Юнчето расте на топло в мама и скоро ритничетата му ще усетим с трепет голяма

  • 47 630
  • 753
# 375
Много харесвам на Сейнсбърис дрехите - TU. И за мен и за дъщеря ми, качеството е много по - добро от Джордж на АСДА.
Маркс енд Соенсърс също имат хубави детски дрешки, но са им по - скъпи.
ГАП също харесвам, а и тук в аутлета цените са доста добри.
Мадъркеър като магазин не го харесвам и нищо няма да купя от там.
Може да разгледате и Маталан  Peace

Аз също съм от тези непазещете се. Вчера вървях над 10 км по крачкомера при температура -7 и после работих 7 часа на крак, но пък не се чувствам изморена. Ей сега пак излизам и пак пеша ще вървя около 6 км и после пак съм на работа вечерта за 6-7 часа Peace
Виж целия пост
# 376
Струва ми се че няма как да качиш много кг с тези темпове. Simple Smile
Виж целия пост
# 377
Струва ми се че няма как да качиш много кг с тези темпове. Simple Smile

Дали  Laughing 7 отгоре съм хахахахахах
Но и предната ми бременност бях над 30+, така че сега добре се движа, доволна съм  Mr. Green
Виж целия пост
# 378
rusiblue аз ползвам едно на Nutiva, което си поръчах от iherb. прави кожата много мега и мирише приятно. ако искаш мога да ти дам линк  Peace

Прати ми ако ти е удобно Simple Smile мерси

Аз днес се занимавам със семейното счетоводство + това на семейната ни фирма  Crazy и вече изпушвам

Затова пък бебка се обажда със сладки ритничета  Heart Eyes
Виж целия пост
# 379
Здравейте момичета! Много съм притеснена. Снощи, пристигнахме в Стара Загора при кумувете. Всичко беше наред, докато не отидох до тоалетната и не видях, че имам кафяво зацапване. Чух се веднага с моя док и той ме посъветва да ида до най - близката болница да ме прегледат. Отидох. По щастлива случайност на смяна беше лекаря ма кумата, който я следи и изражда и в двете й бременности. Човекът ме прегледа супер обстойно и внимателно. Оказа се, че имам скъсена шийка на матката - 2.31см, както и ниска плацента. Поради тази причина се е спукал някакъв капиляр и съм получила зацапването. Изписа ми лекарства(Утрогестан - сутрин пия едно хапче, а вечер си слагам едно вагинално, както и витамин Ка, като първия път да изпия 10 капки, а после 2х5, естествено да пия магнезий 3х1 и ниш па) и пълен покой. Само лежане. Чух се и с моя док после. Той каза да се пазя и другата седмица да ида при него. Бебчо е добре. Мърда си, расте. Вече е 493гр. Как до сега никой не е видял, че шийката ми е къса? Нали уж ме гледаха, вярно с коремен ехограф, но уж пак се виждало... Възможно ли е за две седмици да се скъси толкова? Направо не знам. На всичкото отгоре сме в друг град. След няколко часа се прибираме и ме е страх как ще мине пътя. Дано всичко е наред. Дано остискам до 8-ми месец поне  Praynig
Виж целия пост
# 380
Моя гинеколог каза, че скъсяването може да стане много бързо. Сигурно ще ви направят серклаж. А относно зацапването аз си бях с цял кръвоизлив и го овладяха с утрогестан, но шпа и магнезий, така че няма страшно. Щом бебчо е добре и расте ще има щастлив финал. Полежавайте си, не стойте много права.
Виж целия пост
# 381
Здравейте момичета,имам един въпрос от името на моя близка приятелка,която е бременна,първа бременност. Тя не е регистрирана във форума за това ви пиша аз. От два дена има болки,както ми обясни в областта на гениталиите,дискомфорт, не са силни,но са неприятни като от време на време има и болки ниско долу в корема. Дали това е нещо нормално или има някаква инфекция. Лекарят й ще я види в понеделник,но е притеснена да не е нещо опасно щом болката и дискомфорта е в
 гениталиите. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 382
Здравейте момичета! Много съм притеснена. Снощи, пристигнахме в Стара Загора при кумувете. Всичко беше наред, докато не отидох до тоалетната и не видях, че имам кафяво зацапване. Чух се веднага с моя док и той ме посъветва да ида до най - близката болница да ме прегледат. Отидох. По щастлива случайност на смяна беше лекаря ма кумата, който я следи и изражда и в двете й бременности. Човекът ме прегледа супер обстойно и внимателно. Оказа се, че имам скъсена шийка на матката - 2.31см, както и ниска плацента. Поради тази причина се е спукал някакъв капиляр и съм получила зацапването. Изписа ми лекарства(Утрогестан - сутрин пия едно хапче, а вечер си слагам едно вагинално, както и витамин Ка, като първия път да изпия 10 капки, а после 2х5, естествено да пия магнезий 3х1 и ниш па) и пълен покой. Само лежане. Чух се и с моя док после. Той каза да се пазя и другата седмица да ида при него. Бебчо е добре. Мърда си, расте. Вече е 493гр. Как до сега никой не е видял, че шийката ми е къса? Нали уж ме гледаха, вярно с коремен ехограф, но уж пак се виждало... Възможно ли е за две седмици да се скъси толкова? Направо не знам. На всичкото отгоре сме в друг град. След няколко часа се прибираме и ме е страх как ще мине пътя. Дано всичко е наред. Дано остискам до 8-ми месец поне  Praynig
Доктора ти е казал всичко необходимо.Единствено вагиналното поставяне на утрогестана.Докато има кървене или зацапване не е хубаво да се слага вагинално (може да предизвика инфекции).Аз бих го приемала през устата до прегледа с моя док.Ако доки не ти направи серклаж,от който няма нищо страшно,може би ще ти каже докрая да изкараш на легло и ще ти остави утогестана,но вагинално.Има теория ,че шийката набъбва с утрогестана.Можеш да го питаш какво му е мнението за прием на колаген-той също помага
Виж целия пост
# 383
zvezdichka7, ако приятелката Ви няма зацапване или кървене и болките не се усилят, нека да лежи повечко до понеделник. В противен случай да отиде да я видят в спешен кабинет. А в кой месец е бременна?
Виж целия пост
# 384
zvezdichka7, ако приятелката Ви няма зацапване или кървене и болките не се усилят, нека да лежи повечко до понеделник. В противен случай да отиде да я видят в спешен кабинет. А в кой месец е бременна?
Няма нито зацапване,нито кървене. В 5 месец е и до сега не е имала такъв дискомфорт или нещо подобно. И аз и казах да почива повече,но тя се е притеснила много да не е нещо притеснително или е нормално състояние за бременността.
Виж целия пост
# 385
Да не би бебето да я рита надолу? При мен е ужасно неприятно, когато рита надолу към таза, ниско в корема или към гръбнака. Направо си ме боли. Казвам го, защото усещанията, когато си рита нагоре са съвсем различни, направо си е приятно, за сметка на другите.
Виж целия пост
# 386
Въобще не съм се сетила,че може и от това да е. Сигурно рита и болката и стига до слабините. Тя си мислеше да не е някаква инфекция,на ако рита ще е идеалния вариант. Много ти благодаря.
Виж целия пост
# 387
Привет, всички имаме някакъв вид болка на някакъв етап - в таза, в срамна кост, тип менструални болки - но тук само си гадаем, трябва лекар да каже  Peace
Може да са контракции, може матка да се разширява, може таза да се разширява, може бебче да рита на кофти място ...
Все пак нека се консултира със специалист  Peace
Виж целия пост
# 388
Момичета, да ви питам и аз нещичко... от 2 дни приемам желязо на хапчета и тази сутрин вместо нормалното бяло течение беше едно... абе лимонено жълто. Дали е от желязато? Ще си пусна микробиология, но в понеделнин и до тогава просто искам някакво мнение по темата Sad Четох за гъбички и какво ли не, но аз нямам нито сърбел, нито парене просто от тази сутрин е с друг цвят. (Съжалявам леко гнусен въпрос, ама...)
Виж целия пост
# 389
Благодаря ви момичета! Току що се прибрахме и вече лежа. Зацапването спря още снощи. То е било някаква дребно капилярче, което всъщност ме подтикна да ида до болницата и така разбрах за скъсената шийка и ниската плацента. Надявам се всичко да е наред.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия