Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 381
  • 741
# 270
Влизам само да се оплача, че нещо късмета ми е избягал някъде....знам ли сигурно в някой по топла страна..... Crazy Нека да се връща вече, че така губя стимул да играя в различните игри Simple Smile
Виж целия пост
# 271
Ама много гадно така ни ги спряха изведнъж всички... няма ли някоя мъничка игричка, нова с големи награди и седмични томболи 😉😂😃
Виж целия пост
# 272
https://m.dm-drogeriemarkt.bg/bg_homepage/other/941258/pechelivshi-mechti.html
Печелившите от Дм
Виж целия пост
# 273
Няма ме. Само София, Пловдив, Русе и Шумен печелят и то 7 награди са за София. Останалите градове са потънали някъде. Вече ще участвам само в игрите на Лилие Дрогерие и изобщо, ще пазарувам от тях, вместо от ДМ - асортиментът им е по-богат, имат по-хубави парфюми, цените са същите  Wink
Виж целия пост
# 274
Игра само за пловдивчани
https://nameyourmall.bg/
Наградите са страхотни
Виж целия пост
# 275
Една игричка и от мен...за дребна награда, но все пак. Simple Smile
http://mybottle.bg/giveaways/specheli-my-bottle/?lucky=105
Виж целия пост
# 276
За много години на всички! С хубави награди и през Новата година!
Записвам се с две награди - кошница с продукти на Арива и комплект прибори от томболата на София Мел.
Виж целия пост
# 277
Голяма суша с тези игри - още не можем да стартираме годината Cry
Виж целия пост
# 278
Влизам да се оплача от служителите на Лидл в Ринг Мол. Купих продукти за играта на Нивеа и естествено на касата идея си нямаха за какво става въпрос, а в магазина си имаше плакат с играта. Извикаха някакъв мениджър, който също беше много изненадан каква е тази промоция (игра) и къде точно съм прочела за нея. Обясних му, че при продуктите на Нивеа има плакат, на който е описано. След 5 минути се връща въпросният мениджър и носи талони с репликата "Ами те са свършили на касата" и аз го питам "А къде да го пусна тоя талон?" ...... "Оф, ами дайте го на касата, то преди имаше някаква кутия..." и почна да си мрънка нещо, но след още 2-3 минути донесе и кутията.  smile3555
Та в крайна сметка успях да се включа в играта, но се дразня как се правят на луди.
Виж целия пост
# 279
.....След 5 минути се връща въпросният мениджър и носи талони с репликата "Ами те са свършили на касата" .....
Свършили, свършили, колко да са свършили, при условие, че до този момент не са и чували за тази игра  ooooh! Laughing
Виж целия пост
# 280
Мацки, още не съм получила спечеленото легло от Gourmet Sad какво става... Всички ли, сте си получили наградите от последнат седмица 26.12-02.01.16?
Виж целия пост
# 281
Мацки, още не съм получила спечеленото легло от Gourmet Sad какво става... Всички ли, сте си получили наградите от последнат седмица 26.12-02.01.16?
Получих го преди 2 дни, а вчера ми донесоха храната  от предишната седмица. Не губи надежда! Все още ги носят. Wink
Виж целия пост
# 282
Мацки, още не съм получила спечеленото легло от Gourmet Sad какво става... Всички ли, сте си получили наградите от последнат седмица 26.12-02.01.16?
Получих го преди 2 дни, а вчера ми донесоха храната  от предишната седмица. Не губи надежда! Все още ги носят. Wink
Благодаря, няма да губя надежда, но нямам търпение. bouquet
Виж целия пост
# 283
Чакам храна от първата седмица, котките ми изглеждат..нетърпеливи  Joy
Виж целия пост
# 284
 Аз искам да знам  в предни игри Каменица спазват ли си сроковете   за доставка на награда  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия