Юнчето расте на топло в мама и скоро ритничетата му ще усетим с трепет голяма

  • 47 627
  • 753
# 315
Частта от януари ще се изплати февруари
Виж целия пост
# 316
Моят болничен е до 30 декември и още не е изплатен. Имало забавяне този месец, така са казали на счетоводителката
Виж целия пост
# 317
Утре може и да ги получите(парите се изплащат само във вторник и четвъртък)
Виж целия пост
# 318
Декемврийският ми болничен го изплатиха целия още в края на м.Декември 2016г. Новият ми болничен е с дата 31.12.16-29.01.17г.,  от работодателя е представен на 17.01.17г. в НОИ и при проверска с пик кода в момента на текущ статус изписва : ПО СЛУЧАЯ Е ЗАПОЧНАЛО ПЛАЩАНЕ, мисля че до края на месеца ще бъде изплатен.


mineralna, добре дошла! Моят термин също е 10.06.17г. - момченце!
Виж целия пост
# 319
Моите болнични винаги са от 18-19 число - до 19-20 на другия месец.
Счетоводителката ми ги подава електронно в същия ден, в който излязат.

Декемврийската втора част дойде още на 04.01.
Януарската малко се забави, но видях в сайта на НОИ, че утре ще я платят.

Това, че е започнало плащане, означава, че една част от болничния е платена.
Вижте във справка : Вече изплатени обезщетения по ДОО дъра бъра
Там си пише, че еди колко си пари, с ведомост еди коя си, ще бъдат платени еди кога си
Но само вторник и четвъртък Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Добре дошли на новите момичета Hug
Аз малко като старо куче, ама нищо лично
Скрит текст:
Момичета, по възможност опитвайте се да коментирате разни по-странични теми като например счетоводните въпроси /има специална тема за тези неща/ в скрист текст. Просто голяма част от групата не я вълнуват разни такива специфични теми и в това отношение не е приятно да се четат такива дълги постове и обяснения.
bebka_8, внимавай да не те насмете някой модератор с последователните постове Wink
Виж целия пост
# 321
Момичета, точно идвам от преглед Simple Smile Всичко с малчо е наред, доки каза, че добре се храни  Laughing След повече от 15 минути борба, за да се види пола, доки каза МОМИЧЕЕЕ  stork-girl. Супер радостна съм, талково много исках момиче (още с баткото, но тогава не ме огря Simple Smile ). Запазих си и час ФМ най-накрая – на 14.02 в Марковс при д-р Павлова (и с баткото бях при нея) Надявам се, че тя ще потвърди за момиче.

Болничния ми за Декември беше изплатен първата седмица на Януари. От 3-ти до 6-ти Януари пак бях болничен и също ми е изплатен.
Виж целия пост
# 322
Момичета, сънувате ли по-цветно и по-странни неща? Аз с баткото цяла бременност сънувах такива шантави сънища, че съм се смяла със сълзи на сутринта. Сега пак е същото, не знам от хормоните ли или от нещо друго, ама направо филми прожектирам  Laughing
Виж целия пост
# 323
Моят болничен до 15 януари е изплатен. Днес минахме с мъжа ми през Джимбо. Бебешки дрешки на доста изгодни цени. Мисля след някой месяц от там да се напазаруваме. Има и хавлийки, ванички, завивки и чершафчета ща бебета. Също така обгръщала за креватчета. Аз се зачудих, щом размерът на обгръщало е 30*190 см, трябва 2 ли да се взимат?
Виж целия пост
# 324
Добре дошли на новите момичета Hug
Аз малко като старо куче, ама нищо лично
Скрит текст:
Момичета, по възможност опитвайте се да коментирате разни по-странични теми като например счетоводните въпроси /има специална тема за тези неща/ в скрист текст. Просто голяма част от групата не я вълнуват разни такива специфични теми и в това отношение не е приятно да се четат такива дълги постове и обяснения.
bebka_8, внимавай да не те насмете някой модератор с последователните постове Wink

Това за постовете за първи път го чувам  Shocked Shocked Shocked
Не ми се е случвало някой да ме "насмете", каквото и да имаш предвид  Joy
Виж целия пост
# 325
bebka_8, по принцип не са позволени поредни постове. Затова има опцията "редактирай" Wink
Виж целия пост
# 326
Малко офф-топик от мен.Темата е за всичко ,което ни вълнува.Днес ме вълнува нещо счетоводно,утре нещо за пазаруване,други ден нещо медицинско.Не мисля,че трябва да се смущавам от това,че днес някой не го вълнува моя въпрос.И мен понякога нещо не ми е интересно,но не отговарям щом не мога,не искам или не ме вълнува.Не го казвам с лоши чувства,но се провокирах от коментара на Bling-a-ling,за което я моля да ме извини.
Виж целия пост
# 327
Добре дошли на новите момичета Hug
Аз малко като старо куче, ама нищо лично
Скрит текст:
Момичета, по възможност опитвайте се да коментирате разни по-странични теми като например счетоводните въпроси /има специална тема за тези неща/ в скрист текст. Просто голяма част от групата не я вълнуват разни такива специфични теми и в това отношение не е приятно да се четат такива дълги постове и обяснения.
bebka_8, внимавай да не те насмете някой модератор с последователните постове Wink
И мен не ме интересува и се възмущавам как се разменят едва ли не рецепти,но никой не ме пита.Всеки пише това ,което го вълнува и е малко нелеп този призив.На който не му харесва нещо има избор да не чете.
Виж целия пост
# 328
Момичета, не се карайте. Вредно ни е  Hug Пуснете някаква приятна музика, че бебоци вече имат ушички и чуват. Слушали сме днес Ванесса Мей. Simple Smile
Виж целия пост
# 329
Момичета, не се карайте. Вредно ни е  Hug Пуснете някаква приятна музика, че бебоци вече имат ушички и чуват. Слушали сме днес Ванесса Мей. Simple Smile
Не се караме,просто нико няма право да слага цензура.Относно музиката има теория ,че бебчовците харресват повече класическата музика и започват да ритат недоволно на рок музиката.Аз на моята бебка често и пускам рок музика и до сега не се е възмутила от това  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия