Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 55

  • 62 073
  • 737
# 570
За статистиката, отникъде нищо, ще се зарадвам и на чаши от Каменица, тц, тц ...
За играта на София мел някой скоро сподели, че в Русе не намирал, а в наше село има на 2 места..а де? newsm78
Виж целия пост
# 571
Относно играта на София мел....оказва се, че никъде в Стара Загора нямат магазин, който да участва в играта им. И това го разбирам след няколко разговора с тях, тъй като на сайта им пише : "Търсете в обозначените с плакат магазини."-толкоз!
Няма списък с такива...
Най-веселото е, че такъв в петия по големина град в България, -НЯМА!
Имало в ...село Хрищени! Crazy

Съвети?
Laughing

Е, Хрищени не е толкова далече,  Wink
Виж целия пост
# 572
Линк за изтеглените от играта на Каменица
http://poweredbykamenitza.bg/x-mas-game-winners/

Няма ме  Laughing
Виж целия пост
# 573
Отникъде нищо.
Виж целия пост
# 574
И от Каменица нищо Sad Явно ще чакаме от новите игри наградки.. Късмет на всички
Виж целия пост
# 575
И мен ме няма сред печалившите от игрите на Своге,Милка и Каменница. Sad Sad
Виж целия пост
# 576
Ни Каменица, ни Своге.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 577
И мен ме няма никъде  Crossing Arms Затова пък получих имейл от Билка, че са ми изпратили служебна бележка и до 30.04 трябва да ходя да си декларирам наградата  Whistling
Виж целия пост
# 578
И мен ме няма в Каменица. То и не ми е любимата бира де, но се надявах на наградка.
Виж целия пост
# 579
Отново издирвам какво ми носи Спиди  newsm78. Някой има ли смс за утре?
Виж целия пост
# 580
От големия джакпот - 1 лв.  hahaha
Виж целия пост
# 581
 Първа награда за тази година-чаши от Каменица...Благодаря Ви за споделянето на линкове и игри!Късмет на всички! bouquetНямам мейл и се мъча да си спомня какво пишеше в правилата на играта,нещо до 5дни,ама къде да им се пише...вместо правила сега има спечелили newsm78.Някой ако може да помогне с инфо ще съм много благодарна Hug
Виж целия пост
# 582
Отново издирвам какво ми носи Спиди  newsm78. Някой има ли смс за утре?
Аз - за книга от Делимано.
Виж целия пост
# 583
Отново издирвам какво ми носи Спиди  newsm78. Някой има ли смс за утре?
Аз - за книга от Делимано.

Да, подсети ме календара от Дормео. Благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 584
От големия джакпот - 1 лв.  hahaha
Grinning

И мен ме няма в Каменица, а се надявах на чаши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия