Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за бебешките прахове и техните цени?
Какви са опитът и препоръките на форумните членове за пазаруване на бебешки артикули?
Какви са мненията за растежа на бебетата и връзката му с теглото на родителите?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за бебешките прахове и техните цени?
-
Какви са опитът и препоръките на форумните членове за пазаруване на бебешки артикули?
Форумните членове споделят своя опит при пазаруването на бебешки артикули, като някои от тях в момента се подготвят за пазар, докато други вече са направили покупки като комплекти за изписване, колички, дрехи и други основни неща. Те също така предоставят съвети относно бюджетирането и намирането на качествени продукти на достъпни цени.
-
Какви са мненията за растежа на бебетата и връзката му с теглото на родителите?
-
Какви са преживяванията на членовете на форума с медицински проблеми по време на бременност?
-
Каква е молбата-декларация, която трябва да се подаде при работодателя след раждане за гледане на дете?

но леко назад , понеже малкия мъж започва да се бунтува не иска да му е тясно
изпитвам зверско раздразнение от детето на мъжа ми... харесвам го много, много държа той да го вижда защото му е детенце все пак... обаче всяка седмица ми го влачи болен събота и неделя и аз после 2-3дни боледувам... отделно крещи тръшка се псува постоянно това дете... дааааалеч от нормалното за момче на неговата възраст е... не приема не за отговор... ако не му дадеш нещо крещи с цяло гърло, мрънка тръшка се псува всички ама под псува разбирайте псува... и бие... при все всичко къщата винаги е преобърната.. много му ке дразня и ми иде да го набия или накажа като хората защото е адски изпуснат, но си се затварям в спялнята и не излизам за да не избухна пред детето.... но да ми го влачи болен и аз всяка седмица да боледувам не е ок....
какво смятате че трябва да се направи....
, та мислех ще спя вече спокойно, че само го мислих, но уви..поредната дълга, безсънна нощ. При мен само отворения прозорец оправя положението
, стои за час отворено посред нощите (основно от 3-4)и някак си заспивам след това. Остават ми ританки и козметика, както и неща за моята чанта, но това е лесно и малко спирачка давам сега.
безсъние, раздразнителност, схващания, болка тук, болка там 