"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 67 589
  • 737
# 480
 Hug Hug Hug

Гифчета от мен  Embarassed

Скрит текст:










































Виж целия пост
# 481
Диди, чудесни са! Hug Hug bouquet



 Crazy  пу за мене тези  Peace Laughing Laughing  и другите ми харесват, ама да има за всички  Heart Eyes Party



..ама защо ще иска да омъжи дъщеря си за такъв льольо като Йиит.  newsm78
 Дано в сряда стане ясно и не подминат тази далавера.
Снейки, Hug Grinning за да може да го командори?  Peace а сигурно има и още нещо...  Rolling Eyes
Няма, няма да я подминат, Али няма друг коз, засега...  Grinning Grinning

ПП Дерин на колко години е?  newsm78 Laughing Laughing
Виж целия пост
# 482
Снимките от новия епизод..
















И озета..Превода след малко. Peace Peace

Виж целия пост
# 483
Епизода с превод, вече и в Ютуб. Peace

https://youtu.be/czzuDzG8ePA

Епизода обаче няма да имам възможност да го кача във ВиБокс, съжалявам за което, тъй като не ми позволява, дори и на части, явно пак правят някакви подновявания в сайта. newsm78
Виж целия пост
# 484
Превода на озета Peace Peace

По време на боя с измама, който беше организиран със цел Али да бъде наранен, Текин научава, че той е синът на Шахин. А Шахин с риска да изгори условното си освобождаване, ще отиде и ще нахлуе в дома на Текин, за да му иска сметка за стореното. Ще бъде задържан. Единствения начин Шахин да не влезе в затвора е Текин да оттегли жалбата си, подадена срещу него.
Али се чувства виновен за положението, в което изпада Шахин. В ръцете на Али ще попадне коз срещу Йиит, който той ще иска да използва, за да освободи Шахин. Но нещата няма да се наредят, както иска той и надеждата на Али ще се окаже напразна. Единствения изход, който му остава, е Текин да  се смили. Обаче Текин е намерил начин да използва това положение в своя изгода. В замяна на освобождението на Шахин, ще иска голяма саможертва от Дерин. Но Али и Дерин с течение на времето се сближават все повече и повече.. И вечерта, когато са сами в боксовия салон, ще застанат лице в лице с една опасност. Али въпреки всичко е решен да оправи положението и да спаси Шахин от затвора.. Но ударът, който ще дойде от  един от най-близките до него хора, ше го изгори..
Виж целия пост
# 485
Снимки от сета. Познавам момичето, виртуално, от първите две снимки. Много съм щастлива за нея. Heart Eyes Heart Eyes





А тази фенка, ненаситна, само автограф не й стига ... Joy







Виж целия пост
# 486
Още. Peace



Виж целия пост
# 487
Виж целия пост
# 488
Благодаря за гифчетата, снимките от сета и епизода и за резюмето.  bouquet  bouquet  bouquet
..ама защо ще иска да омъжи дъщеря си за такъв льольо като Йиит.  newsm78
 Дано в сряда стане ясно и не подминат тази далавера.
Снейки, Hug Grinning за да може да го командори?  Peace а сигурно има и още нещо...  Rolling Eyes
Няма, няма да я подминат, Али няма друг коз, засега...  Grinning Grinning

ПП Дерин на колко години е?  newsm78 Laughing Laughing
Ама Текин не беше ли го определил за свой заместник, след като се оттегли от трона на империята си. Как ще си повери имането и дъщеря си на някой льольо, не ми се вярва.  newsm78 Ще видим какво са ни приготвили още в сряда, виждам че Али разговаря с Текин и зетя.
Цитат
И вечерта, когато са сами в боксовия салон, ще застанат лице в лице с една опасност. Али въпреки всичко е решен да оправи положението и да спаси Шахин от затвора.. Но ударът, който ще дойде от  един от най-близките до него хора, ще го изгори..
Може би в този момент ще разбере, че Шахин му е баща?  newsm78
Виж целия пост
# 489
Боксьорчето ни..
Ето филма, който снимаше Керем с Мерт.. Не е реклама..

Когато искаш да се откажеш, спомни си защо си започнал!

https://www.instagram.com/p/BP5Yxt7FunT/






Едната година подготовка за ролята на Али си казват думата, но дали ще бъде оценено това от някого, това вече е друг въпрос.. Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 490
Пак съм аз..Обещавам за последно тази вечер..  Peace Peace Сигурно съм ви омръзнала с Керемчи Laughing Laughing Laughing Laughing

Под егидата на Nike в неделя тези, които искат могат да излязат на сутрешен крос с Керем, да се запишат в долупосочения сайт.. Разбира се, стига да живеят в Истанбул.. Peace Peace
Това момче има страхотна енергия обаче. Спомням си, че Серенай в един свой репотаж беше казала: Ако моята енергия  е едно, с Керем става сто..

https://www.nike.com/events-registration/event?id=71098





Да си спомним и предишния сутрешен крос с Керем, като тогава феновете имаха възможност да се свържат с Керем, чрез телефонен разговор.. Но този път вместо 1 км ще се бяга 5 км..

https://www.videoclip.bg/watch/626883_kerem-bursin-nike-bg-sub




Виж целия пост
# 491
Лили Hug, благодаря за инфото Peace, пиши, ако ще има маратон на 50, хайде от мен да мине 150-200 метра Joy Joy Joy Най-мразя да тичам Stop То бягането за здраве нали от САЩ дойде преди много години Simple Smile

Snake Hug, мисля като теб Simple Smile
..ама защо ще иска да омъжи дъщеря си за такъв льольо като Йиит.  newsm78
 ..........
Може би в този момент ще разбере, че Шахин му е баща?  newsm78

Виж целия пост
# 492

Благодаря за снимките, озета, монтирания фраг...  Grinning  Лили, Синан, Рина Hug Hug bouquet


Party Party 


Когато искаш да се откажеш, спомни си защо си започнал!



Peace Peace Crazy


Лиа  Hug Heart Eyes  Снейки  Hug Heart Eyes  Габи  Hug Heart Eyes



Виж целия пост
# 493
 Hug Hug Hug Hug Hug

Снимка зад кадър:



А в кадър на Али никак няма да му е лесно, с надежда съм, че той ще съумее да се справи Praynig

Виж целия пост
# 494
Привет!  Hug Hug Hug
Цитат
Едната година подготовка за ролята на Али си казват думата, но дали ще бъде оценено това от някого, това вече е друг въпрос.. Peace Peace Peace
Керем само заради сериала ли е започнал да тренира бокс или се е ориентирал трайно към този спорт? Не ми допада бокса, но съм фен на кроса - бягайте за здраве не знам дали идва от САЩ, ама едно време много бягахме и ние, беше задължително.
Цитат
А в кадър на Али никак няма да му е лесно, с надежда съм, че той ще съумее да се справи Praynig
Той ще се справи, ама не е честно тия СЦ да поставят на изпитание и героя, и нас зрителите.  Naughty  По справедливо ще е да ни дават почивка от изпитанията и да ни даряват повече приятни минути.  Peace 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия