Юнчето расте на топло в мама и скоро ритничетата му ще усетим с трепет голяма

  • 47 627
  • 753
# 330
Моето на Скорпионс и на Металлика Nothing else m, подбутваше почти в ритм. Приценила съм че му е харесвало. Все пак е мъж Simple Smile
Виж целия пост
# 331
Никой не ви е налагал цензура. По тази логика излиза, че вие се опитвате наложите такава и нямам право да изразя мнение.
"Форумно колегиално" е по странични теми да се пише в "скрит текст", за да може, който се вълнува да си отвори и прочете . По този начин не се занимава останалата част от хората, които обикновено са по-голям процент.
Виж целия пост
# 332
Никой не ви е налагал цензура. По тази логика излиза, че вие се опитвате наложите такава и нямам право да изразя мнение.
"Форумно колегиално" е по странични теми да се пише в "скрит текст", за да може, който се вълнува да си отвори и прочете . По този начин не се занимава останалата част от хората, които обикновено са по-голям процент.
Пиши си каквото искаш,никой не те е спрял,но не призовавай другите да правят каквото и да е било(скрит,не скрит текст,да се местят в друга тема..),ако на някой му е интересно ще прочете написаното от теб,съответно ще се включи и с отговор,ако не просто ще го подмине.Не сме в детската градина,е да вкараваме някакви граници.Прекалено много сме и различни,съответно с различни интереси.Както написах в първия си коментар:И на мен не ми харесват някакви неща,но никой не ме пита
Виж целия пост
# 333
При положение, че доста голяма част от нас са в болнични, не виждам какво в обсъждането на болничните е офф-топик, даже напротив. Същото е като обсъждането на доктори от Пловдив за момичетата от други градове. Просто пропускаш и готово. Но това не значи, че не е по темата...
Виж целия пост
# 334
Никой не ви е налагал цензура. По тази логика излиза, че вие се опитвате наложите такава и нямам право да изразя мнение.
"Форумно колегиално" е по странични теми да се пише в "скрит текст", за да може, който се вълнува да си отвори и прочете . По този начин не се занимава останалата част от хората, които обикновено са по-голям процент.
Пиши си каквото искаш,никой не те е спрял,но не призовавай другите да правят каквото и да е било(скрит,не скрит текст,да се местят в друга тема..),ако на някой му е интересно ще прочете написаното от теб,съответно ще се включи и с отговор,ако не просто ще го подмине.Не сме в детската градина,е да вкараваме някакви граници.Прекалено много сме и различни,съответно с различни интереси.Както написах в първия си коментар:И на мен не ми харесват някакви неща,но никой не ме пита

Абсолютно съм съгласна...няма как всички постове да интересуват всички, затова просто отсейваш важното за теб. Ако не ти е интересно, не четеш. А относно болничните - мисля, че са си важна тема, от която доста от нас се вълнуват  Peace Peace Peace Wink
Виж целия пост
# 335
Добро утро момичета,
Аз имам леки притеснения, че коремчето ми е по-малко за 21-ва седмица.
Качила съм 2кг до тук и хапвам нормално, не стоя гладна, но не се и тъпча. Внимавам какво и колко ям.
Моята приятелка е в 19-та и сравнение с нея, аз изглеждам преяла.
Как са вашите коремчета? И колко килограма сте наддали?
Виж целия пост
# 336
Добро утро!

Karjala, дрешките в Джъмбо не са с добро качество. Много бързо се износват, прокъсват, висват конци, променя се формата им, избеляват цветовете... Вярно е, че са много евтини, но има защо. Това си е мое мнение, де, който иска, да си взима Simple Smile

За евтини, но сравнително качествени бебешки и детски дрехи (не свръх, разбира се, но приемливо като за времето, през което се носят), аз си пазарувам от Англия. Много харесвам нещата на Джордж, дъщеря ми с тях я изгледах и продължавам да ѝ взимам и съм много доволна от съотношението цена-качество. Харесвам и Некст, и оттам взимам, както и от още няколко магазина. Сега за бебо пак от там ще се пазарува, освен нещата от Лидл, които взех вече миналата седмица. Преди време цените на Некст в България бяха двойно и тройно по-високи от тези в Англия и поръчвах от там, после те изчезнаха от нашия пазар и след време се завърнаха и чух, че след завръщането цените са същите като тамошните, тоест - не си струва вече да се поръчва.

Mademoiselle_Freya, не се притеснявай, тези неща са много индивидуални. Някои жени имат много големи кореми отрано, на други почти не им личи до края. Моя близка приятелка отиде да ражда първото си дете с корем, голям колкото моя в момента в 5 месец. Беше качила 8 или 9 кг (без да е повръщала и да ѝ е било лошо изобщо и без да се е ограничавала в храната никак) - бебето се роди 3200, 50 см - съвсем нормално бебе. Въпрос на структура, мускулатура и още много неща. Щом бебето ти се развива добре, значи няма какво да се притесняваш. За килограмите по същия начин - щом сте здрави и ти, и бебока, значи всичко е наред. 2 кг за този етап - моята лекарка би те аплодирала. Аз съм с 10тина отгоре вече и ми се кара - моето пък е много, но аз си качвам, въпреки че не ям повече, а и спортувам (умерено).
Виж целия пост
# 337
Споделям мнението на *Cathy* за дрехите от Джъмбо, а освен качестово, и етикетите с размерите им са шити със затворени очи, от 3 неща, които съм имала от тях, 2 бяха с тотално объркани размери. Ама за 2-3-4 обличания стават.
Иначе аз освен от сайтовете, които бях пускала преди време, пазарувах много и от Angel baby, нещата им са доста качествени, а като имат и намаление, са си супер и като цена. Сега имат някаква програма да купиш накуп първите неща за бебето, не съм я разглеждала в детайли, мисля,че я има на сайта им.
Виж целия пост
# 338
Добро утро момичета,
Аз имам леки притеснения, че коремчето ми е по-малко за 21-ва седмица.
Качила съм 2кг до тук и хапвам нормално, не стоя гладна, но не се и тъпча. Внимавам какво и колко ям.
Моята приятелка е в 19-та и сравнение с нея, аз изглеждам преяла.
Как са вашите коремчета? И колко килограма сте наддали?

И аз съм 21 седмица и също съм с 1 кг + .И мен ме притеснява ,че е така.Принципно съм 49 кг.Иначе мъничката е 400 грама.

Снощи имах леки болки менструални и доста се шашнах  Cry
Виж целия пост
# 339
Аз също съм в 19-та седмица и съм +2кг, но не ме притеснява това. Майка ми е била много слаба и не е качила повече от 6-7 килограма за цялата бременност, пък аз съм се родила над 3 кг бебе, тъй че може да е генетично.  Joy Засега съм доволна, че аз не съм толкова слабичка и нямам нужда да качвам още.
Виж целия пост
# 340
Направо ви завиждам благородно Simple Smile

Аз започнах от 50, 164 см съм - сега съм 57 хахахха 18 седмица , а все едно съм в 7 месец Simple Smile
Никога не ми е било лошо и не съм повръщала.
В началото бях на зърнена диета - ядях каквото зърна - като смахната Simple Smile
Сега се апетитът ми е по-кротък, но си хапвам.
Принципно ям здравословно - разделно, без хляб, без сладко, без газирано, без пържено, без мазно, без картофи и ориз.
Сега обаче не е така и може би тази рязка промяна - рязко ми се отрази Simple Smile Simple Smile  hahaha Joy
Виж целия пост
# 341
Хихихи,какви слаби мамчета  Hug
Аз съм 80кг,качила съм 2кг, в 22 седмица съм,а изглеждам като в 9 месец.Иначе за хапването,аз си ям за двама и преди да забременя,но сега постоянно ми се яде тесто  Sad
Зърнената диета на Бебка,много ми хареса  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 342
Ние чакаме момиченце Simple Smile Терминът си остава същия като на началната страничка. Аз вече наближавам 70-те кила.
Виж целия пост
# 343
Благодаря за мненията ви момичета ща Джимбо. Дали бебе колко ще носи едно боди, предполагам 2-3,  после стават малки. Да не ми е дал да ги изхвърля после. Simple Smile Също така очаквам и дрешки от Англия и Финландия, ще сравн къде какво е. Обаче за нещата за продължително ползване, предпочитам да купя нещо качествено и да лам повече пари за тях.  Hug
Утре правя 22 седмици, качила съм досега 3 кг, където в началото отслабнах с 1. Според мен корема ми е голям, според роднините е нормален. Обаче лицето ми е отслабнало. Храня се нормално.
Виж целия пост
# 344
Добър ден на всички,

отдавна не съм се включвала, но ви чета най-редовно....

Относно кг - аз съм с 8 отгоре, много са, но аз си хапвам доста на често, моето коремче си е доста голямо, и не е да е от бебка Simple Smile предполагам, че вече е стигнала към 400 гр., след две седмици съм на преглед, да видим как се справя.

bebka_8
много интересна диета хаха

Относно разните болки, скоро менструални не съм имла, но вече от три дни ми се случва по някое и друго втвърдяване на корема, май пак ще се върна на високите дози магнезии.

Относно дрехите от Джъмбо - и аз съм на мнение, че не си заслужават, просто не са качествени.

За дамите от София и не само Simple Smile- има едно магазинче, там е и цехът, шият бебешки и детски дрешки - основни неща - от 0 м нататък - ританки, бодита и тн., продават и непроизведени от тях дрехи  - намира се в кв.  Хаджи Димитър
http://dianainicky.com/
потърсих заради вас, не знаех, че имат и сайт. Аз и сега купувам от там някои неща за децата.

И да питам - мислили ли сте кога да направите третата ФМ - четох, че оптималния срок бил 28-32 седмица?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия