"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 67 589
  • 737
# 495
Привет, мили момичета! Hug Hug Hug Hug

Снейки,  Hug Heart Eyes Керем Бюрсин започна да тренира бокс специално заради дизито.. По едно време тренираше по 6 часа на ден.. Започнах да му превеждам интервюто, от което ще разберете как се е зародила идеята за това дизи..   Peace Peace Peace
Но заради работата по преводите, май пак няма да довърша превода му Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Но както казваме.. По-добре късно, отколкото никога Peace Peace
Лиа, Hug Heart Eyes аз вярвам, че Али ще се справи с всички тях.. Я, му виж погледа.. Сякаш казва: Не се страхувам от вас!



Много обичам да коментирам по сериала, който гледам, но за съжаление всичко, за което си мисля и разсъждавам не ми остава време да го напиша тук.. Обаче чета вашите коментари с удоволствие. Peace Peace

Лу,  Hug Heart Eyes миличка, ама си заплюла точно онези гифове, които ми харесаха най-много.. Особено онзи с тенкюто.. Ама карай, аз харесвам всичко с Керемчи Laughing Laughing Laughing

Диди, Hug Heart Eyes благодаря ти за гифчетата, миличка bouquet bouquet bouquet
Габи, благодаря ти за качването на епизода в ютуб.. Гледам, че има голям интерес към дизито там..



Момичета, Гиземка, момичето от снимката, оказа се ,че била изселничка от България.. От вашите ретиути, започнах да я следвам. Тя е направила страхотен сайт за Керем Бюрсин. Със цялата информация за него, с репортажите му, със снимки.. Ейваллах на момичета! Поисках й разрешение да споделя сайта тук.. И тя ни разреши, за което й благодаря.. Hug Hug Hug

Това е сайта й..

https://thebursin.jimdo.com/

Трябва да се замислим и ние да направим такъв за Керем на български.. Ани Hug Heart Eyes от темата за Чачко направи такъв за него.. Страхотно го е оформила, и всеки път като излезе нова снимка или информация, преведен епизод, трейлръ, го актуализира.. Абе всичко за Чачко на едно място..

Ето какво е написал Керем на Гиземче Peace Peace

Скъпа Гизем, благодаря ти за подкрепата!
С любов: Керем.

Гизем му казала за сайта и той се зарадвал много и й благодарил.. Peace Peace



И момичето, което е целунала Керем, направила подарък за рождения ден на пирятелката си Кюбра.. Списанието с Керем, с автограф от него.. Peace Peace



Ето и кратко видео  с феновете..

https://twitter.com/spiritinsati/status/826157389695029248

Снимка със Зейнеб, която също следвам в туитър и която много често отива на сета на Керем Peace




Ето ги и колиенцата на Али Peace Peace



Снощното видео в ютуб.



този град ще дойде след теб.. Peace Peace




Сериала ни е на изложението в Дубаи Peace Peace





Съжалявам, че поста ми става толкова дълъг.. Че чак на човек няма да му се иска да го прегледа докрай, но през деня нямам много време за нета, и всичко, което съм си набелязала като нещо ново за Керем, се опитвам да го споделя тук..
Но все пак ви благодаря за търпението да ми четете дългите постове..


Май подготвят бекстейджа на репортажчето за списанието..


Желая ви лека и спокойна нощ! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 496
Здравейте, момичета! Hug

Лили Hug Heart Eyes, да голям интерес има сериала в Ютуб канала ни, даже често ми се налага да отговарям на запитвания. Много се радвам, че си се свързала с Гизем - често общуваме с нея, много е готина. Heart Eyes Колкото до БГ сайт за Керем - чудесна идея, винаги съм готова да помогна. Peace Благодаря за всичко споделено! bouquet
Виж целия пост
# 497

Лу,  Hug Heart Eyes миличка, ама си заплюла точно онези гифове, които ми харесаха най-много.. Особено онзи с тенкюто.. Ама карай, аз харесвам всичко с Керемчи Laughing Laughing Laughing

 Joy Joy  Аййй, Лили  Hug Heart Eyes , така ли стана  ooooh!   Grinning Grinning  Ади, отплювам ги  hahaha hahaha  Peace
 

Лили, Hug Hug прекрасни са дългите ти постове,  Peace с много инфо, усмивки  Heart Eyes и пристрастност към Керемчи  Laughing  и хич не са ми отегчителни, даже  Peace  Joy Joy




Благодаря на всички за споделеното  Peace Hug Hug

Лека нощ  Hug Hug
Виж целия пост
# 498
Добро утро Hug Hug Hug

Габи, Hug Heart Eyes Лу Hug Heart Eyes

Бурак пусна преди малко снимката с думите: True strength is not always shown through victory. Stand up, try again and display strength of heart.

РенкаHug Heart Eyes миличка, дано да ни четеш и да преведеш написаното Praynig Praynig Praynig



Това е момент от пробатаза финалната сцена на 4 епизод..

Много ми харесаха тези колажи, но авторката много яко е изявила своите авторски права над колажите Peace Peace





Днес е денят за Али Смит Peace Peace Peace



Хубав ден ви желая! Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 499
Добро утро! Hug Hug Hug

Скрит текст:

Благодаря ви за интересните постове. bouquet bouquet

Лили, Hug въобще не ни досаждаш с дългите си постове, напротив - винаги научавам толкова много неща за Керем от тях.  Hug По отношението към феновете, Керем ми напомня на другия ми любимец - Джансел Елчин. Heart Eyes Не всички са така отворени и слънчеви към почитателите си. Peace

Цитат
True strength is not always shown through victory. Stand up, try again and display strength of heart.

"Истинската сила не винаги се показва чрез победата. Изправи се, опитай отново и покажи силата на сърцето си!"



Тази вечер ще закъснея за началото, но ще се включа по някое време. Hug

Хубав ден! bouquet
Виж целия пост
# 500
Привет, момичета! Hug Hug Hug

Лиленце Heart Eyes Heart Eyes, Снежи Hug Heart Eyes ме е изпреварила с превода, благодаря й за което bouquet Нямам много време за активно участие във всички теми, но тук всичко чета, когато мога. Много харесвам дългите ти постове, не спирай да ги пишеш Laughing Heart Eyes
Виж целия пост
# 501
СнежеHug Heart Eyes благодаря ти за превода..  bouquet bouquet Много хубави думи.. Когато започна сериала Бурак Ууур(треньора на Керем от Бужин) написа почти същото за Керем..Не е дословен превода.. Но беше нещо такова: Колко пъти падаше, но винаги намираше сили да ставаш и да опитваш отново.. Яде много юмруци, но не се отказа.. Винаги ще съм до теб, приятелю..
Ренка, Hug Heart Eyes даже и да не пишеш, радвам се ,че ни четеш, миличка..
Лу, Hug Heart Eyes Габи Hug Heart Eyes

Ох, момичета, олекна ми.. Притеснявах се, че може да ви досаждам с дългите си постове, но вече съм спокойна Peace Peace Peace

Хаштага за тази вечер.. #oğlumiçin  #заради сина ми


Виж целия пост
# 502
Здравейте и от мен Simple Smile Макар че съм изостанала с един епизод  Sad Тази вечер ще съм на линия за новата серия  Simple Smile Simple Smile Simple Smile
  Лили, благодаря ти за всички написано  bouquet bouquet bouquet
  До скоро Simple Smile
Виж целия пост
# 503
Привет  Hug Hug Hug

Лилка Hug постовете ти винаги са много интересни и пълни с информация  Peace
 Heart Eyes


Виж целия пост
# 504
 Hug Hug Hug

Момичета Heart Eyes
Лили радвам се,че си се запознала с тези момичета имах възможноста да си драсна с тях по някой ред с Гизем повече разбира се и искрено се радвам за нея.За мен е удоволствие да те чета и да науча нещо което примерно съм изпуснала за Керем да погледна като например и аз нямам време да прочета последните репортажи и тн.Всичко което споделяш за Керем не би досадило с нищо.За да породява такива постове у теб изглежда много ти въздейства,че какво по хубаво от това?
Колкото до сайта хубава идея ама от това грам не разбирам за направа навремето с една моя приятелка правихме заедно опити да си направим сайт за радио,но опита завърши с неуспех Peace,но за колажи и други неща съм насреща.Вие само решете такова нещо  Peace Имаше и за Къванч сайт преди момичетата бяха правили не знам дали още стои Thinking


Виж целия пост
# 505
Момичета, пожелавам ви приятно гледане от мен!
Виж целия пост
# 506
Благодаря за всичко споделено!  bouquet  bouquet  bouquet
Вече съм заседнала на компа да видя какво ще направи Шахин заради сина си.
Приятно гледане и безпроблемен нет!
Виж целия пост
# 507
Приятно гледане  Heart Eyes Heart Eyes : Heart Eyes
Виж целия пост
# 508
Снейки, Hug Heart Eyes Иве, Heart Eyes Диди, Hug Heart Eyes Габи, Hug Heart Eyes Веселинова Hug Heart Eyes

Приятно гледане и безпроблемен нет и от мен! Hug Hug Hug

Виж целия пост
# 509
Здравейте  Hug Hug Hug

След тези реклами дали ще започне новата серия?    newsm78  Grinning Grinning





Приятно гледане, хубав нет, добро настроение!  Party Party Party




 Crazy Heart Eyes



Hug Hug Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия