Клиника Малинов - клиниката сбъдваща мечти :) Новогодишна Тема 21

  • 43 027
  • 723
# 495
Оффф, да ви се оплача. Tired МЦ дойде, обадих се да си запиша час за преглед за петък и ми казаха, че няма никакъв шанс. Да отида в петък сутринта да ми пуснат хормони и после да ми кажат на кой ден да отида на преглед. Това ми се случва за първи път. Явно почивката декември-януари дава своя резултат и сега в клиниката е пълна лудница.

Скрит текст:
Доста ми е неприятно. В крайна сметка аз кога ще коментирам с док какво ще правим?!? Идеята беше да мислим и двамата по моя случай и да решим как ще действаме. Изрично попитах ще имам ли преглед – не, няма да имам. Не започват добре нещата. Но поне ще настоявам да пуснем и ЛХ, защото при мен е важно.

И си останах с едно Флуомизин-че, ще трябва да продължа след МЦ. Thinking

Рени, ако ме викнат на 9-ти ще ти се обадя.  Peace
Виж целия пост
# 496
Боби, аз още вчера на обяд като звънях ми казаха, че всичко е заето и най-рано мога да запиша за 09.02.... но аз и не бързам де. Даже някъде по това време трябва и да ми дойде МЦ...
Виж целия пост
# 497
Боби, много е неприятно това... При мене също този Ц стартира така... Иначе ми пуснаха ЛХ и Е2. Другия Ц, като стартирам със стимулация, просто ще запаля някой, ако ми откажат преглед...

Желая ти успешен старт въпреки всичко!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 498
Боби, изчакай резултатите там ако можеш, док ще ги види и ако може ще те вмъкне някъде между другите. А може и в коридора да го видиш и да му кажеш и той ще си направи сметка. Отиди в 7:50 за хормони, за да излязат първо твоите резултати. Док ако няма операции между 9-10 е малко по-свободен. После настава лудницата. Зависи и колко пункции има, но аз винаги съм процедирала така и не съм висяла по много пред кабинета.
Виж целия пост
# 499
Рени, успокояваш ме, че дори и да бях звъннала по-рано днес, пак нямаше да има часове.  Crazy
Сън, благодаря ти за пожеланията. Дано да е успешен този път. Каквото, такова. Вече разбрах, че и да се тормозя, като не е писано няма да променя резултата.  Naughty
Йоли, ще видя как ще се стекат обстоятелствата. Ако го засека ще му кажа как стоят нещата. В 7.50 няма ли да ме "изгонят"? Те не са ли от 8 часа? Знам колко е неприятно да ти увиснат пациенти/клиенти докато още не си си съблякъл палтото и не обичам да подранявам. Blush
Виж целия пост
# 500
Не, те са там поне от 7:30 за да приемат оперативните случаи, както и пункции. Викали са ме веднъж в 7:15. Ти ще изчакаш 10 мин пред лаборатория, но ще си първа Wink
А и док минава от там за да се приготви. Ще имаш шанс да го засечеш още там. А ако изчакаш резултата док ще прецени за прегледа.
Виж целия пост
# 501
Синеока е права. Даже и по-рано от 7:30, защото и аз като съм ходила за пункция и са ме викали в 7:15-20, вече са били там. Аз лично за кръв ходя в периода от 7:50 до 8:00 почти винаги. Даже да си призная, веднъж го стопирах док., докато чаках за кръв, за да го питам нещо, защото ми беше много на зор положението.... Отговори ми и даже после се разбрахме да го чакам, че ще ме вмъкне да ме види за бързо. Но тогава нямаше много хора де. Не знам, сигурно му е бил и малко по-спокоен графика.
Виж целия пост
# 502
Боби, за съжаление такава е практиката при натоварен график.
Скрит текст:
На мен ми скъсаха нервите лятото. Да не говорим, че ме накараха да пускам хормони още на първи ден, което е безумие. Самият док не беше очарован като го установи, но вече беше заминало. Но се падаха почивни дни. В крайна сметка като видяха зор и че трябва преглед ме вместиха в графика следобед. А като отидох нямаше жив човек.
Очевидно натоварването се получи в последно време и още нямат изградена рационална процедура в такива случаи. За съжаление инфо до док не достига. Просто директно те отсвирват и в случай, че не е решено ще има или не стимулация и е нужен разговор става много неприятно.
Просто си освободи петъка и отивай да висиш там и да го дебнеш, за да говориш с него. Момичетата са ти дали идея за лабораторията, макар че е на късмет да го хванеш точно там. Ние се засякохме веднъж така, но беше след 8. Ама тогава беше и рожденик, така че Sunglasses Даже сам ме позна и ме поздрави, че аз бях забила нос в телефона и докато зацепя какво става и го хвана с периферното зрение. Направо не знам как ме различи в тази поза още ми е смешно като си спомня Mr. Green
Виж целия пост
# 503
Момичета,
Ние бяхме днес за първи път на преглед при док и сме много доволни. Много добре обяснява всичко, даже без да го питаш.
Засега имам да пукам фоликулярна киста, после ще мислим как да действаме нататък.
Благодаря за подкрепата на всички и успех Simple Smile
Виж целия пост
# 504
Дели, да се махне кистата още този ц! Стиснати палци ...

Боби, може да повисиш малко, но не се отказвай.

Блинк, най-хубавият ми спомен е точно там, пред лабораторията ... Как казах на док че съм за втори тест! Той ме прегърна, а аз треперех като лист! Каза ми да се пазя до прегледа и всеки път ми го повтаряше като мантра. Много ми липсва като специалист. Няма втори като него и колкото и да вярвам на Сигридов, той не е док. Той някак успява да те предразположи, да му вярваш, без да имаш усещането, че правиш нещо насила.
Дет се вика с кеф сваляш гащите за преглед Simple Smile
Виж целия пост
# 505
delisardeli,  бързо да преборите кистата. Док. е страхотен!
Йоли, хубави спомени имаш. Чак аз потреперих, докато четох... Някой ден и ние ще разказваме за приятните емоции, които сме изживели с док  Simple Smile
Ее, дано да е възможно най-скоро.... Praynig
Дет се вика с кеф сваляш гащите за преглед Simple Smile
Ха ха, има  нещо такова  Laughing Laughing  Laughing
Виж целия пост
# 506
Рени, много скоро всички да се наредите там за положителен тест! Като някакъв сън е ... Най-хубавия и най-страшния. Дано се забравя всичко ...
Виж целия пост
# 507
Йо и на мен ми е много хубав спомен. В началото даже го разказвах като виц Sunglasses
Виж целия пост
# 508
Мен всички си ме знаеха, аз прекарах там плътни 7 месеца. Рядко се случваше повече две три седмици да не ходя за нещо. И като видях положителния тест, всички знаеха и много ни се радваха. Аз им пращам инфо на имейла, понеже обещах на док! Не искам да ги тормозя по телефон или на място, затова им пиша и даже прилагам снимков материал Simple Smile.
Не ми отговарят, но знам че се радват и чакат щъркелови вести Wink

Всичко се нарежда постепенно, с търпение, с много упорство и най-вече вяра.
Виж целия пост
# 509
И мен всички ме познават, и то по малко име. Познават ми и гласа по телефона, но аз вече повече от 14 месеца съм плътно там.  Confused Док редовно ме поздравява, като ме засече из коридорите.
Много мили истории разказвате момичета!  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия