Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 6

  • 41 323
  • 741
# 330
Аз съм твърдо на тютюневи; сладкиши и компоти никакви, но ако има нещо в духа на шотландско уиски, особено ако е от пушените ехххххххххх... Flutter Може и без шлейф!

П.С. А бе тия аромати стават ли и за готвене - не се майтапя; за кремчета, сладоледи, торти?
Стават, стават и в кафето да си капнеш. Пробвах с бадем ама не беше подходящ аромат. Като дойде карамела ще пробвам Simple Smile
И аз тютюневи харесвам, ама сега като ми се "прецака" S'Camel-чето, само Сохото става и Лайт табако на HCL ама не им се радвам така както на камелчето с Нутилуса  Rolling Eyes

Shokoladche, зависи какъв търсиш, китайски от Китай, китайски от България или руски от Германия  Joy Joy

Принцесата ги урежда готови с навити Wink

Сериозно, зависи наистина какъв решиш да вземеш. Можеш директно от Китай да поръчаш, може от бг магазин, които са също китайски, но са подбрани читави китайчета и оригинален, но оригиналния е бая скъп и не си струва да взимаш, без да си сигурна харесва ли ти или не.
Виж целия пост
# 331
А оригиналния от Германия ли е?  newsm78
Виж целия пост
# 332
Да  Peace
Виж целия пост
# 333
Каква му е цената ориентировъчно?  newsm78
Виж целия пост
# 334
Не ориентировъчно, точно ти казвам - 99 евро без доставката.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 335
 Crazy Crazy Crazy Заболя ме сърцето.  #Crazy #Crazy #Crazy
Виж целия пост
# 336
Да, доста сериозна цена  Crazy за това казвам, че не си заслужава, ако не си сигурна че това е твоя изпарител.... за много години напред  Laughing
Виж целия пост
# 337
Пристигна и моя китайско български кайфун.Ами какво да кажа,така нагласен и без нищо да му пипам Joyами супер е,и вкус и удар ,по добър е от инокинчето,въпреки че и то си е добро и го харесвам.Не съм разучила още на колко ватс се ползва с 05 ома и режими,но ще е по късно ,като приспя децата,че иначе няма да стане.
Виж целия пост
# 338
Честито Simple Smile
За ватовете, пробваш - от 15 нагоре и колкото те кефят, на толкова. По принцип, по-малките омове искат повече ватове - това е принципът.  Peace
Аз предпочитам повече омове и по-малко ватове. Правя намотките над 1 ом, най-добре са ми 1,5ома ни нагоре до 2. С нискоомните нещо не се разбираме, но това си е лично мое извращение  Laughing
Виж целия пост
# 339
Привет момичета  Hug.
Малко късно,но Честита Нова Година  Blush.Живи и здрави!
Аз се изгубих някъде на 5-та страница(ама то ваканции,то гости,то болести...),и това ми коства 3 часа до 23-та.Но вече съм в час   newsm03.
renji,браво на теб  Flutter.Ти се записа в темичката след мен,а вече си с кайфун.Ей това му се вика смелост,аз още не мога да се престраша  Blush.Може би и моето време ще дойде,но не е сега.
Аз се запасих с литрови бази PG,VG и никотин,взех си и няколко аромата-кремчета,бисквитки,дъвки.Определено си падам по сладките "компоти" установих.И мисля да се пробвам да готвя вече  Flutter.От 12 минавам на 8 мг.-8,защото ми беше по-лесно да го измеря,иначе исках 9.Не знам,обаче как да измеря примерно 6.25.Тези инсулинови спринцовки имат ли толкова мънички измерения  Blush?

Виж целия пост
# 340
Хъмм знаех си ,че е прекалено хубаво да е истинааа.Хаха започна да дава вкус на изгорял памук newsm78И без това ме ръчкаше да разглобя,да видя кое,какво,как и защо,та май ще се залавям.Бляк ама много на изгорял.
Виж целия пост
# 341
Хъмм знаех си ,че е прекалено хубаво да е истинааа.Хаха започна да дава вкус на изгорял памук newsm78И без това ме ръчкаше да разглобя,да видя кое,какво,как и защо,та май ще се залавям.Бляк ама много на изгорял.
Как го получи тоя изгорял вкус?
На колко вата?
Достатъчно ли са ти отворени дупчиците за течността? От пълно затворено въртиш два пълни оборота, за да тръгне към намотката?
Ако не се оправи след сваляне на ватовете и/или отварянето на притока на течност, разглоби и смени памука и си готова.
Виж клипчета как точно става ако не си гледала все още Simple Smile

Tedito_799, не съм ползвала такива спринцовки, но мисля, че са достатъчно мънички.
Виж целия пост
# 342
Не знам Миоки как го получих,на 19в.Първите дръпки бяха супер,но после стана гадост.Та ставаше все по изгоряло и изгоряло.Хаха разглобих и не знам как и защо,но съм изпържила памука,смених го напих и го оставих да се отцеди малко.Сега ,като погледнах и ми се поизясни какво са говорили тези хора от клиповете.Хаха та нищо чудно да пробвам да врътна една намотка,довечера.Че и двете деца са болни и е лудница в нас.
Виж целия пост
# 343
Ренджи, съвсем почваш да ме отказваш от RBA.  Mr. Green  Всичко звучи прекалено сложно.  Whistling Whistling Whistling
Виж целия пост
# 344
Не знам Миоки как го получих,на 19в.Първите дръпки бяха супер,но после стана гадост.Та ставаше все по изгоряло и изгоряло.Хаха разглобих и не знам как и защо,но съм изпържила памука,смених го напих и го оставих да се отцеди малко.Сега ,като погледнах и ми се поизясни какво са говорили тези хора от клиповете.Хаха та нищо чудно да пробвам да врътна една намотка,довечера.Че и двете деца са болни и е лудница в нас.
Какво всъщност си направила за да получиш изгоряла дръпка не разбрах. Прилича ми на не достатъчно отворени канали за приток на течност.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия