Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Новогодишна Тема 21

  • 43 027
  • 723
# 570
Penelina, пожелавам ти някое от тези две яйчица да е твоето бебче/бебчета. Аз съм на 37 и не мога да стигна до това да имам поне една яйцеклетчица, която да става за оплождане. Засега мечтата ми се свежда само до това да стигна до трансфер. Нещо пак започна да ми докривява, а уж си бях казала, че няма да се отчайвам.
На всичкото отгоре сега в аптеката, момичето преди мен си купи тест за бременност.А аз след нея си купувам противозачатъчни, които не искам да пия.

Та това, което искам да кажа е ... две да са, но да се оплодят, да ти ги върнат и да ги гушкаш след девет месеца.  Hug

Сън  Hug
Виж целия пост
# 571
Да Two Hearts Сега ще чакаме още някой месец да пристигне и беба, че да я сложа вътре Laughing Чак леко ме хвана шубето като си го представих и ми стана по-реално.
Виж целия пост
# 572
МД, Панацея и Надежда.

Кристи много ти благодаря bouquet
Виж целия пост
# 573
Боби  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 574
Лимонче, няма защо. В МД е всеки ден мисля, в Надежда една събота в месеца, в Панацея два пъти седмично следобед.

Блинг, ма давай подробности бре! Откъде, как, снимки, всичко  Grinning
Виж целия пост
# 575
Боби, скоро всичко ще се нареди и ще успееш! Силни прегръдки!
Виж целия пост
# 576
Боби, гуш и от мен. На следващият цикъл ще имаш трансфер, вярвам го!
Виж целия пост
# 577
Кристи, като е в завършен вид ще се похваля и покажа снимки.
Виж целия пост
# 578
Boby благодаря ти!
пожелавам ти от сърце да ти се случи чудото, наречено майчинство  Hug
как се процедира при теб?
Виж целия пост
# 579
Блинг, ще ме умориш Joy А откъде я довлече?
Виж целия пост
# 580
Е, как няма само ти да ме уморяваш от лафове Mr. Green UK Wink
Виж целия пост
# 581
UK, хм? Да не се окаже, че е с обратен волан?  Mr. Green
Виж целия пост
# 582
Не, по-скоро е кабрио в момента, ама ще сложим гюрук в скоро време Sunglasses
Виж целия пост
# 583
Кабрио е добре Laughing Аз ще дойда да държа чадър!
Виж целия пост
# 584
Кристи, няма да е зле, че в 40 градуса не ми се мисли. Тъкмо твоя младеж ще закрепне до лятото и ще може да ни държи чадъра като отидем на разходка заедно някой ден Sunglasses
Скрит текст:
И чадър си нямаме, ама поне има дъждобран и мрежа за комари.
Хайде стига spam2, че малко се отнесохме Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия