Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 96 381
  • 741
# 360
Лол и аз забравих за компенсацията... Писах едно червило, че гледам, че съм се напълнила със сенки, не мога да ги изразходвам, но то и без това няма значение - нали изпращат каквото си искат...
Виж целия пост
# 361
Играта не е била с покупка нали?
Виж целия пост
# 362
Не. Аванта си беше, но не е хубаво да ни лъжат - ако не им се дава, да напишат "Няма да изпратим нищо", но на стената си, а не само да казват, че са изпратили.
Виж целия пост
# 363
Факт. Peace
Виж целия пост
# 364
Попадна ми това - http://fibri.bg/product/lactoflor-natural-fibers-free-sample/ и си го заявих - на мен ще ми е от полза, тъй като все имам някакви подобни проблеми със стомаха. Simple Smile
Ако не бяха сашета, щях да поръчам. Имам слаб стомах и ако нещо не му допада на вкус, иска да връща.

Да се похваля с първата награда за годината - хавлиена кърпа "Здраве" при покупка в DM.
Виж целия пост
# 365
Лол и аз забравих за компенсацията... Писах едно червило, че гледам, че съм се напълнила със сенки, не мога да ги изразходвам, но то и без това няма значение - нали изпращат каквото си искат...
Аз съвсем забравих какво съм посочила при участието в играта и сега писах,че искам палитра. Да видим  Whistling
Виж целия пост
# 366
Аз помня, но да видим какво ще изпратят...ако изпратят... Crazy
Виж целия пост
# 367
Да се похваля с първата награда за годината - хавлиена кърпа "Здраве" при покупка в DM.
Честито. bouquet
Какъв размер са кърпите?
Виж целия пост
# 368
Благодаря Ивекс. Тъмно синя ~ 0,95 x 0,55. Фен съм на тъмните хавлии с моите 3 момчета.
Виж целия пост
# 369
Тази вечер минах през DM, взех два шампоана Здраве, дадоха ми скреч карта, но нямах късмет - опитайте пак! Поне са на промоция големите шампоани, а отдавна исках да ги пробвам. Хавлиите-подарък са големи тъмносини. Исках!
Виж целия пост
# 370
Каква трябва да е сумата на покупка на продукт на Здраве , за да получиш карта ?
Виж целия пост
# 371
минимум 8,00 лв. с вкл. ДДС
https://www.aroma.bg/campaigns/nacionalna-promociia-zdrave-60-godini-29/
Виж целия пост
# 372
Каква трябва да е сумата на покупка на продукт на Здраве , за да получиш карта ?

Ако не се лъжа 8 лв беше сумата!
Виж целия пост
# 373
Момичета, благодаря за инфото за хавлиите.
Виж целия пост
# 374
Аз, докато си чакам батерията от Каменица , се сдобих с чаша на Кола от новото промо. Лилава си избрах.  А и в нашия квартален не дават карти да търкаш, а директно при покупка на 2 х 2 л.

Утре ще се пробвам в мола на ДМ за кърпа на Здраве. Уважавам  марката , българска си е, наша. Дано ми се получи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия