Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 555
На Каменица качиха ли печелившите?
Виж целия пост
# 556
Има ли печеливши на Каменица?

В другите ме няма..  Confused
Виж целия пост
# 557
на мен постоянно ми се размества списъка“ Мисля, че още качват. Няма да проверявам по 10 пъти, ще погледна довечера.
Да още качват!
Виж целия пост
# 558
Качиха ги имах толкова много регистрации, но нито един валчер нямам  Crossing Arms
Виж целия пост
# 559
НИЩО и Нищо от никъде и при мен, 10лв вкарах и в НЛ на сайта им, и от там нищо. На всичкото отгоре вчера олекнах с немалка сума пари, така че се надявам скоро да ми се случи нещо положително. Доста кофти начало на 2017г. Да сме живи и здрави, и повечко късмет през новата година!
Виж целия пост
# 560
И аз сред печелившите от Своге.
А от вчера от играта на Гурме с драскалка за котето. Годината започва добре. Grinning
Виж целия пост
# 561
Да не съм нахален, но някой който няма да използва валчера от Своге подарява ли го?  Grinning
ПП: На фона на скъпите смартфони 50 лв. си е нещо
Виж целия пост
# 562
И аз още нямам награда за 2017 година.  Tired Вярно,че е едва 4-ти,но от всички коледни игри в нито една нямам късмет. Здраве да е! Честито на печелившите!  Hug
Виж целия пост
# 563
И аз нямам сефте
Виж целия пост
# 564
И аз за сега от  началото на НГ от никъде нищо,но поне  ще ползвам валчера за почивка от Гурме за морето Grinning
Виж целия пост
# 565
Къде са печелившите на Каменица?
Може ли линк?
Виж целия пост
# 566
Все по-често ми прави впечатление, че сайтове, като Играйте и спечелете, Конкурси всякакви и т.н.
четат в тази тема и се информират за игри.
Днес тука Румяна88 качи играта на Ловико, която е от средата на декември и изтича в неделя
и хоп в Играйте и спечелете я публикуваха.
Не трябва ли те да ни информират за игри, а не ние тях  newsm78
Виж целия пост
# 567
И мен ме няма никъде Cry Май е време да си направя почивка от тези игри, че нещо късмета ми съвсем избяга newsm78
Виж целия пост
# 568
Относно играта на София мел....оказва се, че никъде в Стара Загора нямат магазин, който да участва в играта им. И това го разбирам след няколко разговора с тях, тъй като на сайта им пише : "Търсете в обозначените с плакат магазини."-толкоз!
Няма списък с такива...
Най-веселото е, че такъв в петия по големина град в България, -НЯМА!
Имало в ...село Хрищени! Crazy

Съвети?
Laughing
Виж целия пост
# 569
И аз нямам с какво да се запиша през новата година, явно големите награди ни чакат Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия