Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 495
От Гурме някаква вест?

В момента ги качват. Дъщеря ми е спечелила най-после легло, а аз - чинийка. Simple Smile Обаче списъкът с чинийките все още не е пълен. Стигнали са до 20 и няколко награди и ту се показва, ту изчезва. Simple Smile

Редактирам - Точно в момента списъкът е съвсем объркан. Победителите от предишната седмица са сложени в последната.
Печелившите за драскалка са същите като миналата седмица. Има някакво объркване.

Виж пак. Май вече ги оправиха.
Виж целия пост
# 496
Нищо нямам от спаркс-а , но съм убедена, че ще наваксам по някое време.
Инак печеля

Обогатено почистване с ултразвук и почистване на вежди, горна устна или брадичка с конец  newsm78
Виж целия пост
# 497
Тази седмица ме няма в Гурмето, играех с 3 бележки. От MySparx обаче имам билет за кино, за пръв път печеля от тях.

Играта на Гурме не свърши ли на 31.12.2016г? Все още се регистрират без проблем бележки.
Виж целия пост
# 498
Нищо не печеля от Гурме, здраве да е. От тази игра съм с чинийка и легълце.
Честито на всички.

Не е ли рано за теглене на печелившите от коледния календар на Милка?
Не се сещам за условията, но честито на съфорумката.  Hug
Виж целия пост
# 499
Нищо не печеля от Гурме, здраве да е. От тази игра съм с чинийка и легълце.
Честито на всички.

Не е ли рано за теглене на печелившите от коледния календар на Милка?
Те принципно се теглят днес, но се публикуват утре  Peace
ПП: Искам много игра с касови бележки на милка?  Laughing
Виж целия пост
# 500
 Joy
Аз не, не харесвам шоколадите им, но ако има такава игра ще се прежаля за няколко.
Виж целия пост
# 501
ПП: Искам много игра с касови бележки на милка?  Laughing
Чакай да изядем първо шоколадите от старата игра.  Wink

Играта на Гурме не свърши ли на 31.12.2016г? Все още се регистрират без проблем бележки.
Според правилата е до 31.12. Явно някой не си е свършил работата както трябва и затова все още могат да се регистрират.
Виж целия пост
# 502
Пуснах тото (нац. лотария) и печеля някаква новогодишна свещ, която бе свършила в пункта в който бях...бива ли я, или да не си правя труда да търся другаде? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 503
Още една драскалка от Гурме (с регистрацията на ММ). Mr. Green Heart Eyes Котараците повече ги използват да лежат на тях, та поне да не ме е яд, че не съм им спечелила легло. Е, явно съм им спечелила, просто не го осъзнавах. Joy Значи приключваме играта с три драскалки и една купичка. Доволна съм много! Heart Eyes

Зимната игра на Милка и аз я чакам, но обикновено започва през февруари. Ще се оглеждам за промоционални опаковки, освен ако пак не я направят с касови бележки като миналата година. Ще видим.
Виж целия пост
# 504
Милка има зимна игра ли?
Дано не ми харесат наградите. Joy
Виж целия пост
# 505
Милка има зимна игра ли?
Дано не ми харесат наградите. Joy
hahaha Joy
Да, обикновено имат две игри през годината - зимна (февруари-март) и есенна (октомври-ноември). Поне досега беше така, де. Ще видим тази година. Миналата година зимната игра беше с касови бележки за покупка на поне един голям шоколад (300 грама) и наградите бяха чаши и възглавнички.
Виж целия пост
# 506
Лале, благодаря, не знаех.
Виж целия пост
# 507
Честита Нова Година! Бъдете живи, здрави и все така с късмет!
Миналият месец имах късмета да спечеля книга от игра във форума - Писмата на леля Евдокия, но все още не съм я получила, а я очаквам с нетърпение. Има ли някой който да я е получил и с коя куриерска фирма?
Виж целия пост
# 508
         Г. Костадинова ,  също спечелих книгата, но и аз не съм я получила още.
Виж целия пост
# 509
Милка има зимна игра ли?
Дано не ми харесат наградите. Joy
hahaha Joy
Да, обикновено имат две игри през годината - зимна (февруари-март) и есенна (октомври-ноември). Поне досега беше така, де. Ще видим тази година. Миналата година зимната игра беше с касови бележки за покупка на поне един голям шоколад (300 грама) и наградите бяха чаши и възглавнички.
Дано да има малки награди предпочитам чаша отколкото да играя за големи награди в малко количество за дълго време.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия