Много мина, мъничко остана МАРТенче да гушка мама- тема 9

  • 42 307
  • 736
# 150
Аз съм 32 г.с. и мечтая да стигна 36та и да си отдъхна и да кажа- ами сега каквото такова  Laughing Утре съм на ледена пързалка в клиниката за болничен, после на ФМ, чудя се дали да си сложа мини-ски  Grinning
Виж целия пост
# 151
Аз се чудя дали да започвам да пера и да гладя, в 9-ти месец влизам на 12.02. Т.е. дрехите и останалите неща ще стоят в скрина повече от месец  newsm78
Също се чудя дали е нормално да имам засилено течение или е изтичане на води. Сигурно са глупави притеснения, както обикновено...
Виж целия пост
# 152
Аз мога да спя само на дясно ... Човека си стои там и като се обърна ми тежи.
Изобщооо спането вече е на пресекулки.
Виж целия пост
# 153
и аз имам проблеми със съня. Нищо не ми тежи, но ме мъчи безсъние. Мога с дни да не затворя очи.
Виж целия пост
# 154
О,и аз не спя.Днес нещо не ми е добре.Сигурно пак ми е паднало кръвното.Стоя до 1-2,часа и ставам към 9.Толкова изтощена се чувствам и обездвижена,как ще раждам се чудя,ако реша да е естествено.
Виж целия пост
# 155
И аз броя дните, да стигна 36г.с. и ще се поуспокоя. Сънят вече е мираж, цяла нощ се въртя будя се. Само на дясно мога да дишам през носа, на ляво ми се запушва и от там ми пресъхва устата, ставам да пия вода, после до тоалетна и така цяла нощ.
Виж целия пост
# 156
А аз обратно - на ляво по- мога да дишам, на дясно се запушва  Mr. Green
Виж целия пост
# 157
Аз успявам все още да спя и на двете страни  Simple Smile но леко назад , понеже малкия мъж започва да се бунтува не иска да му е тясно  Laughing , какво да правя съобразявам се с него  Grinning . При мен най-трудно е когато се обръщам от една страна на друга еххх голям зор и се задъхвам все едно с часове съм копала в градината  Mr. Green

Момичета моята възглавница за бременни ми е много удобна , ако я няма незнам как ще спя
https://www.olx.bg/ad/vazglavnitsa-za-bremenni-i-karmene-golyama … m.html#2d55dcceff

През час или максимум 2 часа съм в тоалетната на пост  Grinning   
Виж целия пост
# 158
Момичета моля ме посъветвайте какво да правя... Sad изпитвам зверско раздразнение от детето на мъжа ми... харесвам го много, много държа той да го вижда защото му е детенце все пак... обаче всяка седмица ми го влачи болен събота и неделя и аз после 2-3дни боледувам... отделно крещи тръшка се псува постоянно това дете... дааааалеч от нормалното за момче на неговата възраст е... не приема не за отговор... ако не му дадеш нещо крещи с цяло гърло, мрънка тръшка се псува всички ама под псува разбирайте псува... и бие... при все всичко къщата винаги е преобърната.. много му ке дразня и ми иде да го набия или накажа като хората защото е адски изпуснат, но си се затварям в спялнята и не излизам за да не избухна пред детето.... но да ми го влачи болен и аз всяка седмица да боледувам не е ок.... Cry какво смятате че трябва да се направи....
Виж целия пост
# 159
    И аз да се похваля вече купихме легло, оборудвано изцяло, само още един комплект чаршафи остава. Ваничка взехме, чанта за болницата за бебо, повивалника, за който бях писала по горе, който се слага върху леглото, изглежда много удобен, шишета , биберони, играчка за количка, количката я имаме вече, и някак си ми стана едно спокойно след големите покупки  Crazy , та мислех ще спя вече спокойно, че само го мислих, но уви..поредната дълга, безсънна нощ. При мен само отворения прозорец оправя положението Tired, стои за час отворено посред нощите (основно от 3-4)и някак си заспивам след това. Остават ми ританки и козметика, както и неща за моята чанта, но това е лесно и малко спирачка давам сега. 
 
   Електра , аз си мисля е рано за пране, извадила съм всичко от торбите и кутиите и съм го наредила в скрина, но да седи. Мисля към началото на февруари да започвам да пера, че и без това живи и здрави мисля да завърша януари и тогава да излизам болнични. Термина с теб ни е близо, та се водя за някои неща по теб, така че недей дава още зелена светлина за пране и подготовка на стая  Mr. Green
Виж целия пост
# 160
Zara_bulgaria супер възглавница, огромна е  Simple Smile

Момичета, всички сме във филма  Joy безсъние, раздразнителност, схващания, болка тук, болка там  ooooh!

Аз постоянно гледам календара, колко дни ми остават до раждането, обхваща ме паника, че със жилището сме до никъде и къде ще нареждам всички неща за бебто, идея нямам.

Katerinaaa в много трудна ситуация си попаднала. Мъж с дете от друг брак, след това какви ли проблеми ще имате като се роди бебето. Според мен и да искаш нещо да направиш, не можеш, защото мъжа ти може да се засегне, че не се държиш добре с детето му и ти си виновна за това му държание. Абе сложно е. Не знам какво да те посъветвам, трудна ситуация. Говори с мъжа ти, ако може да не го води, докъто родиш, че пред родилно да се разболееш не е най-доброто.
Виж целия пост
# 161
И аз не съм започнала с прането. Надявам се всичко да е наред до другия месец и тогава да започна. Имам и още неща за вземане, но няма къде да ги складирам.
От петък не съм спала. След 2 дни на градина синът ми се разболя. Вдига много висока температура - над 39. До сега за 7 години почти не сме имали такъв случай. Не успяваме да я свалим с лекарства и компреси Sad. Много се притеснявам....Страх ме е да не се заразя и аз, но сме постоянно залепени. Пия инфлуцид превантивно, за първи път, по принцип избягвам всякакви хапчета, но започнахме да накашляме с мм Sad.
Виж целия пост
# 162
Катерина, зависи колко мъжа ти е отворен да си поговорите, има мъже които не обичат или не могат да водят такива разговори. Но ако разбере, че ти е тежко в момента и няма нищо общо като цяло с отношението към детето, може да се съгласи да не го взема временно. Твърде вероятно е и майката на детето да го натиска да го вземе, и в двата случая топката е в ръцете на тм, т.е. как ще го "обработиш". За много мъже това е въпрос на поемане на отговорност, на "аз трябва да се погрижа".  Увери го, че много харесваш малкия, но сега той трябва да се погрижи и за вас с бебето Simple Smile Аз също съм с такъв мъж, успях да събудя най-тънката струна в него- тук и сега се грижа за моето семейство, отново имам семейство. Но държа да знае, че безкрайно уважавам децата му, и съм искрена.
Виж целия пост
# 163
Ами много е гадна ситуацията да  Sad защото аз го харесвам детето и даже често подсещам мъжа ми да го вземе да го изведе и тн.... и детето ме харесва много обаче това държание и навън е така и вкъщи... никога не му се прави забележка за нищо и му се дава каквото иска  и  можете да се досетите какво се случва... мъжът ми пък нищо не може да му каже като го вижда за ден два седмично и ако му каже то реве крещи и иска да ходи при майка си.... примирявам се с поведението защото се заключвам в стаята обаче като е болен всеки път после и аз съм зле не знам как стоя надалеч не сядам до него и тн... когато кажа на мъжа ми нещо за това че е болен или за поведението му и... той се обижда а аз много мило и внимателно казвам... тогава той винаги казва че това е детето му това е неговият син и нямало да го спра да се вижда с него .... хри положение че аз само съм казала мило че не е добре да има болни около мен или че днес съм чистила уж тъжно казано или погредта възмутено като псува хвърля нещата вкъщи и крещи... нищо не казвам и от най малкого мъжа ми се засяга... или ми казва да съм отидела при нашите да спя като е тук... аз отивам няколко дви и като се върна се разболявам пак... не коментирам че 3дни чистя по цял ден
... и си намирам нещата навсякъде метнати и счупени... миналата седмица белиото ви беше из цялата къща защото решил да замеря с него... много гадна ситуация защото нищо не мога да кажа за да не ме обвинят че не го искам и не приемам че му е дете... то е наистина готино обожава ме и проблема е че никой не го поглежда у тях... изобщо му липсват елементарни обяснения как да се държи. Майка му пък всеки път казва че е здрав за да го остави тук и дори веднъж се оказа че е с остър цронхит но никой не го е завел на лекар... още с влизането се давеше горкия...
Виж целия пост
# 164
Ще ти пиша на лични да не спамя и да не става като чат  Peace  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия