Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Новогодишна Тема 21

  • 43 027
  • 723
# 135
Блингче, само спокойно, всичко ще се нареди! Няма да разбереш кога е дошло времето да гушкаш Принцесата. А вярвам, че и да има дребни проблеми с изследванията, те ще са дребни! И всичко ще е наред!
Скрит текст:
На шега на майтап, ама според мен съм проводник между теб и Люксен, след моята първа среща с нея и съм ти предала много късмет!:)
Виж целия пост
# 136
Сън Heart Eyes
Виж целия пост
# 137
Такааа, значи аз пък за първи път засякох Блинг и Сън в клиниката, ама ме беше срам да си призная, че съм аз, но следващия път се поправих де... та "връзката" би следвало да е следната - Блинг предава на Сън, а Сън на мен... Hug Съгласни? Heart Eyes
Виж целия пост
# 138
Имаме сделка Wink
Виж целия пост
# 139
Като идвам февруари ще дойде и двете да се отъркате за късмет и това е Naughty Laughing
Рени, като се видяхме с теб още бях полубременна, така че нямаше как в онзи момент да ти донеса късмет. Но за Сън мен е яд последния път, защото си бях Б и много исках да я пипна, но не го съобразих на излизане от кабинета, а докато се оправя в манипулационната я бяха отмъкнали вече Rolling Eyes
Виж целия пост
# 140
Блингче,  Hug То и без това на инсето тогава не му беше писано. Ама за другия път като идваш ще ми кажеш, туко виж сме в процедура, туко виж нещо друго...

Скрит текст:
Аз ще помрънкам малко. Трябваше вчера да ми дойде, ама уви... Правих теест, щото надеждата умира последна, отрицателене разбира се, ама малко ме бъгва, че ми бави старта и само се моля да не се паднат 2-3 ден събота или неделя.
Виж целия пост
# 141
Има шанс още. Пък и нали ще си ЕЦ. При него не е важно да отидеш до 3ти ден може до 5ти. Така че дишай спокойно.
Като ни знам късмета пак ще се засечем по някакъв повод в клиниката Wink
Виж целия пост
# 142
Така е, ще гледам да подишам повечко, да се понаквася в снега за спокойствие и да чакам старта. А за засичането, направо не се съмнявам вече Wink
Виж целия пост
# 143
Блингче, прекрасна тема  Heart Eyes  Големи благодарности от мен и Софи  bouquet  Разплаках се от щастие  Heart Eyes

Благодаря на всички за милите пожелания  bouquet  Включвам се малко късно,защото от телефона все забравям да влизам и пиша, а днес отворих лаптопа. Ние сме добре, гледаме се и часовете летят супер бързо. Раждането ми мина бързо и без усложнения, бях със спинална упойка и я чух как изплака, което за мен беше най важното.  bouquet bouquet Болката от операцията се преодолява бързо , особенно като ти донесат малкото вързопче любов  Heart Eyes

Нека новата година ни донесе много успешни бременности, здрави бебчета и щастливи родители  Hug Praynig Heart Eyes
Виж целия пост
# 144
Блингче, прекрасна тема  Heart Eyes  Големи благодарности от мен и Софи  bouquet  Разплаках се от щастие  Heart Eyes

Благодаря на всички за милите пожелания  bouquet  Включвам се малко късно,защото от телефона все забравям да влизам и пиша, а днес отворих лаптопа. Ние сме добре, гледаме се и часовете летят супер бързо. Раждането ми мина бързо и без усложнения, бях със спинална упойка и я чух как изплака, което за мен беше най важното.  bouquet bouquet Болката от операцията се преодолява бързо , особенно като ти донесат малкото вързопче любов  Heart Eyes

Нека новата година ни донесе много успешни бременности, здрави бебчета и щастливи родители  Hug Praynig Heart Eyes

Честито още веднъж Мама Магнетична 🎀
Живи и здрави и бързо възстановяване от нас.
Виж целия пост
# 145
Честито и от мен! Да ти е жива и здрава малката принцеса, и много да ви радва!  bouquet
Виж целия пост
# 146
Като идвам февруари ще дойде и двете да се отъркате за късмет и това е Naughty Laughing
Блингче, и аз пък искам да се отъркам, моля, моля  Crazy Живот и здраве февруари трябва да ми е ЗЕТ-а, така че ще имам нужда. И като стана въпрос, май никой не е ръсил скоро в темата прашец за късмет.

Аз да се отчета, за другия петък ми назначиха хистероскопията и надраскване ще правим. Нямам търпение вече, колкото и ужасно да звучи се надявам док да намери нещо, да го оправим и да се получат нещата, че иначе пак ще сме в същото неизяснено положение.  ooooh!

Сън, цикълът дойде ли? Палчета за успешен старт, че и финал!  Praynig
Виж целия пост
# 147
Сън, благодаря, че писа за пролактина. Много неприятно, че си между две мнения, но съм сигурна, че ще избереш правилното. Ние сме добре. Тъкмо чакам Сигридов, за да я видя. Нямам оплаквания. Ще пиша подробности по-късно когато мина. Към 6. Mr. Green

Блингче, дааа, имаме връзка ние отдавна. Явно аз взех прашец от Йоли и си го бях предала на теб отдавна. Затова не сработи веднага при Сън. Но! Сега ти ще й предадеш и ще станат нещата. Рано или късно действа!

Забравих какво друго щях да пиша.  newsm78

Ааа, да. Магнетична, здравей. Радвам се, че така добре ти е минало раждането. Кажи нещо интересно за бебче?  Heart Eyes
Виж целия пост
# 148
Ливчо, не съм те забравила Heart Eyes За всички ще има.
Днес точно си мислих, че до сега не се сещала да поръся, ама пусти страх. На моменти още не осъзнавам, че съм Б. Исках още малко да изчакам новини от днес, ама хайде специално за вас розов и шаващ прашец 4470
 babydust7 babydust7 babydust7
Дано е късметлийски Praynig Нося си още от на Кристи, който беше много special edition Sunglasses Така че поне 2-3 бременни да има скоро Stop
Виж целия пост
# 149
Хайде първа под прашеца newsm79

Блингче, как така шаващ? Вече я усещаш ли?  newsm78 Сигурно е супер яко!  Heart Eyes

Аз с неуспешната ми бременност така и не усетих нищо до 18 седмица...навсякъде пишеше и ми казваха, че е рано и след 20 трябва да се ослушвам, но не го докарах до там. Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия