ти ли теглят печелившите?
Не мога да отворя сайта и няма как да видя.

Да.Поне така бяха обявили на фейсбук страницата си.  Simple Smile
Виж целия пост
# 691
Благодаря, само нея чакам, не се и надявам, но..... Laughing
Виж целия пост
# 692
Наградите на Чупа ще бъдат изтеглени до 3 работни дни след края на играта (краят е на 08.01.2017). Запазила съм файл с правилата, ако нямат промяна.
Виж целия пост
# 693
Не трябваше ли днес да изтеглят печелившите от новогодишната баница на бг-мама?
За играта на Чупа ще теглят на 9-ти.
Виж целия пост
# 694
Баницата миля, че е на 10-ти.

Аз да помънкам, че нищичко не чакам, то няма и игри де. Мрън, мрън, мрън.
Виж целия пост
# 695
Да, на 10-ти е баницата.

Както няма игри сега, ще видите как ще се изсипят 100 и ще се чудим къде да играем. Joy
Виж целия пост
# 696
Да, на 10-ти е баницата.

Както няма игри сега, ще видите как ще се изсипят 100 и ще се чудим къде да играем. Joy
Аз пък не искам игри искам ваканцияяя  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 697
Да, на 10-ти е баницата.

Както няма игри сега, ще видите как ще се изсипят 100 и ще се чудим къде да играем. Joy
Чакам с нетърпение - свърших сладките неща, купени преди празниците и сега се чудя какво да накупя, като няма игри  Embarassed
Виж целия пост
# 698
На мен даже ми скучно да пазарувам без игри, лутам се по щандовете и не знам какво да купя /имам предвид сладките неща/  Joy
PP Писала съм същото като Petia. Явно сме на едно мнение.
Виж целия пост
# 699
Да  Laughing Обичам да купувам за повече време - ако накупя бисквитки и вафли без игра и след това излязат новите игри така ще ме е яд!
Виж целия пост
# 700
Може ли линк към баницата на сайта ? Simple Smile
Виж целия пост
# 701
Като няма игри е доста скучно. Друго си е тръпката да очакваш като обявяват дали печелиш или не.   Heart Eyes
Виж целия пост
# 702
Като няма игри е доста скучно. Друго си е тръпката да очакваш като обявяват дали печелиш или не.   Heart Eyes
То е изтерясване докато ги обявят  Joy
Виж целия пост
# 703
Честит ивен ден на Ивайло 77. Мтого късмет!
Виж целия пост
# 704
Да хвърлям ли вече опаковките от Милка и Троя?Има ли смисъл да ги пазя още?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия