
Снейки,
Керем Бюрсин започна да тренира бокс специално заради дизито.. По едно време тренираше по 6 часа на ден.. Започнах да му превеждам интервюто, от което ще разберете как се е зародила идеята за това дизи..

Но заради работата по преводите, май пак няма да довърша превода му
Но както казваме.. По-добре късно, отколкото никога

Лиа,
аз вярвам, че Али ще се справи с всички тях.. Я, му виж погледа.. Сякаш казва: Не се страхувам от вас!Много обичам да коментирам по сериала, който гледам, но за съжаление всичко, за което си мисля и разсъждавам не ми остава време да го напиша тук.. Обаче чета вашите коментари с удоволствие.

Лу,
миличка, ама си заплюла точно онези гифове, които ми харесаха най-много.. Особено онзи с тенкюто.. Ама карай, аз харесвам всичко с Керемчи Диди,
благодаря ти за гифчетата, миличка

Габи, благодаря ти за качването на епизода в ютуб.. Гледам, че има голям интерес към дизито там..
Момичета, Гиземка, момичето от снимката, оказа се ,че била изселничка от България.. От вашите ретиути, започнах да я следвам. Тя е направила страхотен сайт за Керем Бюрсин. Със цялата информация за него, с репортажите му, със снимки.. Ейваллах на момичета! Поисках й разрешение да споделя сайта тук.. И тя ни разреши, за което й благодаря..

Това е сайта й..
https://thebursin.jimdo.com/
Трябва да се замислим и ние да направим такъв за Керем на български.. Ани
от темата за Чачко направи такъв за него.. Страхотно го е оформила, и всеки път като излезе нова снимка или информация, преведен епизод, трейлръ, го актуализира.. Абе всичко за Чачко на едно място..Ето какво е написал Керем на Гиземче

Скъпа Гизем, благодаря ти за подкрепата!
С любов: Керем.
Гизем му казала за сайта и той се зарадвал много и й благодарил..

И момичето, което е целунала Керем, направила подарък за рождения ден на пирятелката си Кюбра.. Списанието с Керем, с автограф от него..

Ето и кратко видео с феновете..
https://twitter.com/spiritinsati/status/826157389695029248
Снимка със Зейнеб, която също следвам в туитър и която много често отива на сета на Керем

Ето ги и колиенцата на Али

Снощното видео в ютуб.
този град ще дойде след теб..

Сериала ни е на изложението в Дубаи

Съжалявам, че поста ми става толкова дълъг.. Че чак на човек няма да му се иска да го прегледа докрай, но през деня нямам много време за нета, и всичко, което съм си набелязала като нещо ново за Керем, се опитвам да го споделя тук..
Но все пак ви благодаря за търпението да ми четете дългите постове..
Май подготвят бекстейджа на репортажчето за списанието..
Желая ви лека и спокойна нощ!
Макар че съм изостанала с един епизод
Тази вечер ще съм на линия за новата серия
