Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 6

  • 41 323
  • 741
# 345
И аз така предполагам,че съм направила.Нали уж не трябваше нищо да пипам,но съм врътнала сигурно,докъто съм пълнила знам ли.Шоколадче не е сложно май,просто аз съм направила беля,нооо пък си сложих сама фитил и сега си пафкам.
Виж целия пост
# 346
Значи, първо затваряш каналите за течност. После отваряш отгоре капачката, пълниш и затваряш. След това отваряш шлюзовете  Laughing и тогава вейпваш.
Такава е процедурата всеки път като пълниш.
Ако не затвориш преди да напълниш, ще се напълни коминчето /средната метална шапка която покрива намотката с памука/, а ако не отвориш, в един момент ще пресъхне памука и ще ти даде изгоряло.
Виж целия пост
# 347
Моето Дризле дойде  Grinning
Сложих малко течност и започнах да си пуфкам...усещах вкуса (капучино взех от магазина и чакам да дойдат едни течности с аромат на тютюн),усетих и удар вс ок ,но реших да сложа още малко течност(напълних го до половина) и какво стана не знам,започна и да бълбука и да издава един звук като при пържене...и течност пръскаше...
Какво направих сега  Confused
И докато го пробвам ми се замая главицата Grinning
Виж целия пост
# 348
Артемис, какво поръча в крайна сметка?  newsm78
Виж целия пост
# 349
Шоколадче ,това си взех
https://www.dampfer-taxi.de/vaporesso-drizzle-vaping-starter-kit-1000mah
Виж целия пост
# 350
Нищо страшно, наводнила си главата. Пробвай да дръпнеш няколко пъти по-силно, без да палиш батерията. Ако не стане от първия път, повтори още няколко пъти. 
Виж целия пост
# 351
Миоки,и сега понеже и аз търся стегната дръпка и максимално доближаване до дръпка от цигара,би ли ми казала по затворен или по отворен трябва да ти е въздуха.Добре се държи кйтайчето,но нещо сякаш ми липсва за да е идеално.Някак въздушно ми идва.Въздуха мисля напълно ми е отворен.Или така си мисля де,не съм го пипала.
Виж целия пост
# 352
Отвърташ големия винт отдолу и в дупчицата има по-малко винтче, взимаш отвертка и въртиш обратно на часовниковата стрелка като в същото време смукваш през дрипката за да усетиш къде горе-долу ти е стегнато. После връщаш всичко обратно, слагаш на батерията и пробваш. Ако не е ок, отново същата процедура. Ще се наложи да си го гласиш сигурно няколко пъти докато уцелиш.

Аз все още чат пат правя корекции защото мисля че при въртене на контрола на течността ми се разхлабва въздуха. Може и да се заблуждавам ама те така...
Виж целия пост
# 353
Мисля,че не се заблуждаваш.Като го сложих дръпката беше ок,но след като въртях да регулирам течноста някак стана друго.Иии странно ,но памука ми гори на по високи ватове?Вдигна ли ги над 16-19 изгорялото се връща.На 15-16 е ок.
Виж целия пост
# 354
Ако ти харесва, карай го на 15-16 вата. Ако не, пусни още течност, само гледай да не развиеш много, че да не изпадне основата Simple Smile
Виж целия пост
# 355
Абе харесва,мога и на 15 да го карам,но някак още по въздушно ми е.А течността съм я отворила толко,колкото да не изпадне хаха.Има нещо гнило.
Виж целия пост
# 356
Я направи една снимка на намотката както е с памука и една да се види колко са отворени каналите.

Аз открих защо любимата ми течност не ми харесва - прекалено висока концентрация на аромата. Първо реших, че ми е малко и го увеличих, обаче започна да мирише странно, като на ацетон. Казах си, невъзможно и взех да разреждам. Почти го уцелих. Още идва пекалено, но определено има подобрение.

Другата течност - следоледената на 4-тия ден се "пречупи" и изплува една сладост която се губеше в началото. Усещаше се повече фунийка, отколкото сладолед. Сега сладоледа излезе напред и стана супер аромата.
Виж целия пост
# 357
Нищо страшно, наводнила си главата. Пробвай да дръпнеш няколко пъти по-силно, без да палиш батерията. Ако не стане от първия път, повтори още няколко пъти. 
Всичко е ок вече ,няма пръскане ,няма бълбукане,само лек звук при дърпане ,който се надявам да е нормален.
Сега без да ми се смеете много ,но да питам Simple Smile
Колко време е нормално да се зарежда батерията и с това usb само от компа ли трябва да е зареждам Blush
И когато е в чантата ми ,нали няма проблем ,че не стои изправена .

Тази течност ,която взех е 8 мг.и си ми идва силничка,др.която поръчах е 6 мг. надявам де да е по добре.
Или това замайване ще е само в началото докато свикна.
Главите кога се сменят,когато започне да има вкус на изгоряло ли  Grinning
И ако си взема база  мога да си я изпарявам чиста,не е задължително да е ароматизирам ,защото ми се струва ,че ще ми е по добре без вкусове ....
Виж целия пост
# 358
Нормално е да се чува лек шум при всмукване. Някои изпарители са по-шумни, други не толкова.

Можеш само база, да, ароматите не са никак задължителни.

Можеш и в контакт да включваш и зареждаш ако имаш адаптер. Тези от телефон стават. Директно в мрежата се зарежда по-бързо батерията, отколкото през компа. Аз зареждам само в мрежата. За около час ми е заредена. През USB понякога отнема 2-3 часа може и повече.

Няма проблем да не стои изправена в чантата Simple Smile евентуално е възможно да се понаводни леко главата. Не е задължително, само ако много я кламбучкаш евентуално.

Сваляй никотина щом ти е силен. Замайването е защото ти е много никотина. Не трябва да те замайва. Колкото по-малко никотин, толкова по-добре, стига да не ти е прекалено малко. Ако 6 ти е много, сваляй още Simple Smile

Главите се сменят като започне да ти дава вкус на препечено или се развали всука на течността. Не че не може и така да си караш, но не е много вкусно.



Виж целия пост
# 359
 Hug
Много се радвам на новата си придобивка и мисля ,че ще се спогодим много добре  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия