Уреди за домашна грижа за кожата - 2

  • 108 706
  • 738
# 60
Права е gevesta наблегни на водата,пий повече вода,плодове,зеленчуци.Много добре се отразява алое вера сок или гел нанесен на влажна кожа и отгоре крем пак овлажняващ и в редуване с подходящи масла пак овлажняващи(сещам се масло от краставица).Не забравяй всичко нанасяй върху влажна кожа,може да ползваш и разл.флорални води или билкови извлеци(има много билки за овлажняване).Ексфолиантите според мен не трябва да да се полват повече от веднъж седмично и то нежни ексфолианти.А от уредите йонофореза и ултразвук ползвани с овлажняващи ампули. Не забравяй храненето и водата! Peace
Виж целия пост
# 61
Michaela аз съм с мазна кожа и от ексфоолиране и микродермабразио кожата ми става суха и опъната. Така че не знам на теб как ще ти се отрази.
Навсякъде пише, че при суха кожа не трябва да се ексфоолиира много, а да се слагат постоянно овлажняващи маски tylecaster.com/beauty/dry-skin-donts/. Също и без матиращи фон дьо тени и пудра. Само такива с овлажняващи съставки разработени за суха кожа.
Виж целия пост
# 62
Благодаря ви много за коментарите и съветите.  Предполагам,  че голяма  част от проблема наистина се корени в начина ми на хранене,  така че ше се опитам да го променя.
Виж целия пост
# 63
от мен - лидлско микродермабразио и четка за лице на мери кей
за четката пенещ се гел
Виж целия пост
# 64
Препоръчайте ми хубава четка за лице до около 50лв?
Виж целия пост
# 65
Поръчах си този уред:
https://www.aliexpress.com/item/2016-New-Multifunctional-Mesothe … /32647038860.html

на принципа на електропoрация и електроосмоза работи и със светлини на различна честота от 520 до 700 nm,четох че е по добро от йоните и ултразвука.

Доколкото разбирам уреда е за безиглена мезотерапия, а с каква козметика се ползва?
Дали параметрите му са по-добри от на този: https://www.aliexpress.com/item/Portable-Household-Color-Light-R … 8080-c780ed61cbc5

Това, което ми направи впечатление е, че пъривя е с по-голяма дължина на вълната, някой има ли представа това какво означава и дали е по-добре?
Виж целия пост
# 66
Поръчах си този уред:
https://www.aliexpress.com/item/2016-New-Multifunctional-Mesothe … /32647038860.html

на принципа на електропoрация и електроосмоза работи и със светлини на различна честота от 520 до 700 nm,четох че е по добро от йоните и ултразвука.

Доколкото разбирам уреда е за безиглена мезотерапия, а с каква козметика се ползва?
Дали параметрите му са по-добри от на този: https://www.aliexpress.com/item/Portable-Household-Color-Light-R … 8080-c780ed61cbc5

Това, което ми направи впечатление е, че пъривя е с по-голяма дължина на вълната, някой има ли представа това какво означава и дали е по-добре?
Да ти призная и аз си бяха харесала и двата и като сравних че моя има повече светлини с различни дължини на вълната прецених че е по добър.Търсих инфо и аз за дължината на вълните ,т.н. nm но не открих.При условие че твоя има по-малко варианти за дължина на вълните, а моя ги покрива а има и още прецених че е по-добър.Ако има някой физик да се включи! Grinning
ПП:https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D1%8A%D0%BB%D0%B6%D0%B8%D0%BD%D0%B0_%D0%BD%D0%B0_%D0%B2%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0
Виж целия пост
# 67
Има ли тук някой с впечатления от този уред https://ru.aliexpress.com/item/RF-Cavitation-Ultrasonic-Slimming … 010308.0.0.yDs4Vl
 bouquet
Виж целия пост
# 68
   За суха кожа - не се ексфолира често. Това ми го каза дерматолог. Също съм със суха кожа, която става на люспички и на ранички. Вярно е, че трябва да се слага непрекъснато хидратиращ крем.
Виж целия пост
# 69
Благодаря на всички!
Вчера си купих травъл сет на Biotherm за суха кожа, за да пробвам какъв ще е ефектът.  Живея в Германия и ще питърся и тук масла,  но откъде мога да купя качествени такива и в България? По аптеките съм виждала предимно на Икаров,  за които съм чела,  че не са много качествени.
Виж целия пост
# 70
Благодаря на всички!
Вчера си купих травъл сет на Biotherm за суха кожа, за да пробвам какъв ще е ефектът.  Живея в Германия и ще питърся и тук масла,  но откъде мога да купя качествени такива и в България? По аптеките съм виждала предимно на Икаров,  за които съм чела,  че не са много качествени.
От сайтове - Зоя БГ, Биофетиш...
Виж целия пост
# 71
   Да, тука по магазините и аптеките продават масла или на Икаров, или на Евтерпа.

   Чета една тема тука в сайта за етеричните масла и казват, че най-качествените етерични масла, които могат да се поръчат в сайта: http://biofresh.bg/

   Там пишат, че етеричните масла се нанасят на влажна кожа, за да могат по-добре да попият.
Виж целия пост
# 72
Сега видях първия пост...  Embarassed
Предлагам редакция обаче относно неща, които се обсъждаха в предишните теми. Уредите ултразвук и йонофореза могат да се ползват с всички продукти на водна основа. Не е нужно точно от тези две марки да се купуват ампули и гелове.  Peace За почистване с положителен заряд е необходим който и да е продукт с почистващ повърностен агент.
За подхранване може да се използва всеки серум на водна основа и да се пръска с мист за лице или флорална вода.
Това са нещата, които ползвам сега:
Скрит текст:



Jennifer_w, има тема за маслата, заповядай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=954184;topicrefid=19
Виж целия пост
# 73
Сега видях първия пост...  Embarassed
Предлагам редакция обаче относно неща, които се обсъждаха в предишните теми. Уредите ултразвук и йонофореза могат да се ползват с всички продукти на водна основа. Не е нужно точно от тези две марки да се купуват ампули и гелове.  Peace За почистване с положителен заряд е необходим който и да е продукт с почистващ повърностен агент.
За подхранване може да се използва всеки серум на водна основа и да се пръска с мист за лице или флорална вода.
Това са нещата, които ползвам сега:
Скрит текст:



Jennifer_w, има тема за маслата, заповядай:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=954184;topicrefid=19

   Благодаря ти за споделения линк към маслата.  bouquet Точно тази тема следя.
Виж целия пост
# 74

gevestra
 от къде си купуваш продуктите?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия