Юнчето расте на топло в мама и скоро ритничетата му ще усетим с трепет голяма

  • 47 629
  • 753
# 360
Ох, с това спане е цяла мъка напоследък по цял ден  ми се спи и като си легна вечер все едно съм изпила 3 кафета и 2 енергийни напитки никоя сила на земята не е способна да ме накара да заспя поне два часа.
На всичко от горе преди обожааавах да спя по корем, сега частично още лягам, но не е както преди и се мъча с някакви нови пози за сън на страни и по гръб, но както намеря за добре така спя в 8-9месец сигурно ще спя седнала   ooooh! #Crazy
Виж целия пост
# 361
*Cathy* за английските сайтове с превозвач ли поръчваш ? за Некста има ли ги някъде в София? преди 2-3 години имаха магазин в The Mall, но после изчезнаха. и последно от TU clothing поръчвала ли си и доволна ли си?
Не съм Cathy, ама да си кажа Simple Smile. Некст имат сайт за БГ, доставката е безплатна над определена сума (май е 30-40лв или подобно,не е висока). Само че на него не пускат намаления. От английския за съжаление може да се плаща само с английска карта, а там пускат намаленията.
Иначе до скоро имаше магазин на Некст в София ринг мол,виж на сайта на мола.
Само внимавай с размерите на горните дрехи на Некст, доста са уголемени по мое мнение.

мерси KameliyaKo  Peace  сега видях на сайта им - за над 60 лв е безплатна .

Bo0o и аз преди да забременея предимно по корем спях. сега имам една дълга възглавница от тези за бременни и си се гушкаме с нея, а ММ си спи горкия на единия ъгъл сам Simple Smile само една сутрин се събуждам и гледам той прегърнал възглавницата  Rolling Eyes как ми я измъкнал не знам  Joy
Виж целия пост
# 362
Аз също много се мъча с това спане нощем, понеже само по корем спях, а сега изобщо не смея. За сметка на това пък през деня, ако се подпра на стената и ще заспя, позата не е от значение  Laughing
Против стрии използвам на Икаров, от 4ти месец почнах понеже миризмата му ми беше доста силна и ми се гадеше. Добри отзиви получих и за Palmer's, но когато купувах нямаше от него в аптеката. За останалите марки не мога да изкажа мнение. Според мен е важно кожата да се намаже с нещо за да бъде по-еластична  Wink
Виж целия пост
# 363
Karjala така е, сайта и на мен ми се видя беден на артикули, в магазина е друго.

Suny771 какво кокосово масло използваш? моето е на Икаров, от доста време го имам, уж го взех бръчки Simple Smile не знам дали има ефект, но кожата става много мека.

Аз спя както ми е удобно, май най-вече на някоя страна, но и по гръб също.

Относно това дали се пазя - честно не особено и то не защото не искам, но ежедневието ми е динамично и има доста неща, за които не мога да чакам помощ...то и затова често ми се случва да ме понаболява нещо.

Виж целия пост
# 364
*Cathy* за английските сайтове с превозвач ли поръчваш ? за Некста има ли ги някъде в София? преди 2-3 години имаха магазин в The Mall, но после изчезнаха. и последно от TU clothing поръчвала ли си и доволна ли си?
Не съм Cathy, ама да си кажа Simple Smile. Некст имат сайт за БГ, доставката е безплатна над определена сума (май е 30-40лв или подобно,не е висока). Само че на него не пускат намаления. От английския за съжаление може да се плаща само с английска карта, а там пускат намаленията.
Иначе до скоро имаше магазин на Некст в София ринг мол,виж на сайта на мола.
Само внимавай с размерите на горните дрехи на Некст, доста са уголемени по мое мнение.

мерси KameliyaKo  Peace  сега видях на сайта им - за над 60 лв е безплатна .

Bo0o и аз преди да забременея предимно по корем спях. сега имам една дълга възглавница от тези за бременни и си се гушкаме с нея, а ММ си спи горкия на единия ъгъл сам Simple Smile само една сутрин се събуждам и гледам той прегърнал възглавницата  Rolling Eyes как ми я измъкнал не знам  Joy

Леле смях се със сълзи  Joy
Има ли ефект от тези възглавници, след като казваш че предимно по корем си спала преди  сега с възглавницата доближава ли се тази поза до тази по корем да знам дали да си купувам?  Whistling
Виж целия пост
# 365
Здравейте Юнски мами..наканих се и аз най-накрая да се запиша  Simple Smile
Чакаме нашето второ момиченце Simple Smile термин 17.06.2017..... Щастливата кака е Майско бебе от реколта 2013.
Нямам сериозни оплаквания до сега и се надявам така да си изкарам до финала. И с първата бременност ми беше мн трудно да съм в крачка с форума, и наблягах на FB страничката за обмяна на опит..тревоги..емоции Simple Smile
Пожелавам на всички лека бременност и здрави бебчета на финала!
Виж целия пост
# 366
Аз имама тази възглавница от Лидл, но ми се струва твърдичка. Обаче ако съвсем не мога да заспа слагам я под корема и помежду краката и все едно на кръвта се отваря пътя полесно да минава, особено в таза. Обаче после се събуждам че са ми отекли краката и я хвърлям  #Crazy
Виж целия пост
# 367
Аз все още си спя, както ми е удобно. Просто гледам да не се задържам много по корем.
А за мазането. Аз се мажа от 4та седмица с Икаров. Всички около мен ми го препоръчват. За сега съм доволна, но много бавно попива и дрехите поемат миризмата на билки Simple Smile
Виж целия пост
# 368
Тази нощ поставих рекорд. Спах до 1 часа и от тогава 5 часа се въртя Sad
На Даяна и Ники борсата ми е любима! Изгледах баткото с техните бодита, плюшени комплекти, анцузи и т.н. До ден днешен потниците и пижамите му купувам от там. За бебешки бодита и потници не съм попадала на по-добра материя, харесва ми, че е тънка и издържа на безброй пранета и сушилни. Наистина в сайта им има една много малка част от това, което предлагат. И този път правя сметка накрая да напазарувам от там накуп всичко. За оборотни дрешки са супер, а цените са изгодни. За глезотийки вече каквото харесам междувременно Simple Smile
Виж целия пост
# 369
tina_mm , добре дошла Simple Smile  Hug

Лека бременност и щастлив финал Simple Smile  bouquet

И аз си купих възглавницата от Лидл - ама хич не мога да се ориентирам как да я ползвам ...
Свекито сега ми уши калъфка, та ще видим сега как ще се разберем с нея Simple Smile
Виж целия пост
# 370
*Cathy* за английските сайтове с превозвач ли поръчваш ? за Некста има ли ги някъде в София? преди 2-3 години имаха магазин в The Mall, но после изчезнаха. и последно от TU clothing поръчвала ли си и доволна ли си?
Не съм Cathy, ама да си кажа Simple Smile. Некст имат сайт за БГ, доставката е безплатна над определена сума (май е 30-40лв или подобно,не е висока). Само че на него не пускат намаления. От английския за съжаление може да се плаща само с английска карта, а там пускат намаленията.
Иначе до скоро имаше магазин на Некст в София ринг мол,виж на сайта на мола.
Само внимавай с размерите на горните дрехи на Некст, доста са уголемени по мое мнение.

мерси KameliyaKo  Peace  сега видях на сайта им - за над 60 лв е безплатна .



KameliyaKo вече е отговорила, ама да довърша Simple Smile Не ползвам превозвач, повечето вече имат доставка до България. По пощата ги пращат, не ми се е случвало нещо да не пристигне. TU clothing не съм поръчвала досега. Некст наистина някои неща са уголемени; на Джордж повечето са. На Теско нещата горе-долу отговарят на размера, както и Мадъркеър.

Добре дошли на новите ни попълнения; успешна бременност и здрави бебета от мен!

За стриите - аз не се мажа. Опитах с първата бременност - гадеше ми се от миризмата на всички мазила, които пробвах и се отказах. Нямам нито една стрия, а качих 23 кг и имах огромен корем и гърди с 2 размера над обичайното. Сега изобщо не си правя и труд да се опитвам да се мажа, не забелязвам наченки на стрии никъде.

За спането - аз по принцип спя по корем и допреди седмица ми беше съвсем добре да спя така, или пък с единия крак свит и някак полу-настрани. От около седмица обаче не ми е много удобно съвсем по корем и спя повече настрани. Май не се схващам много Simple Smile По гръб не мога и да си помисля, става ми лошо още от 2 месец, ако лежа така повече от 5 минути.

Възглавницата от Лидл и аз я взех, но още не я ползвам, намирам си удобни пози и без нея. По-натам може би ще започна.

Виж целия пост
# 371
Момичета, малко извън темата: Колко трябва да е дълга маточната шийка ? Моята пише, че е 4 см. Това ок ли е ? Кога се води скъсена ?
Виж целия пост
# 372
Моята я замерваха във вторник 43мм и доки каза,че е идеална.
Виж целия пост
# 373
rusiblue аз ползвам едно на Nutiva, което си поръчах от iherb. прави кожата много мега и мирише приятно. ако искаш мога да ти дам линк  Peace

Bo0o моята възглавница е подобна на тази , само малко по-права и мисля по-твърда:


спя в същата поза наляво и мога да кажа, че направо се родих с нея. подлагам я малко под корема и между краката и ми е супер удобно.

преди нея все си подпъхвах по 1-2-3 възглавнички пък като се събудя те се разпиляли по цялото легло  Grinning луда работа.
а по гръб не мога да спя, почвам нещо да се задушавам.

Cathy мерси за инфото Simple Smile и аз мисля да поръчвам от Джордж , много ми хаесват нещата им. и на TU са сладки, но трябва да проверя как стои въпроса с доставката


Виж целия пост
# 374
Тези от Лидл са по-къси и се чудя как да я подпъхна. Не може да ме обхване цялата по дължина, главата трябва да си е на друга възглавница. В същото време ако подпъхна под корема, горният край на възглавницата какво да го правя - не ми е удобно и той под мен ... не знам - ще го мисля Simple Smile

Моята шийка беше 35,8 на БХС и в Чавеева каза - супер.
После обаче моят док каза, че това си е 1/3 скъсена шийка и даже имам леко откритие ...
Предписа магнезий  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия