Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Новогодишна Тема 21

  • 43 027
  • 723
# 120
Боби, и аз те съветвам да ги пуснеш. Аз не го направих и чак след + теста ги изследвах, и брах страх да не е късно. Сега ако ми е бих ги пуснала по-рано и да си знам. Така или иначе няма да се промени нищо. Tired
Виж целия пост
# 121
Момичета, като ви чета и се зачудих дали да не пусна и аз тромбофилия, понеже не съм пускала до сега  newsm78 Не съм пускала и никакви витамини - Б, Д... Да не говорим, че при доцента не съм ходила изобщо, ама като док. ми каза, че ще ме прати при него ако има нужда...  newsm78 сега се чудя дали на своя глава да не отида....
Аз така като се замисля, не съм правила кой знае какви изследвания като цяло. Уж все питам, а все няма нужда.
Моля за помощ! Какво ще ме посъветвате вие?
Искам преди поредния опит да проверя всичко възможно..., ама като не знам какво точно. Вече и аз се обърквам тотално. Sad Май съм изпаднала в някаква дупка....
Виж целия пост
# 122
Ползвам генофилус от октомври насам и пак ми се е появила гадината. Освен това съм си взела антибактериален интимен гел и въпреки това резултатът е този. Сега съм на флуомизин и като го свърша ще слагам пак генофилус. Не знам обаче, дали не трябва да взимам и нещи през устата...
Боби пусни тромбофилиите. Дават полезна информация, а и се правят веднъж в живота струва си...
Виж целия пост
# 123
Моля ви само за съвет на кои места се изследват, за да проверя къде е по-изгодно като цена. Има ли някакви особености или казвам само, че искам да изследвам тромбофилии?
Виж целия пост
# 124
В МД са най-евтини но май бяха с един или два показателя по-малко.
Аз пусках в Геника основния пакет за 160лв
И при мен доцента не ги е искал, както и АФА и ТЛА, но аз ги пуснах за успокоение и не съжалявам.
Въпреки че нямам тромбофилии (вродени и придобити), според доцента се налага фракси по време на Б зарати ТЛА и НК клетките.
Но това тепърва ще го нищим ако се случи Б
Виж целия пост
# 125
боби, в Геника и в Малинов. Може и на други места из лабораториите, но не съм сигурна в кои точно. Май и в Майчин дом..
Ренка, аз на твое място бих отишла при доцента със всички изследвания, които имам и бих пуснала това, което той ми назначи. Аз така миналата година след посещение при него установих, че съм със кошмарно ниски нива на вит Д. Стартирах опит едва след като го вкарах в норма.
Виж целия пост
# 126
Рени и Боби, тромбофилии се работят в Геника, в клиниката, в Надежда също /не знам дали ги пращат някъде/, в МД. Като за начало може да пуснете основния пакет и ако има нужда допълнителни. Най-пълни са пакетите на Геника като забелязвам, че само те дават препоръки за изследване на още фактори, когато се налага. Общо взето сами трябва да проявите инициатива за повечето неща, защото само като се закучи работата ще ви насочат към доцента и допълнителни изследвания. Може да пуснете и имунологични, ако вярвате в имунологията и сте склонни да правите вливки. За тези неща ще ви насочи и консулитира доцента. Всичко зависи от това колко ви се дълбае и какви финанси имате.
Виж целия пост
# 127
Поли, Блинг, благодаря  Hug Наистина ще трябва да се замисля по-сериозно над нещата и ще се опитам да бъда по-смела и по-инициативна (колкото и да не ми е присъщо, а знам че трябва)!
Виж целия пост
# 128
Трябва да сме активни пациенти няма как. В някои случаи особено е жизнено важно за спокойствието и здравето ни.
Скрит текст:
Много уважавам док, обаче той има един "по-бавен" подход на работа. Не пришпорва, изчаква и дава до последно шанс на природата. Никога няма да те накара на направиш сто изследвания ей така профилактично да се презастраховаш. Само, каквото е жизнено важно и има някакъв видим проблем, който трябва да се докаже с изследвания. Опитва се да ни пести пари и стрес, но за съжаление не при всяка двойка това е "здравословно".
Виж целия пост
# 129
Благодаря ви. Ще се поразтърся довечера, за да добия представа за какво иде реч и ще действам. И аз разбрах за себе си, че трябва да сме по-активни. По-добре да се дадат излишни пари, но да съм спокойна, че каквото мога съм проконтролирала преди да се хвърля в нов опит. Следващия ми опит ако всичко е наред се очертава да стартира между 01.02 и 03.02. Бързо ли излизат като резултат или се бавят? Защото си мисля дали да не ги направя на 20.01. като ходя на преглед в клиниката. Това ли трябва да пусна - Изследване за тромбофилии – Фактор V Laiden, PAI, Фактор II протромбин и MTHFR (две мутации в гена) - 140 лв.?
Виж целия пост
# 130
Здравейте,

Рени, дано скоро да се похвалиш с принцеса. Според мен скокни до Русев. Както казва блинк за подхода на док съгласна съм. Грам не въжалявам, че отидох почти веднага при доцента... Изскочиха не малко неща и от там. Рени, пускай ги в клиниката, няма да съжаляваш. Тромбофилийте ми бяха готови за около седмица. За НК клетките чаках повече, защото трябваше коментар от доцента. Та реално всичко ми излезе за 12-14 дни, с малко напомняне към него, че съм ги пуснала. Можеш да си запишеш час за 20ти и директно да идеш и при него и да видите какво да пуснеш. Hug Hug Hug

Люксенче,
Скрит текст:
доцента, смята, че аденомът ми може да се е стопил и че трябва да си спра достинекса и да ходя на ЯМР. Аз смятах да ходя но при бременност чак или май, което е година от както е открит. По-голямата ми драма е, че хем са ми малко по-високи стойностите и усещам проблеми от това, хем пък да го спра заради опита, защото не е препоръчителен, ама хем Начев и док смятат, че не трябва да го спирам, та е малко... Абе тука има, тука няма... Какво що трябва д анаправим... както дойде. А аз малко се уморих да играя на както дойде...
Как е шушулката?

За вит. Д, при мен Вигантола грам не работи. Първия път вдигнах стойности, защото беше лято. И пак се въртях около 20-1-2. Последно Ноември успях да го вдигна на 29 с Джеймисън и то прием от типа на 6-7-8 капки. По Коледа пропуснах няколко дни и сега съм отново на 23. Според доцента просто при мен има процес в тялото, който се нуждае от много вит. Д и за това го "изяжда". Та си продължавам на големи дози. Иначе си поръчах и капсули, да видим с тях как ще е.

Блингче, как си?
Виж целия пост
# 131
Боби, тромбофилиите излизат за около седмица в клиниката не знам колко точно. Моите са правени в Геника и то вече преди 5г. Имунологичните реално излизат за един ден, просто резултатите трябва да минат първо през доцента и това отнема повече време и често се налага да му се напомня, че е доста зает Rolling Eyes Но за тях задължително консултация с него преди това Wink
Виж целия пост
# 132
Така е Блинг! Напълно си права и аз съм на твоето мнение. Просто на мен, специално в тази сфера, ми трябва леко "побутване" или "наритване" от някой... ooooh!
Силно вярвам, че беба е добре, а за изследванията се надявам да не е нещо сериозно!
Сън,  Hug
Виж целия пост
# 133
Хайде, имаш един виртуален шут от мен newsm48
Виж целия пост
# 134
Ха ха, поемам го с удоволствие!  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия