Августовска мама от щастие място не намира, в корема й малко сърчице пулсира

  • 30 519
  • 723
# 420
Девия, страхотна я йогата, ама не е за моя темперамент, направо ме влудява бавността на движенията. Аз си падам по динамиката и за съжаление йогата не е моето нещо. Мен ми дай бягане, колоездене, планински преходи.
Иначе за подготовка при раждане съм чела за дишането на Ламаз/с.

Червена, сигурна съм, че когато дойде момента ще си готова. Ще видиш. Дори да не е по план, ще намериш сили да се вземеш в ръце и да се концентрираш.
Виж целия пост
# 421
Аз съм малко притеснена, днес ни изписаха с минимално кафеникаво зацапване и то само при забърсване. Но  както се прибрах (пътувах почти час) имаше по-силно, но пак кафеникаво зацапване. А и като поседях повече за да вечеряме, има 3-4 капки на превръзката,пак кафяво. Страх ме е да не стане беля...
Виж целия пост
# 422
Дев, благодаря за инфото! Само док да позволо и съм при теб. Не мисля, че ще е реклама, но както прецениш Simple Smile ако и другите момичета от София проявят интерес - може да сформираме Август групичка Simple Smile ще пишат.
Виж целия пост
# 423
Девия, страхотна я йогата, ама не е за моя темперамент, направо ме влудява бавността на движенията. Аз си падам по динамиката и за съжаление йогата не е моето нещо. Мен ми дай бягане, колоездене, планински преходи.
Иначе за подготовка при раждане съм чела за дишането на Ламаз/с.

Да, то за всичко е така, разбирам те, аз също понякога имам нужда от динамика и отделно се занимавам с други неща. Обожавам и аз да бродя по планините, с мъжа ми много често си правим дълги преходи. Сега малко сме се спрели, не само заради мен, но и нещо зимата не е нашият сезон, има си чар, ама не е съвсем за нас на -20 Grinning , но да дойде пролетта и на по равен терен - нямам търпение.
Виж целия пост
# 424
Дев, благодаря за инфото! Само док да позволо и съм при теб. Не мисля, че ще е реклама, но както прецениш Simple Smile ако и другите момичета от София проявят интерес - може да сформираме Август групичка Simple Smile ще пишат.
И аз съм навита, даже тея дни гледах къде около нас предлагат йога за бременни, че се чувствам като плужек вече (на такъв и заприличвам). След БХС-то, живот и здраве, съм в играта, дето се вика  Grinning
Devya, къде горе долу се намира студиото?
Виж целия пост
# 425
Дев, благодаря за инфото! Само док да позволо и съм при теб. Не мисля, че ще е реклама, но както прецениш Simple Smile ако и другите момичета от София проявят интерес - може да сформираме Август групичка Simple Smile ще пишат.
Хихи, ще се радвам на попълнения, разбира се.
(Относно рекламата - така предпочитам тук в пространството да не пиша публично за студиото, така го усещам, излиза инфо-то после чрез търсачката на google и подобни. ( - : )
Виж целия пост
# 426
Август, обади се на док. Стискам палци всичко да е наред!
Виж целия пост
# 427
Аз съм малко притеснена, днес ни изписаха с минимално кафеникаво зацапване и то само при забърсване. Но  както се прибрах (пътувах почти час) имаше по-силно, но пак кафеникаво зацапване. А и като поседях повече за да вечеряме, има 3-4 капки на превръзката,пак кафяво. Страх ме е да не стане беля...
Задължително се обади и според мен, успех!  Hug
Виж целия пост
# 428
Август, звънкай смело на док! Стискам палчета да спре и да няма повече зацапвания и всичко да се развие както трябва!
Виж целия пост
# 429
Синеочка, и аз мислех, че ще съм положителна и спокойна и бла бла бла ама като се видях каква бях от едно зацапване... Малеее такъв рев му вдигнах. Спала съм две нощи с ръка на корема.  Излязаха ми торбички под очите и даже бяха се зачервили. Изглеждах все едно валек ме е газил. Чак днес съм по-добре психически. Simple Smile
Августче, знам какво е, мила. Какво ти казаха лекарите за зацапването? Каква е причината според тях? Моят гинеколог ми каза, че било супер срещано и че рядко е поради опасни за бебето причини. Ако можеш отиди на ехограф да видите как е бебо и да се успокоиш. Мен това ме спаси от нервен срив. До вчера не смеех да кихна и да отида до тоалетната. Днес вече се взех в ръце и съм много по-добре. Дано всичко е наред! Стискам палци и за теб!
Виж целия пост
# 430
Да дам и аз отчет. В 8Г.С . Чухме сърчице и док каза да се зарадвам, но малко изостава, отговаря на 7.1 г.с и той каза само че леко го притесняват бавните тонове на бебето. Вика ме пак на 20.01
Виж целия пост
# 431
Червена, то за тези неща и аз се панирам, макар че по принцип съм изклюпително хладнокръвен човек и в тежки моменти винаги съм събрана в себе си, друг е въпросът, че после може да де срина. Вече разказах, как ме приеха в 30 г.с. с контракции и цяла вечер се молех и ревах. Мисля, че понякога това са нормални реакции.
Иначе, когато дойде моментът на раждането се събрах в себе си. Беше едно особено. Имах страхове, главно за детето, за себе си, не! И когато настъпи момента бях спокойна, отпуснах се, все едно лягам по гръб във вода. Оттам нататък всичко ми беше прекрасно. Аз за секцио разказвам де, но мисля че и при нормално жената в един момент успява да се събере.

Мерита, честито! Има една теория за бавния пулс, че бебето може да е момче. Ще видим дали е вярна Wink
Виж целия пост
# 432
Августче, знам какво е, мила. Какво ти казаха лекарите за зацапването? Каква е причината според тях? Моят гинеколог ми каза, че било супер срещано и че рядко е поради опасни за бебето причини. Ако можеш отиди на ехограф да видите как е бебо и да се успокоиш. Мен това ме спаси от нервен срив. До вчера не смеех да кихна и да отида до тоалетната. Днес вече се взех в ръце и съм много по-добре. Дано всичко е наред! Стискам палци и за теб!
Днес ни гледаха на ехограф и всичко с беше ок, не знам дали не е от пътуването и смяна на мястото... Като лежа почти няма....
Виж целия пост
# 433
Август, като бях бременна с дъщеря ми имах отлепване на сакчето в 6 г.с. и след кръвоизлива, имах кафеникаво зацапване поне  2 седмици след това, обясниха ми, че това е стара кръв, която организма доизчиства. Надявам се, че и в твоят случай не е повод за повече притеснения. Важното е да не е червена! Избягвай да пътуваш с кола и стабилно лежане.
Виж целия пост
# 434
Августче, знам какво е, мила. Какво ти казаха лекарите за зацапването? Каква е причината според тях? Моят гинеколог ми каза, че било супер срещано и че рядко е поради опасни за бебето причини. Ако можеш отиди на ехограф да видите как е бебо и да се успокоиш. Мен това ме спаси от нервен срив. До вчера не смеех да кихна и да отида до тоалетната. Днес вече се взех в ръце и съм много по-добре. Дано всичко е наред! Стискам палци и за теб!
Днес ни гледаха на ехограф и всичко с беше ок, не знам дали не е от пътуването и смяна на мястото... Като лежа почти няма....

Може и заради вагиналния преглед да е. Чела съм, че понякога след вагинален има зацапване. Щом лекарят ти е казал, че всичко е наред значи всичко е наред. Лежи малко сега и когато спре зацапването и ти сама усетиш може да се раздвижиш малко. Но ако лекарят ти е казал да лежиш не рискувай. Слушай лекарят ти. Той знае.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия