Уреди за домашна грижа за кожата - 2

  • 108 706
  • 738
# 705
Момичета ,ако ходиш на солариум и ползваш на следващия ден бялата мезотерапия ,ще има ли проблем.

Не. Стига да не си изгоряла. Аз ходя на солариум - и преди и след нямам проблем.
Благодаря ти ,а може ли да ми кажеш ампули за лице на който пише ,че са за йонофореза стават ли и за мезото?
Виж целия пост
# 706
Скрит текст:
Момичета ,ако ходиш на солариум и ползваш на следващия ден бялата мезотерапия ,ще има ли проблем.

Не. Стига да не си изгоряла. Аз ходя на солариум - и преди и след нямам проблем.
Цитат
Благодаря ти ,а може ли да ми кажеш ампули за лице на който пише ,че са за йонофореза стават ли и за мезото?
Честно да ти кажа и аз не знам. Няколко страници по-назад бях писала, че като питах служителките в магазина ми казаха, че всичките стават  Confused (обясних им какъв уред имам). Доверих се и си взех няколко различни.
Виж целия пост
# 707
Момичета с коя функция на шпатулата нанасяте антицелулитен крем?
Виж целия пост
# 708
Момичета с коя функция на шпатулата нанасяте антицелулитен крем?
Антицелулитни продукти с мезотерапията ,не знам как ще стане с шпатулата  Thinking
Виж целия пост
# 709
Момичета с коя функция на шпатулата нанасяте антицелулитен крем?

Тя не се ли полза само за лицето  newsm78
И аз оглеждам за такава с две девойки, няма начин да не влезе в употреба  Laughing
Виж целия пост
# 710
Момичета с коя функция на шпатулата нанасяте антицелулитен крем?

Тя не се ли полза само за лицето  newsm78
И аз оглеждам за такава с две девойки, няма начин да не влезе в употреба  Laughing
След 10 години кой знае какво ще са измислили.. че тия шпатули ще ти се струват като антики  Laughing Като искаш за девойките  Crazy

А за антицелулитни - само с мезото / и аз не знам как със шпатулата  newsm78
Виж целия пост
# 711
 Joy Духи-пухи, така е. Първо, аз ще се възползвам от нейните услуги  Laughing
Виж целия пост
# 712
Някой иска ли да си поделим една опаковка от 500 мл колагенов гел? В момента е на промоция в Кондиция
http://condiciashop.com/DERMEDICS_kolagen-kontakten-gel_500ml
Виж целия пост
# 713
Духи пухи сподели ,за немския амазон ,там са много изгодни геловете.
Взех си слим,колаген и хиур.по 0.500 трите за 60лв до вкъщи.
Виж целия пост
# 714
Здравейте момичета, искам да попитам някой запознат ли е с този уред?
http://www.-spam108-/store/product/mini-hifu-ultrasound-facial-s … ne/396923446.html
Виж целия пост
# 715
Аз в крайна сметка си поръчах тази шпатула,надявам се да не се бави много
Виж целия пост
# 716
Тед ,аз моята още я чакам.Дано с нея поне не мина миттица.
Тед,твоята приятелка която щеше да маже Жоржеа гел доволна ли е?
Виж целия пост
# 717
Колко време я чакаш твоята и от къде я поръча?

За Жоржеа съм забравила да питам ползва ли го и има ли някакъв резултат .Ще я попитам днес и ще пиша  Peace
Виж целия пост
# 718
Моята е от кит.сайт ,вече 3 седмица я няма ,дано мине без митница.
Виж целия пост
# 719
Би ли дала линкове към продуктите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия